Address & Contact

Our Address

اردبیل

Telephone

خدمات رزرو بیلبورد کانون تبلیغاتی اظهر

🔹🔸بیلبورد یکی از رسانه‌های تبلیغات محیطی است که نقش موثری در ارتباط و متقاعد سازی مخاطب در بسیاری از زمینه‌های مالی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی دارد. با پیشرفت گرافیک و طراحی، بیلبوردها نه تنها در جنبه اطلاع رسانی و تبلیغات مؤثر عمل کردند، بلکه به یک عامل مؤثر در زیباسازی فضای شهر تبدیل شدند.

🔹🔸از عواملی که تأثیر زیادی در افزایش جذابیت و اثر بخشی بیلبوردها دارد، انتخاب شعار دقیق، خوانایی و سادگی، ایجاز، استفاده از کلمات محدود، توافق رنگ، رعایت ایده‌های پسندیده، توجه به ارزش‌های دقیق محصول، ترکیب اصولی و سایز بیلبورد است. در بیلبوردهای بزرگ معمولاً از بنر عرض 5 متر استفاده می‌شود. با رعایت این فاکتورها می‌توان باعث افزایش تأثیر گذاری در تبلیغات بیلبوردی شد.

♻️مزایای تبلیغات بیلبوردی

🔹🔸بیلبوردها را به ‌عنوان یک رسانه در نظر بگیرید. یکی از رسانه‌هایی که پتانسیل رساندن پیام شما به بازار هدف، به زیباترین و کاربردی‌ترین شکل ممکن را دارد. این ابزار دستیابی به بازار هدف را با بهترین و موثرترین شیوه انجام می‌دهد و معمولاً باعث بقا و موفقیت یک کسب و کار می‌شود. از این رو به‌عنوان یک رسانه اثر بخش شناخته می‌شود.

🔹🔸به‌ عبارت دیگر، رسانه‌های اثر بخش می توانند پیام اقتصادی و تبلیغاتی را در بازار هدف درونی کنند و باعث تحریک قدرت نیازسنجی، نیاز سازی، نیازمندی و نیازشناسی شوند و بازار هدف را به عکس‌العمل وا دارند. برای تبلیغات بیلبوردی از ابزارهای تبلیغات محیطی استفاده می شود. چاپ فلکس، متریالی اقتصادی در اجرای انواع تابلوهای بیلبورد شهری است. چاپ بنر هم، محبوب تر از این ابزار

♻️بیلبوردها؛ تبلیغات گسترده، دائمی و در تیررس مردم

🔹🔸تبلیغات بیلبوردی روشی است که از تبلیغات و بازاریابی چاپی در مقیاس بزرگ برای بازاریابی یک شرکت، لوگو، محصول، خدمات یا کمپین بازاریابی استفاده می‌شود. این نوع تبلیغات، پتانسیل این را دارند که طیف وسیعی از بازارهای محلی را به ‌صورت شبانه روزی پوشش دهند. بیلبوردها معمولاً در مناطق شلوغ مانند بزرگراه‌ها و شهرها قرار دارند. به‌دلیل حضور دائم و مکرر و دسترسی مردم، آگاهی آنها نسبت به نام تجاری، خدمات و شرکت شما افزایش می‌یابد.

♻️صرفه اقتصادی تبلیغات بیلبوردی

🔹🔸بیلبورد یکی از موثرترین روشهای تبلیغات است که باعث ماندگاری برند شما می‌شوند. هزینه تبلیغات بیلبوردی را با توجه به بودجه‌ی بازاریابی و همچنین هدفتان از تبلیغات، برآورد می‌کنند. بیلبوردهای تبلیغاتی می توانند بسته به ‌اندازه و موقعیت مکانی نسبتاً ارزان و یا خیلی گران باشند.

🔹🔸با این حال این هزینه باید با توجه به نوع پیامی که می‌خواهید در آن قرار دهید محاسبه می‌شود. به‌عنوان یک قاعده کلی بیلبوردها باید بسیار خواندنی باشند و نباید اطلاعات زیادی در آن گنجانده شود. بسیاری از شرکت‌ها تمایل دارند برای تبلیغات، از بازاریابی دیجیتالی، بازاریابی ایمیلی یا بازاریابی چاپی مانند چاپ فلکس و چاپ بنر استفاده کنند.

🔹🔸ولی این نکته را توجه داشته باشند که همه اقشار جامعه به‌خصوص افراد مسن از تبلیغات دیجیتال مارکتینگ استفاده نمی‌کنند، ولی بیلبورد در دسترس هر فردی قرار دارد. در مقایسه با قیمت تبلیغات تلویزیونی و رادیویی و کم نتیجه بودن تبلیغات در داخل مجلات و روزنامه‌ها، بیلبورد می‌تواند با هزینه کمتر، بیشترین تعداد مخاطب را داشته باشد.

♻️بیلبوردها و نقش ماندگار آنها در حافظه مشتری

🔹🔸بیلبوردها اثری ماندگار در حافظه مشتری می‌گذارند به گونه‌ای که مشتری بعد از ترک محل، همچنان به تبلیغ و موضوع آن فکر کند. نوشته تبلیغات روی بیلبورد ساده و خوانا است و در مدت زمان بسیار کوتاهی قابل خواندن است. زمانی که خودرو با سرعت از کنار یک بیلبورد می‌گذرد، سرنشینان آن می توانند آن را براحتی مطالعه کنند و پیام آن را دریافت کنند.

🔹🔸برای تأثیر گذاری عمیق بیلبورد در ذهن افراد باید این تابلوها از نظر طراحی و گرافیک غنی و حرفه‌ای باشند. طراحی یک بیلبورد کار بسیار چالش بر انگیز و دشواری است، نه به خاطر اندازه حجیم و بزرگ آن بلکه طراح آن باید نکات بسیاری را در نظر داشته باشد و آنها را رعایت کند.

🔹🔸بر خلاف طراحی کارت ویزیت و لوگو که به‌ مراتب ساده‌تر از طراحی بیلبورد است. این نوع طراحی‌ها به ایده‌های بکر و خلاقانه نیاز دارند، چون طراحی آنها باید به‌صورتی باشد، تا با نگاه اول بلافاصله نظر افراد را به خود جلب کند. برخی شرکت‌ها مانند شرکت چاپ سبحان در اتاق فکر و طراحی خود، با وجود گرافیست‌های حرفه‌ای توجه زیادی به این اصل کرده است

♻️اجرای آسان و سریع بیلبوردهای تبلیغاتی

🔹🔸با توجه به ارزش وقت در بازار امروز و گستردگی انواع تبلیغات، سرعت در اجرا بسیار اهمیت دارد. در تبلیغات بیلبوردی فقط چند ساعت طول می‌کشید تا یک طرح بر بیلبورد نصب شود. از ویژگی‌های تبلیغات بیلبوردی سرعت در اجرا است.

♻️فراوانی مخاطب برای بیلبوردهای تبلیغاتی

🔹🔸بیلبورد یک پلت‌فرم تبلیغاتی برای شرکت‌های تجاری بزرگ و معتبر است و مخاطبان زیادی را هدف قرار می‌دهد. این نوع ابزار تبلیغاتی کاملاً عمومی است و در معرض دید و دسترس همگان قرار می‌گیرد، به یاد داشته باشید که افراد مسن در حال حاضر به‌اندازه جوانان از رسانه‌های مختلف استفاده نمی‌کنند، به‌ویژه رسانه‌های دیجیتال، و از مزایای تبلیغات بیلبوردی است در جلوی همه افراد قرار دارد و همه از آن استفاده می‌کنند.

مدیریت:آقای بهرام اظهرنیا

شرکت تبلیغاتی بیلبورد , تبلیغ بیلبوردی , نکات طراحی بیلبورد , لیست بیلبورد , قیمت ساخت تابلو بیلبورد , طراح بیلبورد , انواع طراحی بیلبورد , قیمت چاپ بیلبورد ,