ساخت و نصب درب و پنجره آلومینیوم و توری پلیسه صنایع آلومینیوم منصور

? ساخت انواع درب و پنجره اختصاصی ، ترمال بریک و دوجداره ، تک جداره و upvc

? نمای ساختمان در طرح ها و رنگ های مختلف

? نرده و دزدگیر آلومینیومی با نصب در طرح ها و رنگ های مختلف

? پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال به شکلی طراحی شده که در طول زمان دچار افتادگی و ترک نمیشود و دارای استقامت بالایی نسبت به پنجره های U.P.V.C در برابر اشعه آفتاب و عوامل جوی میباشد.

? پنجرهای نرمال آلومینیومی به دو دسته تقسیم میشوند و این امکان را فراهم می کند تا با هزینه ی کمتر صاحب پنجره ی الومینیومی شوید.

? ساخت ساز در سطح جهانی دچار دگرگونی های عمده شده است. ساخت درب آلومینیومی یکی از مشخصه هایی است که با نگاه به ساختمان شهرهای بزرگ و کوچک می توان مشاهده کرد. اینکه فلز مقاوم در عین حال سبک، مقرون به صرفه و منعطف آلومینیومی جایگزین فلزهای سخت و سرد و سنگین شده اند باعث شده است جلوه زیبایی به نمای ساختمان ها داده شود.

? ساخت درب و پنجره آلومینیومی برای کاهش استفاده از چوب، کاهش اثر گرما و ورود هوای سرد و همچننی تسهیل در باز و بسته شدن صفحه ها امری رایج شده است. مزایای دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود آلومینیوم به عنوان ماده ارجح برای معماران امروزی، سازندگان و کاربران نهایی استفاده شود. استفاده از درب آلومینیومی با روکش در ابعاد و قطر متفاوت باعث شده است که امکان تغییر دکوراسیون و طراحی داخلی تا حد قابل توجهی آسان شود

مدیریت : آقای منصور عباسی

 

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

 

 

ساخت پنجره های یو پی وی سی و ترمال نرمال و لیفت
قیمت مستقیم از کارخانه ارائه داده می شود

 

 

 

 

 

درب و پنجره سازی آلومینیوم , انواع پروفیل آلومینیوم درب و پنجره , ساخت درب و پنجره آلومینیومی , کاتالوگ درب و پنجره آلومینیومی ,