اجرای سنگ لاشه مهدی

اجرای سنگ لاشه ، مالون ، ورقه ای 
انجام کار در : تهران، دماوند، گیلاوند

سنگ لاشه مهدی با اجرای سنگ لاشه، طراحی نمای ساختمان، کف و محوطه‌سازی، دیوار و ستون، ساخت پله و طراحی، ساخت و اجرای آبنما آماده ی خدمات رسانی به شماست.

سنگ لاشه چیست؟

🔸 سنگ لاشه سنگی‌ است که به همان صورت استخراج شده از معادن سنگ مورد استفاده عموم قرار می‌گیرد. اگر این سنگ را با تیشه در کارگاه‌ها به شکلی در بیاورند سنگ لاشه قواره‌ به دست می‌‌آید.

🔸 سنگ لاشه نمونه‌ای از سنگ‌های دگرگونی بوده که تحت عنوان تخت سنگ نیز در مصالح ساختمانی نام‌گذاری شده است. این نوع سنگ که در طبیعت ساخته شده وزن نسبتاٌ زیادی دارد.

🔸 همانطور که می‌دانید، سنگ لاشه به دلیل کاربرد طبیعی و بدون فرآوری شده بیشتر به جای سیمان و بلوک در ساختمان‌سازی استفاده می‌شود. مقاومت بالا و استحکام زیاد آن و پایین بودن قیمت سنگ لاشه به نسبت مصالح دیگر بر کاربرد آن در مصارف ساختمانی مختلف افزوده است.

سنگ مالون به‌نوعی زیر مجموعه سنگ‌های لاشه بوده و می‌توان آن را نوعی سنگ لاشه تغییریافته در نظر گرفت. به‌طورکلی سنگ مالون دسته دیگری از سنگ‌های ساختمانی است که به‌صورت گسترده در ساخت‌وسازهای مهندسی مورداستفاده قرار می‌گیرد. همچنین نکته قابل‌توجه دیگر این است که حتی در منابعی به آن سنگ لاشه قواره یا سنگ لاشه مالون نیز گفته می‌شود. سنگ لاشه مهدی در تهران

سنگ لاشه مهدی در تهران

 

سنگ لاشه مهدی در تهران

شناخت ویژگی‌های کلی انواع سنگ مالون

چکش‌خواری در سنگ مالون

سنگ مالون خاصیت چکش‌خواری داشته، بنابراین به‌راحتی می‌توان آن را به شکل موردنظر تبدیل کرد.

سنگ لاشه مهدی در تهران

تنوع در شکل‌ها و اندازه‌ها

به‌طورکلی سنگ مالون انواع مختلف و متنوعی دارد که می‌توان به سنگ مالون جوشقان، سنگ مالون راسته، سنگ مالون نبشی و … اشاره کرد. هرکدام از آن‌ها علاوه بر ظاهر متفاوت، کاربردهای متنوعی نیز دارند. به‌عنوان نمونه سنگ مالون جوشقان دارای رگه‌های متنوع و گوناگون در سطح خود هست و دارای رنگ‌های متنوع مانند سنگ مالون جوشقان رگ قرمز، مالون جوشقان قرمز و زرد، مالون جوشقان با رگه‌های لیمویی هست.

سنگ لاشه مهدی در تهران

ارائه طیف رنگی گسترده

جالب است بدانید که طیف رنگی سنگ مالون بسیار وسیع و گسترده هست و این مسئله یکی از مهم‌ترین اصول زیبایی‌شناسی در استفاده از این نوع از سنگ‌ها است؛ بنابراین طبیعی است که هماهنگ کردن آن با سایر متریال های به‌کاررفته در محیط، کار دشواری نخواهد بود. به‌طورکلی طیف رنگ سنگ مالون را می‌توان به سنگ مالون قهوه‌ای، سنگ شیری، سنگ سبز، سنگ طوسی و … نسبت داد که هرکدام ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند. لازم به ذکر است که سنگ‌های مالون سبز یکی از سنگ‌های بسیار مرغوب می‌باشند. این متریال یکی از سنگ‌های پرمصرف هست که علاوه بر جنبه مقاومت و ساخت‌وساز، جنبه درمان و روان‌شناختی نیز دارد.

سنگ لاشه مهدی در تهران

مقاوم با جذب رطوبت پایین

از دیگر ویژگی‌های سنگ مالون، مقاومت بالای آن‌ها و جذب بسیار پایین آب توسط آن‌ها هست. با توجه به همین موارد ذکرشده در کنار ظاهر جذاب و مقاومت بسیار بالای آن، استفاده از این نوع سنگ در محوطه‌سازی و کف سازی ساختمان‌ها زیبایی خاصی به محیط می‌بخشد و زیبایی محیط را دوچندان می‌کند.

سنگ لاشه مهدی در تهران

آشنایی با انواع سنگ مالون بر اساس شکل ظاهری

 جالب است بدانید که سنگ مالون بر اساس طول خود و یا به عبارتی دقیق‌تر شکل ظاهری خود دارای نام‌های متفاوتی است

سنگ لاشه مهدی در تهران

سنگ مالون کله

به‌طورکلی اگر طول این نوع سنگ از ارتفاع آن کمتر باشد در اصطلاح به آن مالون کله می‌گویند.

سنگ لاشه مهدی در تهران

سنگ مالون راسته

درصورتی‌که طول آن از ارتفاع بیشتر باشد، مالون راسته نامیده می‌شود.

سنگ لاشه مهدی در تهران

سنگ مالون نبشی

هم‌چنین نمونه‌ای از این سنگ که در کنج و نبش دیوارها استفاده می‌شوند، بانام مالون نبشی نیز شناخته می‌شود.

سنگ لاشه در تهران

سنگ لاشه در تهران

سنگ لاشه در تهران

به مدیریت : لطف الله مهدی

شماره تماس

09109065497

سنگ لاشه در تهران

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سنگ ورقه ای مالون مهدی در دماوند , سنگ ورقه ای مالون , سنگ ورقه ای مالون در دماوند , سنگ ورقه ای در دماوند , قیمت سنگ ورقه ای مالون در دماوند , انواع سنگ ورقه ای مالون در دماوند , سنگ ورقه ای مالون چیست , سنگ لاشه مهدی در دماوند , سنگ لاشه مهدی , سنگ لاشه در دماوند , سنگ لاشه دماوند , قیمت سنگ لاشه در دماوند , سنگ لاشه تهران , سنگ مالون تهران ,  سنگ ورقه ای تهران , سنگ لاشه گیلاوند , سنگ مالون گیلاوند , سنگ ورقه ای گیلاوند , سنگ لاشه مهدی در تهران  , سنگ لاشه در تهران  , سنگ لاشه مهدی  , قیمت سنگ لاشه دماوند , سنگ فروشی دماوند , اجرای سنگ لاشه , خرید سنگ ورقه ای دماوند , سنگ لاشه مهدی در تهران , اجرای سنگ لاشه کف , اجرای سنگ کوهی , قیمت اجرای سنگ لاشه , اجرای سنگ لاشه قادری , اجرای سنگ لاشه مالون , طریقه نصب سنگ لاشه روی دیوار , اجرای سنگ لاشه ورقه ای , فروش سنگ لاشه , اجرای سنگ لاشه در تهران ,