تولید کننده کلیه لوازم پرده و چوب پرده استاتیک اخوان

? بزرگترین تولید کننده ریل و لوازم پرده در ایران

? محصولات شامل :

? ریل آهنی ساده و سوپر

? ریل های فانتزی و پانچ

? انواع لوازم ریل ایرانی و خارجی شامل : حلقه پانچ-حلقه ساده-انواع قاپک-انواع پایه-سربند-گیره-هوکس-گونیا و …

? انواع کمرپرده

? انواع کتیبه

? انواع گل میخ

? با ۵ سال ضمانت معتبر

? بهترین کیفیت و تنوع کالای بالا

? اصولا پرده ها با ابزار و وسایلی نصب شده اند. لوازم تزیینی پرده که به زیباتر شدن پرده کمک میکند و لوازم دیگر مانند چوب پرده ها که هم انواع تزیینی دارند و هم نگهدارنده پرده ها میباشند.در خرید لوازم جانبی پرده باید دقت نمود که از جنس خوبی برخوردار باشند چرا که وزن پرده ها بر روی چوب پرده ها میباشد و نصب پرده باید اصولی و محکم اجرا شود .

? میل پرده ها یکی از اجزای اصلی پرده ها به شمار می روند و در زیبایی ظاهر آنها تا حدود زیادی تاثیر گذار هستند. منظور از میل پرده همان میله ای است که پرده را در حالت ایستاده نگه می دارد و اجازه حرکت به چپ و راست را به پرده ها می دهد. تمامی پرده ها از میل پرده در سیستم خود استفاده می کنند.

? از انجایی که پرده یکی از اجزای اصلی و مهم دکوراسیون در هر خانه ای است، وجود چنین لوازمی نیز در پرده می تواند ظاهر دیوار و پنجره اتاق شما را خیلی بیشتر زیبا جلوه دهد. البته پرده ها را می شود بدون وجود میل پرده هم نصب کرد اما نتیجه کار از لحاظ زیبایی بسیار نامناسب خواهد بود.

? یکی از مسائل مهم در انتخاب مدل میل پرده ی مناسب، توجه به جنس مواد سازنده آن است. میل پرده های لوکس تر اکثرا از جنس پلاستیک، چوب، و یا فلزاتی مانند آهن و برنج ساخته می شوند. شکل و قیمت میل پرده ها هم مانند جنس مواد سازنده و همینطور رنگ آنها ، از تنوع بسیار زیادی برخوردار است.

 

 

مدیریت : آقای محمود اخوان

صفحه اصلی

http://staticakhavan.com/

 

 

 

 

چوب پرده قدیمی , قیمت چوب پردهای قدیمی , چوب پردهای ساده , قیمت ریل لوله ای , وسایل موردنیاز پرده , چوب پردهای جدید , قیمت ریل گریبر , ریل چوبی , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
امیر مهدی 14 تیر 1401 11:07 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

شرکت استیل اخوان همون طور که گفته بودن
یکی از بزرگترین و مجهز ترین شرکت تولید لوازم پرده هستن. یه همکاری عالی باهاشون می شه داشت