شرکت تحکیم سازان پاکا قفسه

 پاکا شلف – Pucka Shelf

پاکاشلف در سال ۱۳۸۲ شروع به فعالیت در عرصه صنایع فلزی کرده است . در سال ۹۲ رسما شروع به تولید قفسه های فروشگاهی کرد و اسم برند خود را به پاکاشلف تغییر داد به دلیل تجربه مکفی متخصصان ما در رابطه با این زمینه پاکاشلف موفق به تولید قفسه های با دوام ، با طول عمر طولانی ، محکم ، زیبا و با کیفیت شده است .

 هدف ما ارئه محصولات با دوام برای فروشگاه هایی هست که قصد دارند که تا چندین سال فروشگاه خود را از خرید مجدد تجهیزات معاف کنند . قفسه های بی کیفیت و با ورق های بسیار نازک نمی توانند مدت زیادی جوابگوی فروشگاه باشند چراکه به مسرور زمان کفی ها به شدت افت پیدا میکنند و باعث ریزش کالا میشوند . یکبار برای همیشه خرید کنید و از خریدتان لذت ببرید .

 مجموعه فعالیت های پاکا شلف :

این شرکت هم اکنون افتخار تولید و عرضه مجموعه قفسه های فروشگاهی ، قفسه هایپر مارکتی ، قفسه انبار ، یخچال های فروشگاهی و میزصندق و کالاسکه می باشد .

 هرچه تکنولوژی مدرن تر باشد صرفه جویی در وقت و زمان افزایش پیدا کرده و همچنین کارایی هم به طبع آن افزایش پیدا میکند ، ما نیز به طبعیت از تکنولوژی روز دنیا خواهان مزیت های تکنولوژی هستیم و قصد ما در این شرکت انتقال این تکنولوژی به سایر هموطنان عزیز می باشد .

⚡️ تولیدکننده تجهیزات هایپرمارکتی طرح ترک
⚡️ از جمله قفسه های فروشگاهی،انبار راک،سوپرمارکتی طرح ترک،میزچک اوت وغیره
⚡️ اولین تولید کننده قفسه ی پایا

مدیریت:مهندس مدبر

کرج ،سه راه گوهردشت، نبش پل سراه ،کوچه یاس ۲ ،ساختمان ایساتیس، واحد۴

شهرك صنعتي كوثر ،خيابان پنجم غربي ،پلاك e26

 

 

 

 

قفسه بندی انبار منزل , قفسه بندی فلزی , قفسه بندی مغازه , قفسه بندی انباری خانگی , کاتالوگ قفسه بندی , قفسه بندی , پروفیل قفسه بندی , قفسه , شرکت تحکیم سازان پاکا قفسه در کرج , تولیدکننده تجهیزات هایپرمارکتی طرح ترک ,