ماشین سازی گنجی در اصفهان

?سازنده انواع دستگاه صنعتی و ساختمانی

?تولید انواع بلوک زن ، مخلوط کن میز ویبره ، میکسر

?دستگاه بلوک زنی

بلوک زنی به فرآیند ساخت بلوک سیمانی گفته می‌شود. دستگاه‌هایی که برای این منظور استفاده می‌شوند، دستگاه بلوک زنی نام دارند. با استفاده از آن‌ها شما قادر خواهید بود بلوک دیواری و سقفی ایجاد کنید. این دستگاه شامل سه بخش اصلی قالب، بدنه و سمباده است و به طور کلی از اجزای زیر تشکلیل شده است:

✳️شاسی دستگاه
✳️قابل و سمباده
✳️ویبره دستگاه
✳️موتور ویبره
✳️گیربکس حرکت و موتور
✳️پمپ و موتور

این دستگاه‌ها که برای تولید انواع بلوک از جمله بلوک سبک در کارگاه ها به کار می‌روند، در انواع مختلفی در بازار وجود دارند. تقسیم بندی زیر از جنبه مکانیزم تولید و پیچیدگی و اتوماسیون فعالیت‌ها بررسی شده است.

?انواع دستگاه بلوک زنی

?دستگاه بلوک زن دستی تخم گذار ( Egg Layer )
?دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک ( تخم گذار و یا ثابت )
?دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک ( ثابت )
?دستگاه های بلوک زن تخم گذار

?مکانیزم کلی انواع دستگاه‌های بلوک زنی

⚜️در این دستگاه‌ها ابتدا مصالح ساختمانی از جمله سیمان، ماسه و پوکه مخلوط شده با یکدیگر مخلوط می‌شوند. سپس ترکیب ایجاد شده به درون یک سینی ریخته می‌شوند. بعد از آن مواد مخلوط شده را با استفاده از شن‌کش درون قالب ریخته تا فضاهای خالی پر شود.

⚜️مرحله بعدی ویبره کردن مواد است. در این مرحله ویبره دستگاه روشن شده و فضای خالی میان مواد ایجاد می‌شود. مجددا باید این فضاهای خالی ایجاد شده پر شوند. اقدام بعدی که باید انجام دهیم این است که سمبه دستگاه را پایین بیاوریم تا مواد متراکم شوند. در آخرین مرحله نیز باید قالب را بالا بیاوریم. توجه داشته باشید سمبه حتما باید پایین بماند و به هیچ وجه ویبره نباید خاموش شود.

به مدیریت : غلامعلی گنجی

بلوک زن پنج قالبه?

 

 

 

 

طرزکار دستگاه بلوک زن میزی?

 

میزویبره?

 

بلوک زن تمام هیدرولیک سیلو دار?

 

بلوک زن هیدرولیک?

 

?????????

???????????

 

 

 

 

ساخت انواع دستگاه بلوک زن گنجی در اصفهان , دستگاه بلوک زن , سازنده انواع دستگاه صنعتی و ساختمانی در اصفهان , تولید انواع بلوک زن , میکسر , ماشین سازی گنجی در اصفهان , دستگاه بلوک زن چیست , قیمت دستگاه بلوک زن , بلوک زن میزی در اصفهان , دستگاه بلوک سقفی در اصفهان  ,  بلوک زن میزی  , دستگاه بلوک سقفی , قیمت دستگاه بلوک سقفی ,  قیمت , بلوک زن میزی در اصفهان ,