Address & Contact

Our Address

تهران،شهر قدس،بلوار شهید کلهر،خیابان سی متری شورا،میدان امام حسین،جنب پمپ بنزین پارسیان،پلاک 19

Telephone

تولید و ساخت دستگاه پرکن کیمیا آراد صنعت 

💫دستگاه ها داشتن فضای صنعتی استاندارد و مناسب برای فعالیت در حوزه بسته بندی مواد غذایی می باشد.هدف اصلی دستگاه های بسته بندی مواد غذایی ایجاد شرایطی پایدار و استاندارد برای نگهداری از انواع مواد غذایی به مدت طولانی در شرایط مطلوب و بهداشتی می باشد.کیمیا آرد صنعت

💫امروزه مواد غذایی در بسته بندی های گوناگون به بازار ارسال می شود. بنا به نوع مواد غذایی، شکل بسته بندی، نحوه نگهداری ماده غذایی و مکان نگهداری آن بسته بندی های متنوع طراحی شده است.

💫همچنین یکی از مهمترین نکات در بسته بندی مواد غذایی و لزوم استفاده از دستگاه بسته بندی رعایت اصول بهداشتی و کیفیت و زیبایی در ارائه هر چه بهتر محصولات نهایی به بازارهای داخلی و جهانی می باشد.

تولید و ساخت دستگاه پرکن کیمیا آرد صنعت در شهر قدس تهران

✳️دستگاه پرکن پودری چیست؟

🔺دستگاه های پرکن دارای انواع و مدل های مختلفی هستند که در پیشرفت صنعت بسته بندی و بخش تولید، نقش به سزایی را داشته اند که انواع مایعات و پودرها را در انواع ظروف پر میکنند.

🔺در کل دستگاه های پرکن به دو دسته دستگاه پرکن پودری (Powder Filler) و دستگاه پرکن مایعات تقسیم می شوند که هر دو دارای عملکردی متفاوت هستند.

🔺مثلا دستگاه پرکن مایعات بر اساس نیروی جاذبه(ثقل) عمل میکنند در حالی که پرکن های پودری از مکانیزم عملکرد کانتریی استفاده میکنند. از کاربردهای دستگاه میتوان در بخش های مواد غذایی و دارویی و بهداشتی نام برد. مثل نمک، فلفل، آرد و ادویه جات، پودر بچه، پودر ماشین لباس شویی و…

✳️دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک 

🌟دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک مواد پودری مانند حبوبات، ادویه، نمک، ادویه، پودر لباسشویی و … را پر می کند. اپراتور برای ظروف پلاستیکی یا کیسه های بسته بندی مورد نیاز است. دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک به دلیل سرعت و کارایی بالا بسیار کارآمد است.

تولید و ساخت دستگاه پرکن کیمیا آرد صنعت در شهر قدس تهران

✳️دستگاه پرکن پودر اتوماتیک 

💎پرکن پودری اتوماتیک مانند دستگاه نیمه اتوماتیک است و با این دستگاه می توان انواع مواد پودری را به پلاستیک، شیشه، کیسه و … هدایت کرد. بسته بندی ظروف بر خلاف پرکن نیمه اتوماتیک این دستگاه نیاز به نیروی کار و اپراتور ندارد و تمامی مراحل را به صورت کاملا اتوماتیک انجام می دهد.

💎همچنین این دستگاه از دقت و سرعت بسیار بالایی نسبت به مدل های دیگر برخوردار است که استفاده از این فیلر را بیشتر مورد استقبال قرار می دهد.دستگاه پرکن اتوماتیک پودری صنعتی بوده و در کارگاه های تولیدی، کارخانجات و صنایع تولیدی کاربرد دارد.

به مدیریت:محسن حسین زاده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تولید و ساخت دستگاه پرکن کیمیا آراد صنعت در شهر قدس تهران , کیمیا آراد صنعت , ساخت دستگاه پرکن کیمیا آراد صنعت , تولید دستگاه پرکن کیمیا آراد صنعت , قیمت دستگاه پرکن در تهران , دستگاه پرکن اتوماتیک , دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک ,