Address & Contact

Our Address

تهران

Telephone

آسفالت کاری ورزکار 

?  اجرای قیرگونی و ایزوگام پشت بام و سرویسها

? جدول بندی ، زیرسازی ، قیرپاشی و آسفالت محوطه کوچه و خیابان به صورت دستی یا مکانیزه

? خاکبرداری و خاک ریزی با هر ضخامت با مخلوط رودخانه ای و مخلوط کوهی

? اجرای بلک بیس ،ساب بیس و بیس انجام کار در تهران ، لواسانات ، فیروزکوه ، آبعلی ، اسلامشهر ، رباط کریم ، پرند ، هشتگرد ،  اشتهارد ، قزوین و کرج پذیرفته می شود

? اجاره دهنده غلطک ویبره دار جهت زیرسازی پارکینگ سوله?

? دارای رتبه چهارم راهسازی و پنجم ابنیه از سازمان برنامه و بودجه?
?دارای مدرک hsd از اداره کار و تعاون به شماره ثبت 6956?
?شرکت در مناقصات دولتی?

??????????????

✔️ایزوگام به علت سبکی و مقاومت زیاد به تنهایی یک عایق رطوبتی کامل جهت موارد ذیل می‌باشد
✔️ ایزوگام پشت بام‌ها
✔️ ایزوگام ایرانیت
✔️ ایزوگام پی ساختمان
✔️ ایزوگام استخرها
✔️ ایزوگام مخازن آب
✔️ ایزوگام تونل‌ها
✔️ ایزوگام کانال‌های آبیاری
✔️ ایزوگام سرویس‌های بهداشتی?ایزوگام سردخانه‌ها
✔️ ایزوگام سدها
✔️ ایزوگام پل‌های هوایی
✔️ ایزوگام باند فرودگاه
✔️ ایزوگام پارکینگ‌های طبقاتی
✔️ ایزوگام مرغداری‌ها
✔️ ایزوگام لوله‌ها
✔️ ایزوگام لوله‌های آب
✔️ ایزوگام لوله‌های گاز
✔️ ایزوگام لوله‌های نفت
✔️ ایزوگام دامداری‌ها

✔️عایق‌بندی با بالاترین کیفیت

✔️ ایزوگام استاندارد و باکیفیت همراه با بیمه نامه و ضمانتامه آسایش و آرامش شما را تا سال‌ها به همراه خواهد داشت

✔️ایزوگام،آسفالت و قیرگونی بهترین برندهای ایزوگام را همراه نصب به شما ارائه می‌نماید

?قیرگونی چیست؟

?قیرگونی محصولی از قیر و گونی می‌باشد که برای عایق قسمت هایی مانند پی سازی، سرویس هاس بهداشتی، آشپزخانه، پشت بام‌‌‌های ساختمان‌ها استفاده می‌شود. قبل از اجرا باید سطح کار ریسمان شده، کاملا صاف و تمیز باشد و لوله‌‌‌های بخاری، کف شوی و هواکش‌ها در محل مشخص شده نصب شده باشند. در این روش قیر را به وسیله ی گونی تثبیت ومسطح می‌کنند زیرا الیاف گونی نقش مسطح کننده را ایفا می‌کنند. در کل قیر گونی به دو روش یک لایه و دو لایه انجام می‌شود.

?ضخامت قیرگونی نباید بیشتر از ۲ تا ۳ سانتی متر باشد. باید توجه داشت که سازه تحمل وزن قیرگونی را داشته باشد. آهک و شفته آهکی قیر را فاسد و از بین می‌برد بنابراین نباید در بر روی این ملات‌ها قیر گونی انجام داد، باید برای ملات زیر از ماسه سیمان استفاده کرد. زیر سازی بام نیز باید به قدر کافی محکم باشد بطوریکه در اثر وارد شدن وزن قابل توجهی به آن تغییری حاصل نشود. شیب هدایت آب به داخل آبروها باید بین ۳ تا ۵ درصد باشد.

?نوع قیر مصرفی باید نسبت به شرایط آب و هوایی استفاده گردد. پس از اتمام عایق کاری از یک لایه بتن آسفالتی استفاده شود. ضخامت آسفالت باید حداقل ۲ سانتیمتر باشد و در زمستان و هوای سرد, درجه حرارت آن ۱۲۰ درجه سانتیگراد و در هوای گرم حداقل ۶۰ درجه سانتیگراد باشد. قیرهای مصرفی نباید با حرارتی بیش از ۱۵۰ درجه سانتیگراد گرم شوند، زیرا در حرارت زیاد و بالا قیر تجزیه شده و خصوصیات آن تغییر می‌کند. قیر باید تا زمانی که گرم و روان است، مصرف گردد. ارائه بهترین قیر گونی توسط آسفالت کاری و راه سازی ابراهیم ورزکار برای شما ارائه می گردد

?ایزوگام چیست؟

ایزوگام یک پوشش مقاوم است که از قیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده و با استفاده از گرما بر بستر بام و مکان مورد نظر نصب و چسبانده می‌شود و از ایزوگام برای عایق کردن سطوح مختلفی همچون پی، دیواره، کف و بام ساختمان‌ها و استخرها برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت استفاده می‌شود و قابل ذکر است عمر ایزوگام کیفیت خوب به ‌طور متوسط ۱۵ سال است.

?مواد اولیه به‌ کار رفته در تولید ایزوگام :

?قیر صنعتی ۷۰/۶۰

? مواد پلیمری به نام اتکتیک پلی‌پروپیلن (APP)

? یک ‌لایه تیشوی نخ دار (پشم‌ شیشه)

? یک‌ لایه پلی‌استر سوزنی

?پودرتالک و در بعضی از این عایق‌ها پودر مس ۶۰۰ نیز بکار می‌رود.

?فیلم پلی‌ اتیلن

? فویل آلومینیومی

? باند و چسب

⚡️ارائه با کیفیت ترین و بهترین ایزوگام با قیمت مناسب

?مشخصات ظاهری ایزوگام استاندارد:

?ایزوگام استاندارد در ابعاد ۱۰*۱ متر (طول*عرض) و ضخامت ۳.۵ تا ۴ میلی‌ متر و وزن تقریبی ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم به ‌صورت رول ‌های وکیوم شده تولید می‌گردد.

?انواع ایزوگام در بازار از نظر لایه تشکیل ‌شده:

?در حالت کلی دو نوع ایزوگام در بازار وجود دارد یک نوع تک لایه با ضخامت ۳ میلی ‌متر و یک نوع دولایه با ضخامت ۳.۵ تا ۴ میلی ‌متر.

?اجرای آسفالت کاری راه ساختمان ابراهیم ورزکار

⚡️این فرآیند خود دارای گزینه های متنوع و متعددی است که اجرای صحیح آن ها مستلزم رعایت استاندارد های تعیین شده و دقت کافی در این زمینه است. در صورتی که به موضوع اجرای آسفالت توجه چندانی نشود، سطح آسفالت شده از کیفیت و ماندگاری لازم برخوردار نخواهد بود و بی شک بسته به ترافیک معبر پس از گذشت مدتی شاهد ایجاد ترک یا جدا شدن بخشی از آن خواهیم بود.

⚡️یکی از عملیات هایی که می بایست در اجرای آسفالت به آن توجه داشت کوبیدن و تراکم دهی به اندود آسفالت مورد نظر است. حال انجام این فرآیند در طی راه سازی با استفاده از غلتک های مختلفی نظیر غلتک فولادی سه چرخ، غلتک لرزشی، غلتک لاستیکی و غلتک 2 یا 3 چرخ انجام می شود. نوع و تعداد غلتک مورد نظر در هر مورد بر اساس میزان اندود پخش شده باید به تایید دستگاه نظارت برسد. به صورت کلی تعداد غلتک ها باید برای به دست آمدن تراکم مورد نظر کافی باشد

مدیریت : آقای ابراهیم ورزکار

 

??????????

 

 

 

 ایزوگام در تهران , قیرگونی در تهران , آسفالت در تهران , اجرای انواع ایزوگام در تهران , جدول بندی , زیرسازی , قیرپاشی , آسفالت , آسفالت کاری ورزکار , آسفالت کاری ورزکار در تهران , آسفالت کاری ورزکار در تهران , راه سازی ورزکار در تهران ,  قیرگونی ورزکار در تهران , قیرگونی در تهران , راه سازی در تهران , راه سازی , ایزوگام در تهران  , آسفالت کاری ابراهیم ورزکار اجرای راه سازی قیرگونی و ایزوگام در تهران , آسفالت کاری ابراهیم ورزکار در تهران , آسفالت کاری ورزکار در تهران , آسفالت کاری ابراهیم ورزکار  , اجرای قیرگونی و ایزوگام پشت بام و سرویس ها در تهران , اجرای آسفالت در تهران و آسفالت در تهران و اسفالت کاری , ضایعات آسفالت , قیمت آسفالت آماده , قیمت آسفالت تهران , برآورد هزینه آسفالت , راه سازی در تهران  , شرکت های راه سازی تهران ,شرکت راه سازی , لیست شرکت های راه سازی تهران , اسامی شرکتهای پیمانکاری دارای رتبه , شرکت راهسازی و عمران ایران , شرکت راه سازی ,  اسامی شرکت های راهسازی , نصب ایزوگام در تهران , قیمت نصب ایزوگام , قیمت ایزوگام در تهران , ایزوگام دلیجان , ایزوگام کار در تهران , نصب ایزوگام دلیجان , ایزوگام چیست , قیمت قیرگونی در تهران , اجرای اسفالت در تهران , قیمت قیرگونی با مصالح , قیمت قیرگونی اسفالت , قیمت قیرگونی سرویس بهداشتی , مقدار قیر در قیر گونی , قیمت ایزوگام در تهران , قیر گونی آماده , قیرپاشی و آسفالت محوطه در تهران  ,  آسفالت در تهران ,  اجرای آسفالت در تهران , آسفالت کاری , آسفالت کاری در کرج , قیمت اسفالت خیابانی ,خدمات اسفالت , آسفالت رودهن , اجاره غلطک دستی در تهران , اجاره غلطک کوچک , اجاره غلطک در کرج , اجاره غلطک راهسازی , اجاره غلطک  ,  قیمت اجاره غلطک راهسازی , اجرای آسفالت کاری راه ساختمان ابراهیم ورزکار سعادت آباد تهران , جرای آسفالت کاری راه ساختمان سعادت آباد  , خدمات ایزوگام و قیرگونی ورزکار در سعادت آباد ,