شیلنگ خانگی صنعتی و کشاورزی رویال

Royal household industrial and agricultural hose

💠 تولید کننده انواع شیلنگ با کاربری ساختمانی، باغبانی، صنعتی و کشاورزی💠

💠 شیلنگ خانگی صنعتی و کشاورزی رویال فروش انواع شیلنگ فشار قوی صنعتی

💠 تولید کننده لوله های p.v.c

💠 تولید انواع شیلنگ های رابر و ترموپلاست

💠 تولیدی بزرگ انواع شیلنگ سیلیکونی قادر به تولید انواع گریدهای صنعتی و دارویی شیلنگ سیلیکونی می باشد .

💠 شرکت تولیدی شیلنگ رویال با استفاده از تکنولوژی و جدیدترین ماشین آلات در حال فعالیت و تولید و ساخت تجهیزات و ابزار صنعتی می باشند که کالای برتر را برای مشتریان و هم وطنان گرامی ارائه می دهند.

💠 تولیدی شیلنگ رویال با 32 سال سابقه تولید انواع شیلنگهای فشار قوی و صنعتی یکی از تولیدکنندگان اولاین محصول میباشد . تولیدی رویال محصولات تولید شده در برند های خود را در انواع و اقسام مختلف وارد بازار های تجاری می کند.

💠 ویژگی های محصولات ما :

دوام و طول عمر بالا

منعطف بودن

عدم چسبندگی آن

قدرت تحمل فشار های مختلف

تحمل رنج دمایی گسترده

عدم شکنندگی

دارای الاستیسیته بالا

💠 شیلنگ فشار قوی صنعتی چیست؟

شیلنگ های فشار قوی صنعتی از دسته تجهیزات بسیار کاربردی محسوب شده که بمنظور انتقال و پاشش پرفشار سیالات مورد استفاده قرا می گیرند . این شیلنگ ها با توجه به فشار بالای سیالات هنگام خروج دارای مقاومت بالایی بوده و ساختاری کاملا متفاوت با شیلنگ های معمولی دارند . مقاومت شیلنگ های فشار قوی صنعتی بوسیله لایه های بافته شده فولادی افزوده می شود . از جمله ویژگی های این شیلنگ ها انعطاف پذیری بالا ، وزن سبک ، کیفیت ساختاری و عدم پیچیده شدن آن زمان کار می توان اشاره نمود .

شیلنگ های فشار قوی صنعتی متشکل از سه لایه می باشد که لایه داخلی ساخته شده از نوعی لاستیک با کیفیت دارای قابلیت تحمل عبور سیالات در دمای پایین و بالا می باشد . لایه وسطی ساخته شده از جنس فولاد بوده و یکی از لایه های مهم این شیلنگ محسوب می شود که با مقاومت بالا مانع از پاره شدن شیلنگ خواهد شد . لایه بیرونی نیز از جنس لاستیکی بوده و از انتقال حرارت به دست کاربر جلوگیری می کند .

شیلنگ خانگی صنعتی و کشاورزی رویال

💠 انواع شیلنگ های فشار قوی صنعتی

این شیلنگ ها در انواع مختلف در طول و قطر و با تحمل فشار متفاوت به تولید می رسند . قطرهای ۶ میلیمتر جهت فشار تا ۲۱۰ بار ، قطر ۸ برای فشار تا ۴۰۰ بار مناسب می باشد . علاوه بر این با در نظر گرفتن فاصله دستگاه و محل مورد نظر شیلنگ های با طول ۱۰ ، ۱۵ ، ۲۰ ، ۲۵ رو ۳۰ متر می توان مورد استفاده قرار داد .

مدیریت : کاظملو

 

https://www.instagram.com/omid__zarenejad/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

💥💥💥💥💥💥💥💥

 

💥💥💥💥💥💥💥

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شیلنگ خانگی , شیلنگ صنعتی , شیلنگ کشاورزی , شيلنگ فشار قوي , شیلنگ سیلیکونی , شیلنگ رابر , شیلنگ ترموپلاست ,