Address & Contact

Our Address

ارومیه ،شهرک بالو خیابان مستوفی کوچه یک پلاک سیزده

Telephone

خرید و فروش میوه و تره بار عمده خالقی

🍊🍎تولید انواع میوه و ارسال به سراسر کشور در کمپانی خالقی

🍊🍎صادرات انواع مرکبات به کشورهای مختلف

🍊🍎 فواید مرکبات:

🍊🍎میوه های خانواده مرکبات عمدتا به خاطر عطر و طعم شان شناخته شده هستند، اما صرف نظر از دادن این طعم به دسرها، نوشیدنی ها و غذاها، این میوه ها سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان های مهم هستند.

🍊🍎جالب است بدانید که تحقیقات اخیر ثابت کرده اند که سوپرفودهای مرکبات طیف وسیعی از مزایای سلامتی چشمگیر را ارائه می کنند. از مبارزه با رشد سرطان گرفته تا مقابله با سنگ کلیه، مزایای بسیار زیادی وجود دارد که ما را مجاب می کند میوه های خانواده مرکبات را در رژیم غذایی روزانه مان بگنجانیم و علاوه بر بهره مندی از طعم بی نظیر آن ها، در راستای سالم تر بودن گامی برداریم.

🍊🍎ارمغانی از سلامت در فصل سرما

🍊🍎سرمای هوا روز به روز بیشتر خود را نشان می دهد و شاید این هوای سرد و خنک برای خیلی ها چندان خوشایند نباشد.

🍊🍎با این حال برای اینکه به خشکی سرما غلبه کنید انتخاب های خوراکی جالب توجهی پیش روی شما قرار دارد…

🍊🍎سوپر خوراکی های فصل سرما می توانند پاییز و زمستان را برای شما جذاب تر از همیشه کنند. میوه ها و سبزی هایی که مختص این فصول هستند، اتفاقا به راحتی هم در دسترس شما خواهند بود.

🍊🍎کافی است سبد خرید را بردارید و البته فهرست موادغذایی ای که قرار است تهیه کنید با فهرستی که پیش رویتان قرار گرفته تطبیق دهید.

🍊🍎این سوپر خوراکی های پاییزی جزو آن دسته مواد غذایی هستند که بهتر است در این فصل همواره از آنها به طور منظم و چه بسا روزانه استفاده کنید

مدیریت:آقای هادی خالقی

میدان تره بار جیرفت , قیمت روز میوه و تره بار , قیمت میوه در میدان تره بار اصفهان , قیمت میوه و تره بار مرکزی تهران , قیمت میوه تره بار کرمان , میدان میوه و تره بار کرمان , آدرس میدان تره بار کرمان , بازار میوه و تره بار استان کرمان کرمان ,