Address & Contact

فروش اینترنتی انواع دستگاههای صنعتی و صنایع مفتولی سما

دستگاه صنعتی صنایع مفتولی سما
⚫️صنایع مفتولی عموماً به دسته ای از محصولات صنعتی گفته می‌شود که معمولاً به عنوان صنایع مادر شناخته می شوند و این محصولات کاربردهای فراوانی در همه جای دنیا دارد(wireind)و صنایع مختلف دارند ،از جمله: درصنایع خودروسازی ،سازه های فولادی ،صنایع لوازم خانگی، یخچال سازی وساخت اجاق گاز نیزکاربرد ویژه دارند. و همچنین کاربرد صنایع مفتولی در ساخت لوازم خانگی ازجمله لباسشویی ،ساختمان سازی وغیره… پیشرفت چشمگیری داشته است.

در بازار برای صنایع مفتولی چند دسته اصلی وجود دارد:

🔻مفتول‌ها: شامل دو نوع مفتول سیاه و گالوانیزه است.
🔻توری‌های مفتولی: شامل توری گابیون، توری حصاری، توری جوشی و مش، توری پرسی، توری مرغی و رابیتس است.
🔻سیم‌خاردار: انواع مختلف سیم‌خاردار در این مجموعه قرار دارد.

☑️انواع سیم های مفتول:

🔴مفتول سیاه

مفتول های سیاه یا ارماتوری که برای آرماتور بندی استفاده میشود با تحت حرارت قرار گرفتن در دمای ۸۰۰ تا۹۰۰ درجه تولید میشود سایز این مفتول از ۱/۵ تا ۶ میلی متر میباشد و در کلاف های ۱۵ تا ۲۰ کیلو گرمی بسته بندی میشوند از کاربرد های مفتول سیاه میشه به بسته بندی، قالب بندی ،کشاورزی ،آرماتور بندی و ساخت مفتول گالوانیزه اشاره کرد.

🔴مفتول گالوانیزه

سیم مفتول گالوانیزه در دو حالت گرم و سرد تولید میشود:

🔴حالت سرد:

همانطور در بخش بالای گفته شد این مفتول ها از مفتول سیاه تولید میشوند در این روش تولید با دستگاه الکترو لیزر بر روی سیم مفتول سیاه میکشند و لایه ایجاد میکنند این لایه از لایی که در روش گرم استفاده میشد نازک تر است در طی انجام این فرایند مفتول منعطف و مقاوم دربرابر زنگ زدگی مشود.

🔴حال گرم:

درحالت گرم سیم ها از طریق فرایند نورد گرم تولید میشوند در این حالت مفتول سیاه را حرارت میدهند تا کربن آن کم شود این کار باعث میشود انعطاف پذیری مفتول زیاد شود سپس با مذاب آن را روکشی دهی میکنند و آن برای کار های مختلف از جمله ساخت انواع توری ها آماده میکنند.

🔴 مفتول فنری یا پُرکربن

مفتول فنری از رده فولاد هایی است که کربن زیادی دارن اگر کربن فولاد زیاد باشد به صورت پر کربن بین فولاد ها شناخته میشود این مفتول همانطور که از اسمش مشخصه از به دلیل وجود عنصر سیلیسیم انعطاف و خاصیت ارتجاعی خوبی برخوردار است و در صنایع صنعتی مبل سازی کشاورزی مشین سازی و… کاربرد فراوانی دارد.
 

🔴 مسوار

در این مفتول از آلیاژ مس استفاده میشود و به همین علت به این اسم نام گذاری شده است و به صورت کلاف یا قرقره در صنایع خانگی صنایع برق و دیگر صنایع کاربرد دارد.

🔴دستگاه کشش مفتول

کشش مفتول یا سیم‌کشی (به انگلیسی: Wire Drawing) یک فرایند فلزکاری است که با عبور دادن و کشیدن یک مفتول از میان یک یا چند قالب کشش برای کاهش سطح مقطع استفاده می‌شود.

🔴دستگاه اسپولر

دستگاه اسپولر دارای توان جمع کردن مفتول کششی از ۱ تن تا ۲ تن .

🔴 دستگاه آجزن

آپشن دستگاه ها

قابلیت آج زن، آج سرد روی دستگاه کشش درشت بار که برای مفتول زیگزاگ تیرچه می باشد.

آج تراش غلتک میلگرد ۲.۵ متری برای آج تراشی غلتکهای میلگرد از قطر ۲۷۰ تا قطر ۴۶۰ در تمام سایزهای میلگرد.

مدیریت : اعظم ظاهری

۰۹۹۲۵۲۷۳۴۱۸ علیرضا شتابی

 

فروش خط کامل آرماتوربندی دستگاههای افخمی زیر قیمت

 

 

خط کامل تولید مفتول گالوانیزه از سایز ۶.۵ به ۱.۵

 

 

توری مرغی
توری حصاری
رول بازکن
توری گابیون
دستگاه گیوتین ۲ متری
توری کشش
توری پرسی
دستگاه توری حصاری
دستگاه کشش

 

______________________

توری بافی , کشش مفتولی , خاموت زن , لیفتراک , دستگاه صنعتی صنایع مفتولی سما , توری, توری فرنگی, توری مرغی, دستگاه بچه گابیون, دستگاه تمام اتوماتیک سیم خاردار, دستگاه تمام اتوماتیک سیم خاردار حلقوی, دستگاه توری, دستگاه توری فرنگی, دستگاه توری مرغی, دستگاه توری مرغی شش پیچ, دستگاه سیم خاردار, دستگاه سیم خاردار طبری, دستگاه كشش معمولی, دستگاه کشش, دستگاه کشش مفتول, دستگاه کشش مفتول مستقیم, دستگاه گابیون, دستگاه گابیون عمودی, روغن کشش, سوزن دوخت, فروش دستگاه سیم خاردار, مفتول, مفتول روكش, مفتول سوزن دوخت, مفتول صنایع کابل سازی, مفتول گالوانیزه, مفتول گالوانیزه گرم, پودر کشش, کلاچ دستگاه توری مرغی, کوره آنیل, کوره آنیل با پاتیل, کوره آنیل خطی

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed