header-image

شرکت گرماسازان نوین ابتکار در مازندران

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در سامانه زمات دیده ایم!

تولید کننده انواع پکیج های دوکاناله و دیگ های بخار در مازندران

?شرکت گرماسازان نوین ابتکار از سال 1388 با هدف حذف سیستم های قدیمی و طراحی سیستم های جدید فعالیت خود را آغاز و چندین پکیج دو کاناله آب گرم و شوفاژ را نصب و راه اندازی نموده که با بازدهی بالا و کاهش 60 درصدی مصرف گاز مواجه بوده است.

?این شرکت(عضو انجمن دانش بنیان) از سال 1392 با مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت، تولید اندک خود را آغاز نموده و توانسته در این مدت با ظاهر، اشکال و اندازه های مختلف محصولات خود را طراحی، تولید و نصب نماید.

❇️انواع محصولات این شرکت به شرح ذیل می باشد :

1- انواع دیگ های بخار 6 تا 10 بار فشار سپاس

2 -انواع دیگ های آبداغ سپاس مرکزی

3 -انواع پکیج های مخزنی آبگرم شوفاژ مستقیم ایستاده طرح یخچالی

4 -انواع پکیج های دو کاناله مخزنی خوابیده آبگرم شوفاژ مستقیم بدون مبدل ( دوجداره و یا کوئل دار) مخصوص مجتمع های مسکونی، تجاری، اداری، کارگاهی

5 -انواع پکیج های مخزنی خوابیده 3 کاناله آبگرم شوفاژ، گرمایش استخر مستقیم بدون مبدل

6- انواع آبگرمکن های دارای جعبه احتراق زودجوش تک واحدی ایستاده طرح یخچالی

7- انواع هواسازهای هواخشک با رادیاتورهای پنجره ای

?از مزایای محصولات شرکت گرماسازان نوین ابتکار می توان به نصب و نگهداری آسان و راحت آن، عدم رسوب گیری حداقل تا 5 سال، مصرف گاز کمتر و قیمت مناسب آن اشاره نمود. همچنین کلیه محصولات این شرکت در بخش آبگرم مصرفی بهداشتی، از رنگ اپوکسی پوشش داده شده و کلیه مواد اولیه این محصول نیز از داخل کشور تهیه می شود که نوع ورق ها بصورت آتشخوار و لوله های مانسیمان می باشد.

⭕️پکیج مخزنی آبگرم شوفاژ مستقیم ایستاده طرح یخچالی

?این محصول از 2 مخزن تشکیل شده که مخزن اصلی آبگرم و مخزن دوم خط شوفاژ است که گرمای اولیه به مخزن شوفاژ و سپس بصورت جداگانه آبگرم مصرفی را به حد گرمای مورد نیاز خواهند رساند و این محصول، دو زمانه و دو کاناله محسوب شده که این امر باعث عدم رسوب گیری زودهنگام و جلوگیری از سوراخ شدن هر یک از مخزن ها می شود.

?این محصول غیر برقی بوده و هیچگونه برد(Board) یا هر گونه لوازم از قبیل کامپیوتر و یا قطعه الکترونیکی استفاده نشده است.

⭕️پکیج مخزنی دو کاناله آب گرم شوفاژ مستقیم خوابیده(بدون هیچگومه مبدل و یا نصب مخازن دوجداره و کوئل دار)

?این محصول مخصوص ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و ویلایی از 3 الی 30 واحدی می باشد. این محصول دو کاناله ی 3 پاس نام دارد که در یک مخزن اصلی مخزن دیگری قرار گرفته است که برای خط شوفاژ یا خط گرمایش ساختمان استفاده مستقیم می شود. در مخزن اصلی یعنی آبگرم، مخصوص پاس یک عبور شعله اولیه مشعل طراحی شده که از کف مخزن شروع به گرم کردن می کند و چون مخزن خط شوفاژ در دل مخزن اصلی قرار گرفته پاس 2 حرارت را از داخل مخزن شوفاژ عبور داده و در پاس 3 نیمی از حرارت از مخزن آبگرم و نیمی از حرارت از خط شوفاژ به دودکش منتقل می شود و در قسمت عقب این محصول دمپر دستی طراحی شده که می توان دمای هر یک از مخزن ها را کنترل کرد. راندمان بسیار بالا و کاهش مصرف گاز و برق تا %60 از ویژگی های این محصول می باشد. همچنین از ورق های آتشخوار و لوله های مانسیمان برای طراحی و تولید استفاده شده که تحمل فشار تا 12 بار می باشد.

⭕️انواع هواسازها

?این محصول قابل استفاده در گلخانه و مرغداری ها و سالن های ورزشی و سالن های غذاخوری و کارگاه های صنعتی و … می باشد.

?این محصول توسط یک دیگ آبداغ 90 الی 95 درجه با دینام های مخصوص سیر لوله می توانند در کف ایجاد گرما نماید و یا در فضای گلخانه و یا مرغداری ها گرما ایجاد کند و اینکه با یک لوله کشی رفت و برگشت به چند اتاق هواگرم با رادیاتورهای پنجره ای به همراه فن های دمنده و مکنده و حتی یک فن دمنده معمولی می تواند کل فضا را به حد گرمای دلخواه رسانده و چون هوای ایجاد شده سالم و خشک است دیگر نگرانی در خصوص زرد شدن گل و یا بیماری مرغ ها و بیماری های دیگر در چنین فضاهایی وجود نخواهد داشت.

⭕️پکیج مخزنی 3 کاناله و 3 پاس آبگرم، شوفاژ مستقیم، گرمایش مستقیم استخر و جکوزی

?این محصول همزمان دارای آبگرم مصرفی بهداشتی و خط شوفاژ جهت گرمایش داخلی ساختمان ها و خط مستقیم جهت گرمایش استخر طراحی و تولید شده است. با توجه به تصاویر داخلی این محصول نشان داده شده که در یک پکیج 3 مخزن به هم متصل ایجاد شده تا بتوان در مخزن اول(آبگرم مصرفی) پاس یک محل نصب مشعل عبور حرارت اولیه قرار داد و در مخزن دوم خط شوفاژ می باشد که پاس 2 محسوب شده تا حرارت به پاس 3 خط سیر کولر آب استخر به مخزن منتقل و پس از رسیدن به گرمای مورد نیاز، پمپ سیر کولر باید آب داغ را به استخر برگشت دهد که با این عمل می توان در این مدت آب استخر را به درجه حرارت دلخواه رسانید.

?برای کنترل حرارت در سمت عقب پکیج، دقیقا حرارت(شعله) به مسیر دلخواه هدایت می شود. یعنی اگر خواستیم دمای خط شوفاژ را استفاده نکنیم کافیست مسیر رفت گرمای خط شوفاژ را با دمپر طراحی شده ببندیم و همینطور در خط با مخزن دیگر همین عمل انجام می شود که در این محصول با تمامی محصولات موجود در بازار رقابت نموده و این طرح برای اولین بار توانسته همزمان با کنترل دقیق 3 خط آبگرم، شوفاژ، استخر را بطور دلخواه گرم کرد و استفاده نمود. نسبت به محصول مشابه %50 ارزانتر و %60 کاهش مصرف سوخت ایجاد کرده است.

پکیج مخزنی 3 کاناله و 3 پاس آبگرم، شوفاژ مستقیم، گرمایش مستقیم استخر و جکوزی

?این محصول همزمان دارای آبگرم مصرفی بهداشتی و خط شوفاژ جهت گرمایش داخلی ساختمان ها و خط مستقیم جهت گرمایش استخر طراحی و تولید شده است. با توجه به تصاویر داخلی این محصول نشان داده شده که در یک پکیج 3 مخزن به هم متصل ایجاد شده تا بتوان در مخزن اول(آبگرم مصرفی) پاس یک محل نصب مشعل عبور حرارت اولیه قرار داد و در مخزن دوم خط شوفاژ می باشد که پاس 2 محسوب شده تا حرارت به پاس 3 خط سیر کولر آب استخر به مخزن منتقل و پس از رسیدن به گرمای مورد نیاز، پمپ سیر کولر باید آب داغ را به استخر برگشت دهد  که با این عمل می توان در این مدت آب استخر را به درجه حرارت دلخواه رسانید. برای کنترل حرارت در سمت عقب پکیج، دقیقا حرارت(شعله) به مسیر دلخواه هدایت می شود. یعنی اگر خواستیم دمای خط شوفاژ را استفاده نکنیم کافیست مسیر رفت گرمای خط شوفاژ را با دمپر طراحی شده ببندیم و همینطور در خط با مخزن دیگر همین عمل انجام می شود که در این محصول با تمامی محصولات موجود در بازار رقابت نموده و این طرح برای اولین بار توانسته همزمان با کنترل دقیق 3 خط آبگرم، شوفاژ، استخر را بطور دلخواه گرم کرد و استفاده نمود. نسبت به محصول مشابه %50 ارزانتر و %60 کاهش مصرف سوخت ایجاد کرده است.

شرکت گرماسازان نوین ابتکار

⭕️دیگ آبداغ و آبگرم مرکزی

?این محصول مخصوص مجتمع های مسکونی می باشد که فاقد خط شوفاژ بوده و فقط از آبگرم مرکزی استفاده می کند که مزیت این محصول سپاس بودن و بهینه سازی در مصرف سوخت می باشد.

?این محصول دارای جعبه احتراق و جعبه آجرنسوز می باشد و خاصیت چدن بودن این است که پس از خاموش شدن مشعل باعث می شود که حرارت در محفظه احتراق باقی بماند که این امر موجب تاخیر در روشن شدن زودهنگام مشعل می شود که کاهش مصرف گاز را به دنبال دارد.

⭕️دیگ بخار 6 تا 10 بار فشار

?این محصول بنام دیگ بخار سه پاس بدون کوره نام دارد که بطور مستقیم حرارت را از پاس یک به پاس 2 و از پاس 2 به پاس 3 هدایت می کند و در انتها با دمپرهای حساب شده و دقیق از هدر رفت گرما جلوگیری می کند تا فقط دی اکسید کربن از دودکش خارج شود. راندمان %90 و کاهش مصرف گاز و برق تا %60 از ویژگی های این محصول است.

?کلیه اجناس این محصول از ورق های آتشخوار 10 تا 20 میل و لوله های مانسیمان رده 80 می باشد. جاگیری محفظ بخار %45 از کل مخزن را تشکیل می دهد.

⭕️آبگرمکن های زودجوش چگالشی دارای جعبه احتراق

?این محصول متفاوت تر از محصولات موجود در بازار است که توانستیم در کف داخلی مخزن آبگرم ایجاد جعبه احتراق کنیم که از ته مخزن با لوله مانسیمان به ارتفاع 30 سانتی متر به جعبه احتراق وصل می شود و از جعبه احتراق با یک لوله 2 اینچ مانسیمان دودکش می شود و کل حرارت را از ته مخزن جهت گرم کردن آب گرفته و منتقل می کند. بطور مثال یک مخزن 100 لیتری ظرف 10 دقیقه دما را به 60 درجه خواهد رسید. این محصول از ورق 6 میل در بدنه و 10 میل در کف مخزن استفاده می شود و بسیار راندمان بالا دارد.

?طراحی بیرونی آنها بصورت یخچالی و در کمترین فضا نصب و راه اندازی می شود.

به مدیریت : محمد اسماعیل خلیلی عباس آبادی

مدیر عامل : مهسا خلیلی عباس آبادی

شماره های تماس :

09115671218

09116852901

http://garmasazan-co.blog.ir/

 

 کاتالوگ محصولات به سه زبان فارسی و روسی و انگلیسی

فایل قابل دانلود?
کاتالوگ محصولات به زبان فارسی

?????????

کاتالوگ محصولات به زبان انگلیسی

?????????

کاتالوگ محصولات به زبان روسی

????????????????

 

????????????????

 

????????????????

 

 

 

 

شرکت گرماسازان نوین ابتکار در مازندران , پکیج دو کاناله آب گرم  , دیگ  بخار , پکیج های مخزنی آبگرم شوفاژ  , پکیج های مخزنی خوابیده 3 کاناله آبگرم شوفاژ , هواساز هواخشک با رادیاتورهای پنجره ای ,  پکیج , قیمت پکیج دو کاناله , شوفاژ , پکیج های مخزنی در مازندران ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
احمدی 5 اسفند 1399 1:21 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

چراشمارهاتون نیست

سلیمی 20 دی 1399 7:43 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

خیلیم عالی

صادقی 20 دی 1399 7:43 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

کیفیت فوق العاده رواینجاپیداکنید

There are 3 next ratings View Next Ratings
سامانه سراسری مشاغل، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل کل کشور

پیام پلیس فتا

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه ، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده ، به صورت حضوری اطمینان حاصل فرمایید.