Address & Contact

Our Address

قم،اول جاده اراک،بوستان جوان

Telephone

تولید و پخش انواع روشویی کابینتی آینه و باکس PVCشهردل

روشویی کابینتی شهردل

✳️روشویی کابینتی  

💫روشویی های کابینتی دارای باکس در اطراف خود هستند که یک نوع جعبه برای نگهداری لوازم بهداشتی کوچک است.فضای کابینتی این نوع روشویی در قسمت زیرین قرار دارد که برای نگهداری حوله و لوازم بهداشتی ضروری کاربرد دارد.

✳️ مزیت کابینت‌‌‌های روشویی چیست؟

🔸🔹 بهترین استفاده از کمترین فضا

🔸🔹 تسهیل شستشوی کامل توالت بدون مزاحمت روشویی 

🔸🔹 پوشاندن کامل لوله ها

🔸🔹 فضای مناسب برای لوازم بهداشتی

🔸🔹 قابل قبول در برابر رطوبت 

🔸🔹 فضای دل نشین و شیک توالت 

🔸🔹 در صورتی که تصمیم بگیرید دکوراسیون خود را تغییر دهید، خیلی کار سختی نخواهد بود

🔸🔹 یکی از مزیت‌‌‌های کاربردی کابینت روشویی فضای مناسب و سربسته برای لوازم بهداشتی است که باعث جلوگیری از تماس آن‌ها با میکروب‌ها می‌شود.

✳️انواع آینه و باکس 

🔺انواع آینه‌ در بازار به صورت قاب دار و‌ بدون قاب در بازار وجود دارد. اگر خواهان داشتن دکوراسیونی مدرن هستید، خرید خود را از بین آینه های بدون قاب انجام دهید. اما اگر خانه شما دکوراسیونی کلاسیک داشته و‌ خودتان به این سبک از طراحی علاقه دارید، آینه‌ های دارای قاب انتخاب مناسبی هستند.

🔺اما اگر سرویس بهداشتی شما کوچک است، خرید آینه های دایره، بیضی و دیگر شکل های هندسی که از خانواده دایره هستند را به شما پیشنهاد می کنیم. مدل های ذوزنقه ای شکل نیز برای دکوراسیون مدرن و کلاسیک شما انتخاب مناسبی خواهد بود. در نهایت همانطور که گفتیم طرح های آینه آنقدر زیاد است که به سختی بتوان در مورد تمام آن ها سخنی گفت. بنابراین انتخاب شکل مناسب را به خودتان واگذار می کنیم.

به مدیریت:علی حیدر پور

 

 

کابینت روشویی و آینه باکس اوج کابین در قم , آینه باکس اوج کابین , کابینت روشویی اوج کابین , آینه باکس اوج کابین در قم روشویی , کابینت روشویی ,  آینه باکس  , تولیدی کابینت روشویی  , ضدآب , رنگ اتومبیلی , کابینت روشویی اوج , کابینت روشویی در قم  , روشویی کابینتی شهردل ,