خدمات جوشکاری نما رومی،نما باکس و نمای کلاسیک یادگار

جوشکاری چیست؟

جوشکاری یکی از بهترین و قدیمی ترین روش های مورد استفاده در صنعت به منظور اتصال دو قطعه می باشد، فرآیند جوشکاری متناسب با نوع مواد مورد استفاده و یا محل انجام آن راهکار های مختلفی را پیش روی مهندسان و تکنسین هایی که به نوعی با جوشکاری سرو کار دارند قرار می‌دهد.

جوشکاری را می‌توان فرآیندی دانست که در آن دو قطعه ی فلزی و حتی غیر فلزی بوسیله ی گرم کردن محل اتصال و یا ذوب کردن مواد اتصال به یکدیگر متصل می‌شوند. در عمل جوشکاری توجه به پارامترهای جوشکاری بسیار اهمیت دارد و اگر به این مورد توجه نشود ممکن است در نهایت محصول مناسبی تولید نشود.

گرم و ذوب کردن مواد از روش های مختلفی قابل انجام است از این رو جوشکاری نیز دارای انواع و روش های مختلفی می‌باشد که از جمله روش های اصلی آن ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

⚡️جوشکاری در حالت جامد
⚡️جوشکاری مقاومتی
⚡️جوشکاری با گاز اکسیژن
⚡️انواع متفرقه جوشکاری
⚡️سایر روش های متفرقه …

انواع روش های جوشکاری چیست؟

⚡️جوشکاری بوسیله قوس الکتریکی
⚡️جوشکاری تنگستن گاز (جوشکاری تیگ – TIG)
⚡️در این نوع جوشکاری، الکترود ها مصرف نمی‌شوند و فرآیند اتصال در آن به صورت آهسته انجام می‌شود، در این روش می‌توان دقیق ترین جوشکاری ها را انجام داد که بیشترین کاربرد آن در صنایع هوا و فضا می‌باشد.

جوشکاری بوسیله قوس پلاسما

جوشکاری پلاسما بیشترین شباهت را به جوشکاری تنگستن دارد و کاری بسیار با کیفیت تولید می‎‌کند، عمده مصرف این نوع جوشکاری در صنایع ابزار سازی و یا لوله سازی می‌باشد.

جوشکاری به همراه پوشش فلزات

در این نوع از جوشکاری الکترود ها مصرف شده اما وجود پودر در این فرآیند از تماس قطعه مورد جوشکاری با هوا جلوگیری می‌کند.

جوشکاری فلزی بدون پوشش

در این نوع از جوشکاری دقیقا بر عکس حالت قبلی عمل شده و الکترود ها به صورت کامل مصرف می‌شوند.

جوشکاری زیرپودری

در جوشکاری زیرپودری از پودر های دانه ریز به منظور پوشش محل اتصال استفاده می‌شود.

جوشکاری اتمی هیدروژن

در این نوع از جوشکاری از دو الکترود غیر همسان فلزی استفاده می‌شوند، این الکترود ها در فضایی مملو از هیدروژن ذوب شده و قطعات را به هم متصل می‌کنند.

جوشکاری با قوس الکتریکی به همراه پوشش گاز (TIG)

در این نوع از جوشکاری از گاز به منظور پوشش قطعات استفاده می‌شود، از متداول ترین روش های جوشکاری تیگ می‌توان به جوشکاری آرگون اشاره کرد.

نما رومی چیست؟

نمای رومی را می‌توان الهام گرفته از سبک معماری خاص کلاسیک روم و یونان دانست اما در گذر زمان و ورود آن به ایران المان‌هایی از ایران باستان نیز به آن وارده شده است. نمای رومی ساختمان که بسیاری از آن به عنوان نمای کلاسیک نیز یاد می‌کنند با توجه به المان‌های شاخصی که در طراحی و اجرای آن به کار برده می‌شود در جلب توجه کردن بسیار بارز عمل می‌کند.

این‌گونه نماها به خاطر معماری تقریباً پیچیده و مصالح ساختمانی گران قیمت مانند سنگ‌های طبیعی مرمر، گرانیت و تراورتن به گونه‌ای در تصور عموم مخصوص ساختمان‌های لوکس و طبقه مرفه جامعه است در صورتی که این‌گونه طرح‌ها در بسیاری از ساختمان‌ها و آپارتمان‌های امروزی کم و بیش استفاده می‌شود.

به مدیریت: کاظم یادگار

شماره تماس:
09929604797
09179411956

پروژه آقای داوودی امیدیه اهواز

 

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

خدمات جوشکاری نما رومی،نما باکس و نمای کلاسیک یادگار

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

جوشکاری

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

نما رومی

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

 

جوشکاری در یاسوج , جوشکاری نما رومی در یاسوج , خدمات جوشکاری , هزینه جوشکاری در یاسوج , جوشکاری یادگار , نحوه انجام جوشکاری , قیمت جوشکاری , انواع جوشکاری , نما رومی در یاسوج , نما رومی چیست , هزینه اجرای نما رومی ,