Address & Contact

Our Address

اصفهان ،خیابان جی،محمد آباد

Telephone

سازنده دستگاه خشک کن آجر نوین صنعت سپاهان

🔲خشک کن یکی از قسمت های بسیار مهم در فرایند تولید آجر است. زمان خشک شدن و کیفیت خشت خشک دو پارامتر مهم در فرایند خشک شدن است.
🔲خشک کن ها به دو دسته کلی اتاقکی (CHAMBER DRYER) و خشک کن تونلی (TUNNEL DRYER) تقسیم می شوند.

🔲لزوما این خشک کن ها برتری مطلق نسبت به هم ندارند. در کل خشک کن تونلی نسبت به اتاقکی مزایای بیشتری دارد. به خصوص خشک کن های تونلی جدید که بسیار قابل کنترل می باشند. البته در مقابل، خشک کن های اتاقکی نیز مزایایی دارند.

🔲 🔲 گروه نوین صنعت سپاهان مفتخر است به داشتن دانش فنی خشک کن های فوق پیشرفته روز دنیا. در این خشک کن ها مکانیزم به صورتی است که تمامی جوانب خشت به طور مساوی در معرض حرارت و دمش قرار میگیرد و تمامی آجرها  به صورت یکسان فرایند خشک شدن را طی میکنند. این سبک خشک کن نه تنها برای آجر مفید است بلکه برای محصولات مشابه مثل سیمان و مواد گچی نیز قابل استفاده است.

✔️✔️ خشک کن اتاقکی (CHAMBER DRYER)

🔲 خشک کن اتاقکی جزو اولین طرح ها و روش ها از زمان شروع تولید مدرن آجر می باشد. یکی از مزایای این روش تنوع محصولات تولیدی است که برای تولید آنها میتوان از این دستگاه استفاده کرد. اما امروزه به دلیل بالا رفتن هزینه ها و بخصوص حامل های انرژی، مصرف بالا و هزینه بالای احداث سازه مورد نیاز دستگاه را میتوان از معایب این دستگاه دانست.

🔲 با توجه به مصرف بسیار پایین سوخت و انرژی و همچنین کوتاه شدن زمان تولید و راندمان بالا در خشک کن های مدرن و امروزی و بخصوص در خشک کن سریع روتاری، می توان آن ها را جایگزین بسیار خوبی برای مدل های قدیمی دانست.

✔️✔️ خشک کن تونلی (TUNNEL DRYER)

🔲 دستگاه خشک کن تونلی به صورت تونل ساخته شده است بدین صورت که داخل آن دیده نمی شود از در عقب مواد غذایی تازه بر روی سینی و روی نقاله قرار داده می شود و از در جلویی آن مواد به صورت کاملا خشک خارج می گردد .

🔲 در دستگاه خشک کن برای بالا رفتن کیفیت خشک کردن مواد از رطوبت گیر استفاده شده است همچنین میزان گردش هوا و مقدار دمای داخل دستگاه قابل سنجش است .دستگاه خشک کن تونلی برای خشک کردن در حجم بسیار بالا و مصارف صنعتی می باشد .

 مدیریت  : علیرضا خاکزاد

شماره تماس : 09131653614

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سازنده دستگاه خشک کن آجر ,  نوین صنعت سپاهان در اصفهان ,