اجرای نما سیمانی نما کلاسیک جوشکاری نما گروه جوشکاری آهن و هنر 

🔹 گروه جوشکاری آهن و هنر ، اجرای پروژه در تهران ، مازندران و شمال کشور🔹

🔹 اجرای رابیتس نمای ساختمان
🔹 اجرای نور مخفی
🔹 اجرای اسکلت فلزی
🔹 اجرای سربندی شیروانی

✨ باگروهی مجرب تحویل کار در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت ✨

🔹 نمای ساختمان یکی از مهمترین عناصر بیرونی برای ظاهر ساختمان است. در طراحی ساختمان، طراحی نما به دلیل اینکه مشخص‌کننده چارچوب کار برای دیگر اجزای ساختمان است مهمترین بخش به شمار می‌آید. نمای ساختمان در ظاهر و زیباسازی شهرها اهمیت زیادی دارد.

🔹عناصر مهم در نماسازی مانند پنجره‌ها، بازشوهای در، مصالح، رنگ، سازه‌های عمودی و افقی، عناصر تزئینی و غیره باید هماهنگی و تناسب خوب را با هم داشته باشند. مصالحی که در طراحی نما استفاده می‌شوند انواع مختلف آجر، سنگ، سنگ‌های تزئینی، سیمانی و گچی می‌باشند.

🔹 در طراحی نمای آجری، آجرهای مورد استفاده در نما با آجرهای مورد استفاده در دیوارها متفاوتند و باید از آجرهای بدون ترک‌خوردگی، شوره‌زدگی و آلودگی‌های شیمیایی استفاده کرد. اجرای نماهای آجری باید در شرایط محیطی مناسب با دما و میزان رطوبت استاندارد انجام گیرد.

🔹 در نماهای سنگی از انواع سنگ‌های قیچی، مرمر و تراورتن می‌توان استفاده کرد؛ اهمیت استفاده از سنگ‌های نمای پردوام و دارای مقاومت بالا در برابر یخ‌زدگی و شرایط نامساعد محیطی مانند نور خورشید، آب و رطوبت، همچنین داشتن بافت مناسب و بدون ترک‌خورده سنگ، عدم تغییر رنگ و جذب گرد و غبار، قابلیت اجرا و ترمیم آسان بر روی کلیه سطوح و نیز مناسب برای طراحی نمای ساختمان مهم است.

❇️نمای رومی‌چیست؟

🔹 نمای رومی‌را می‌توان الهام گرفته از سبک معماری خاص کلاسیک روم و یونان دانست اما در گذر زمان و ورود آن به ایران المان‌هایی از ایران باستان نیز به آن وارده شده است. نمای رومی‌ساختمان که بسیاری از آن به عنوان نمای کلاسیک نیز یاد می‌کنند با توجه به المان‌های شاخصی که در طراحی و اجرای آن به کار برده می‌شود در جلب توجه کردن بسیار بارز عمل می‌کند.

🔹 این‌گونه نماها به خاطر معماری تقریباً پیچیده و مصالح ساختمانی گران قیمت مانند سنگ‌های طبیعی مرمر، گرانیت و تراورتن به گونه‌ای در تصور عموم مخصوص ساختمان‌های لوکس و طبقه مرفه جامعه است در صورتی که این‌گونه طرح‌ها در بسیاری از ساختمان‌ها و آپارتمان‌های امروزی کم و بیش استفاده می‌شود.

❇️مزایای نمای رومی

🔹 استفاده از مصالح سخت و محکمی‌مانند تراورتن که بر خلاف بسیاری از مصالح مانند آجر در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهند.

🔹 استحکام بالای مصالح به کار رفته باعث افزایش قابل توجه ماندگاری این نوع نما و متعاقباً طول عمر ساختمان می‌شود.

🔹 نمای رومی‌نقش خود در برجسته کردن ساختمان در یک منطقه را به نحو احسنت ایفا می‌کند.

🔹 نمای رومی‌یکی از بهترین نماها از لحاظ سازگاری با فرهنگ عامه مردم در کشورمان ایران است.

🔹 ارزان و در دسترس بودن مصالح از دیگر نقاط قوت بارز اجرای نماهای رومی‌است.

🔹 بسیاری از اجزای نماهای رومی‌از جمله ستون‌ها به صورت پیش ساخته در دسترس هستند و تنها به یک مجری باتجربه نیاز است. به همین دلیل سرعت اجرا از آنچه که به نظر می‌رسید بسیار سریع‌تر خواهد بود.

❇️نمای شسته

🔹 یکی از رایج ترین نماها در کشور ما نمای سیمان شسته یا نمای شسته است. نمای شسته از نماهای اندودی به شمار می‌رود. اندود، یک پوشش یکنواخت می‌باشد که روی سفت کاری بدنه ساختمان به اجرا در می‌آید.

🔹 نمای شسته، ترکیبی از سنگ دانه‌‌‌های دانه بندی شده می‌باشد که در بسته بندی‌‌‌های گوناگونی با رنگ‌‌‌های مختلف، مثل سیاه، قرمز، سبز، سفید، خاکستری و دیگر رنگ‌ها در بازار به فروش می‌رسد.

🔹 در این نما از پودر سنگ و سیمان سفید استفاده می‌شود. البته با در نظر گرفتن رنگ نهایی نمای سیمان شسته می‌توان از سیمان سیاه و رنگ‌‌‌های معدنی نیز در ترکیب مورد نظر بهره گرفت.

❇️فواید استفاده از نمای سیمانی:

🔹 برای نمای کلاسیک فوق‌العاده قابل اجرا و زیبا است.

🔹 از بین دیگر نماها همانند نمای کامپوزیت، نمای سنگی، نمای آجری، نمای بایرامیکس و موارد دیگر ارزان‌تر است.

🔹 به دلیل وجود سیمان،مقاومت بالایی نسبت به دیگر نماهای ساختمانی دارد.

🔹 در برابر هر گونه تغییرات جوی و شرایط آب و هوایی مقاوم و ماندگار است.

🔹 نماسی سیمانی به ایجاد نمایی صاف و یکپارچه کمک می‌کند.

?نمای سیمانی در مقایسه با سایر نماها مقاومت و امنیت بالایی داشته و در برابر تغییرات جوی ماندگاری بسیار خوبی دارد.

 

با مدیریت طوماری
۰۹۳۸۱۲۱۲۴۵۲
09126425027

 

 

 

 

نما , نماکاری , نمای شسته , نما سیمانی , نما کلاسیک , نما رومی , جوشکاری نما , نماکاری مرادی در مازندران , نماکاری در گیلان , نماکاری در تهران , فواید نمای سیمانی , مزایای نمای رومی , نماکاری ساختمان در مازندران و گیلان , اجرای نمای ساختمان در تهران ,