Address & Contact

Our Address

خرمشهر ، منطقه آرش ، خیابان آرش ۸ ، پلاک ۱۲۰

Telephone

شرکت خدمات برودتی و تاسیساتی آرتا صنعت 

❄️ فروش ، نصب و خدمات پس از فروش انواع سیستم های سرمایشی❄️
❄️ کولر گازی ، اسپیلت❄️

❄️شرکت خدمات برودتی و تاسیساتی آرتا صنعت تعمیرات تخصصی به همراه پرسنل دوره دیده

❄️ سرویس های دوره ای طبق تعرفه اتحادیه

❄️ ارائه خدمات همه روزه و بدون تعطیلی ، دسترسی در کمتر از ۲ ساعت در هر نقطه از شهر

❄️ لوازم جانبی ، بانک کامل قطعات

❄️ با کادری مجرب و دوره دیده❄️

✨ هدف ما آسایش و ارائه بهترین خدمات می‌باشند و برای رسیده به هدف از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود✨

❄️ در گذشته، از پنکه و سپس از کولر های آبی برای خنک کردن فضا استفاده می شد. اما امروزه بیشتر از کولر ها و اسپیلت برای هم سرمایش و هم گرمایش استفاده می شود و کم کم جایگاه کولرهای آبی را پر کردند. اما سوال اینجا است که به کدام نمایندگی و افراد برای نصب کولر گازی در بم اعتماد کنیم و آنها را در محل کار یا زندگی خود راه بدهیم؟ چگونه می توانیم یک نصاب کولر گازی خوب پیدا کنیم؟

❄️ نصب کولرگازی یکی از اقدام های مهم و ضروری است که دو راه برای انجام آن بیشتر ندارید! اگر خودتان تجربه کافی در نصب کولرگازی اسپلیت دارید، بهتر است خودتان آن را انجام دهید، درغیر اینصورت از یک نصاب حرفه ای و خبره استفاده کنید. لازم است بدانید: نصب و راه اندازی کولر گازی بسیار مهم است، چرا که اگر به درستی نصب نشود می تواند شما را به دردسرهای زیادی بیندازد و در هنگام فعالیت صداهای نا به هنجاری شنیده شود. از این رو پیشنهاد می شود برای نصب و راه اندازی کولر گازی از یک سرویسکار حرفه ای استفاده نمایید.

❄️ زمانی که کولر گازی اسپلیت بخرید و گرمای غیرقابل تحملی را در فضا داشته باشید، ممکن است مجبور شوید با نصاب کولر گازی اسپلیت را به محل بخوانید و راه اندازی آن را به او بسپارید. نصاب کولر گازی اسپلیت مهارت کار با الکترونیک و برق را دارد و ترفندهای انواع کولر گازی ها را در برندهای مختلف می دانند.

❄️ نصابان کولر گازی با تجهیزات لازم کولر گازی ها را نصب می کنند و همچنین راه اندازی و نگهداری منظم سیستم های تهویه مطبوع موجود را برای مکان های تجاری و منازل مسکونی انجام می دهند. با این اوصاف، نصابان تاسیسات آرتا صنعت در سراسر استان مورد تقاضا هستند و همیشه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

 

مدیریت : مهندس یاسین هلالی 09168525726
مهندس نمکین 09125623593

 

 

نصب اسپیلت در خانه , نصب اسپیلت ایستاده , نصب و تعمیر کولر گازی در بم , نصب کولر اسپلیت , اموزش نصب و تعمیر کولر گازی , نصب و فروش کولرهای گازی و اسپلیت ,