ساخت تخصصی استخر و جکوزی رجبی در آمل

طراحی و ساخت تخصصی استخر و جکوزی آقای استخر

شماره تماس
09119166502
✳️مراحل ساخت استخر  
🔹🔸تسطیح خاک 

🔰بعد از حفاری محل استخر و اتمام عملیات گودبرداری ، در مرحله بعدی خاک را جهت ادامه عملیات عمرانی تسطیح نموده و عملیات کف سازی استخر آغاز میشود . این عملیات شامل تسطیح کف استخر به همراه کمپکت کردن شن و خاک کف استخر است که باید توسط دستگاه های کمپکت انجام شود .

🔹🔸آرماتور بندی استخر 

🔰در صورت نیاز به ساخت استخر بتنی پس از مرحله تسطیح کف استخر مرحله بعدی ، آرماتور بندی استخر است که باید با توجه به شرایط فنی استخر و محاسبات دقیق وزن سازه انجام شود . انتخاب نوع آرماتور و نحوه چینش آنها در کیفیت نهایی کار بسیار تاثیرگذار است و حتما باید از اکیپ های متخصص در این امر بهره جست .

🔹🔸لوله کشی استخر

🔰در این مرحله باید نهایت دقت را در اجرای اتصالات به خرج داد چرا که شبکه تأسیسات استخر در زیر بتن ریزی باقی می‌ماند و امکان تعمیر یا بازسازی آن بسیار سخت و دشوار است . دقت کافی شود که تمام شبکه لوله کشی مورد نیاز نصب شده باشد و مورد تست فشار و نشتی قرار گیرد.

🔹🔸چراغ استخر و سیم کشی استخر

🔰سیم کشی استخر ، مرحله بسیار مهم و نیاز به دقت بالا قبل از پوشش استخر ، برای استفاده برق به داخل کاسه استخر جهت تخلیه آب ، تصفیه آب و چراغ استخری و روشنایی زیر آب به سیم کشی مناسبی برای انجام تاسیسات الکتریکی و تامین نیروی برق مورد نیاز می‌باشد .

🔹🔸بتن ریزی استخر

🔰مهمترین عملیات در مرحله ساخت استخر بتنی عملیات بتن ریزی استخر می‌باشد . حساسیت ویژه در بتن ریزی استخر و استفاده از مواد مقاوم کننده بتن مخصوصا فوق روان کننده بتن و الیاف بتن میتواند باعث افزایش مقاومت مکانیکی بتن و آب بندی استخر در مرحله بتن ریزی گردد .

🔹🔸آب بندی استخر یا عایق کاری استخر

🔰آب بندی استخر چه پس از ساخت استخر بتنی و چه پس از ساخت استخر با بلوک امری لازم الاجرا و ضروری است که باید با حساسیت های ویژه ای انجام پذیرد . ایزولاسیون استخر جزو حساسترین مراحل ساخت استخر میباشد .

🔹🔸کاشیکاری استخر

🔰پیمانکار ساخت استخر نقش اصلی کیفیت نهایی را در کاشیکاری استخر به عهده دارد . کاشیکاری استخر با تمام کاشی کاری های دیگر متفاوت است . به هیچ عنوان عملیات کاشیکاری استخر را به کسی که کاشی کاری معمولی را فراگرفته نسپارید .

✳️تاسیسات استخر شنا 
🔺بخش اول سیستم هیدرولیک

🌀این قسمت شامل لوله‌ها و اتصالات و به طور کلی سیستم لوله کشی مجموعه آبی است که وظیفه آن جمع آوری، حمل و نقل و عبور دادن آب از بخش‌‌‌های مختلف مانند تصفیه خانه و موتورخانه است. در واقع آب، به وسیله سیستم لوله کشی، از کاسه استخر و جکوزی جمع آوری شده و به سمت موتورخانه هدایت می‌شود و پس از عبور کردن از تمامی‌تجهیزات موتورخانه، دوباره به سمت کاسه استخر و جکوزی باز‌می‌گردد.

🌀نکته قابل توجه در مورد سیستم هیدرولیک تاسیسات استخر و جکوزی این است که جنس لوله و اتصالات مورد استفاده می‌بایست از UPVC یا همان PVC سخت شده باشد. چرا که این متریال تمامی‌استانداردهای آبرسانی را دارا بوده و به لحاظ بهداشتی برای انتقال آب شرب کاملاً مناسب می‌باشد.

🔺بخش دوم تجهیزات 

🌀این قسمت شامل تجهیزات تصفیه، تجهیزات گندزدایی و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی است که تمامی‌این‌ها با یک ترتیب استاندارد و از قبل تعریف شده، به صورت سری یا گاهاً موازی پشت سرهم قرار گرفته و اصطلاحاً اسمبل می‌شوند و هرکدام اعمال مختلفی مانند گندزدایی، تصفیه فیزیکی و شیمیایی و گرم یا سرد کردن آب را به ترتیب انجام می‌دهند.

🌀از جمله این تجهیزات می‌توان دیگ‌‌‌های بخار، دیگ‌‌‌های آب گرم، فیلترهای شنی، مبدل‌‌‌های حرارتی و پمپ‌‌‌های تصفیه را نام برد. مجموعه این تجهیزات و دستگاه‌ها، در نهایت موتورخانه استخر و جکوزی را تشکیل می‌دهند. خود موتورخانه نیز شامل سه واحد کلی گرمایش، تصفیه و پمپاژ آب می‌باشد.

به مدیریت: علی رجبی 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی جکوزی رجبی در چمستان آمل , ساخت جکوزی رجبی در چمستان آمل , استخر و جکوزی رجبی در چمستان آمل , طراحی تخصصی استخر در چمستان آمل , ساخت تخصصی استخر در چمستان آمل , هزینه ساخت استخر در آمل , بهترین مجموعه ساخت استخر در آمل , ساخت استخر در آمل , ساخت جکوزی در آمل , طراحی و ساخت تخصصی استخر و جکوزی آقای استخر

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
تبسم 15 اردیبهشت 1401 12:16 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

عالی

A,z 27 فروردین 1401 8:40 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

بسیارزیباوحرفه ای👌👌👌