Address & Contact

Our Address

مرکزی،اراک،فلکه فراهان،کیلومتر 1 جاده فراهان،روبروی خروجی شهرک قایم

ساخت و اجرای پله مارپیچ دوبلکس و سازه‌‌‌های فلزی یامین صنعت

💥ساخت و اجرای انواع سازه‌‌‌های فلزی  
💥ساخت و اجرای انواع پله خم و دوبلکس 
💥ساخت انواع درهای فرفورژه و انواع خم و برش  
💠چرا از پله گرد و پله پیچ در ساختمان استفاده می‌شود؟

🔸یکی از مهمترین دلایل استفاده ازاین نوع پله‌ها است بدون شک زیبایی بی نظیر این پله‌ها و اثر شگفت انگیز پله بر روی محیط اطراف خود می‌باشد. از همین رو است که از زمان‌‌‌های گذشته در اکثر قصرها و عمارات از این پله پیچ‌ها و پله‌‌‌های مختلف استفاده می‌شد و امروزه هم در فضای داخلی و خارجی بسیاری از هتل‌ها و ویلا‌‌‌های دوبلکس از این پله پیچ‌ها استفاده شده است.

🔸دلیل دیگر انتخاب این پله‌ها محدودیت در فضای اجرای پله است زیرا فضای اشغال شده در پله‌‌‌های گرد از پله معمولی همواره کمتر می‌باشد.

💠تفاوت پله گرد و پله مارپیچ در چیست؟

🔸به طور کلی هر پله ای که دارای قوس باشد را پله گرد می‌نامند، نوعی پله گرد که چرخش ۳۶۰ درجه دارد، پله مارپیچ گویند که این پله‌ها وقتی از بالا مشاهده شوند مانند شکل صدف حلزون هستند و به این دلیل اصطلاحاً آنها را حلزونی و یا اسپیرال نیز می‌نامند.

💠پله گرد و مارپیچ برای چه فضاهایی مناسب است؟

🔸این پله‌ها برای انواع محیط‌‌‌های داخلی و خارجی مجموعه‌‌‌های تجاری-اداری و مسکونی-ویلایی مناسب می‌باشند.

💠درب فرفورژه چیست؟

🔸سالهاست که درب‌‌‌های فلزی به عنوان درب‌‌‌های ورودی ساختمان مانند پارکینگ، درب ماشین رو و نفر رو درحال خدمت هستند اما امروزه مدل‌‌‌های جدیدتر و متنوع تری از این محصولات با عنوان درب‌‌‌های فرفروژه در سال‌‌‌های اخیر را مشاهده می‌کنیم اینها بسیار زیبا و قابلیت تبدیل به هر رنگی می‌باشند درب فرفروژه دارای استحکام بالایی در برابر عواملی مانند ورود سارقین دارند آنها درانواع سبک‌‌‌های مختلف مدرن و سنتی طراحی و تولید می‌شوند.

🔸فرفروژه یک واژه فرانسوی به معنی حالت دادن به آهن‌‌‌های قابل انعطاف پذیراست در سال‌‌‌های چند دهه پیش آهن‌ها بدست آهنگران در کوره‌‌‌های آتش داغ می‌شدند و با ضربات سنگینی حالت می‌گرفتند اما امروزه روش بهتر و پیشرفته تری برای فرم دادن آهن به کار گرفته می‌شود به این روش که با ذوب کردن آهن آنها را در قالب‌‌‌های مخصوصی ریخته و فرم می‌دهند.

💠تفاوت درب‌‌‌های فرفورژه

🔸نوع دیگری از مدل‌ها که باز هم پرطرفدار هستند فرفروژه ریلی است که درکنار یک درب کوچک نفر رو به کار گرفته می‌شود درب دولنگه هم می‌تواند گزینه خوبی برای ورود و خروج خودرو از داخل پارکینگ یا حیاط باشد ابعاد درب‌‌‌های ویلایی به نوع سازه بستگی دارد درب هایی باغ ویلا با درب‌‌‌های فرفروژه برای ویلایی مسکونی دارای تفاوت هایی از نظر طرح و امنیت هستند

💠درب فرفورژه ویلایی مسکونی 

🔸این نوع درب‌ها از نوع لوکس و مدرن باید با طراحی هر چه زیباتر ساخته شوند البته میزان امنیت آنها هم باید سطح بالایی را در بر داشته باشند در ساخت و نصب این مدل‌ها باید از نمای بیرون دارای ارتفاع بیشتری هستند زیباترین نوع آنها طرح الیزه است که اخیرا خریداران زیادی دارند.

به مدیریت:غلامرضا یامینی 

 

 

 

 

ساخت سازه فلزی در اراک , اجرای سازه فلزی در اراک , ساخت پله خم در اراک , ساخت پله دوبلکس در اراک , ساخت درهای فرفورژه در اراک ,  ساخت خم و برش در اراک , یامین صنعت در اراک , سازه‌‌‌های فلزی یامین صنعت , هزینه ساخت سازه‌‌‌های فلزی در اراک , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed