Address & Contact

Our Address

قزوین،تاکستان،خیابان ۲۲ بهمن جنوبی،ابتدای خیابان شهید خیرالله،صنایع برودتی تاک

صنایع برودتی تاک در تاکستان قزوین

✨تولید و فروش انواع 👇

💎یخچال قصابی
💎یخچال سوپر مارکت
💎یخچال رستوران
💎یخچال قنادی
💎یخچال فریزر

🔰 خرید از درب کارخانه و قیمت پایین‌تر از بازار و ارسال به تمام نقاط کشور

❇️یخچال صنعتی دستگاهی است که با استفاده از مکانیسم ماشین‌‌‌های برودتی فضایی را از لحاظ دمایی سرد می‌کند تا مواد فاسد شدنی را مدت زمان بیشتری نگهداری کند و با توجه به استفاده از این وسیله بیشتر در فضای رستورانی به آن یخچال رستورانی نیز می‌گویند.

❇️یخچال‌‌‌های صنعتی در ابعاد و اندازه‌‌‌های مختلف تولید می‌شوند که هرکدام بسته به ظرفیت در مکان‌‌‌های مختلفی هم به کار برده می‌شوند.

❇️اگر صاحب یک فروشگاه یا کارخانه مواد غذایی باشید، قطعا به یک یخچال صنعتی یا یخچال ایستاده نیاز پیدا خواهید کرد. این دستگاه‌‌‌های غول پیکر که با نام یخچال‌‌‌های فروشگاهی نیز شناخته می‌شوند، یکی از ارکان اصلی ذخیره کردن به جهت سالم نگه داشتن مواد غذایی و نیز در معرض نمایش قرار دادن مواد غذایی جهت خرید مشتریان در فروشگاه هاست.

🔴یخچال ویترینی

🔹یخچال ویترینی برای به نمایش گذاشتن انواع مواد غذایی یخچالی می باشد موتور در این یخچال در کنار آن یا در زیر آن نصب میگردد و در مدل های جدید این یخچال می توان به جلو باز شو بودن آن اشاره نمود که از لحاظ زیبایی و سهولت در شارژ کالا و برداشت کالا توسط مشتری بسیار زیبا طراحی شده است گردش هوا در آن هم می تواند به صورت اجباری باشد و هم بصورت طبیعی این نوع یخچالها دارای تنوع زیادی می باشند و آنها را به اشکال مختلف می سازند.

🔹یخچال ویترینی در انواع یک خم ، دو خم ، وایت و … در بازار موجود است. بدنه در این یخچال ها هم می تواند استیل و هم ورق رنگی با طرح های مختلف باشد. از این یخچال بدون موتور و اواپراتور برای نگهداری شیرینی خشک استفاده می شود معمولا این یخچال دارای انباره بوده و اندازه طولی استاندارد آن تقریبا دو متر است.

🔴مزیت های فریزر های ویترینی نسبت به یخچال های خوابیده

🔸یخچال های خوابیده در سال های گذشته تا حدودی توانسته اند، ظاهر خودشان را با طراحی های نوین، تطبیق بدهند و همچنان در حفظ جایگاه خود بکوشند؛ ولی انواع یخچال ویترینی به خاطر مزیت هایی که دارند، به مرور جایگزین یخچال های قدیمی شده و جایگاه خاص خود را در فروشگاه های زنجیره ای، فست فودها، سوپر مارکت ها و … پیدا کرده اند.

❄️کاهش فضای مورد نیاز: یک یخچال ویترین در ظرفیت برابر جای کمتری نسبت به یک یخچال خوابیده می گیرد.

❄️در دسترس بودن: با تغییر شکل خرید از فروشگاه ها، ظاهر یخچال ها نیز دچار تغییر شده اند؛ که یخچال های ویترینی چون به راحتی در دسترس مشتریان قرار دارند، جایگزین خوبی برای یخچال های قدیمی به شمار می روند.

❄️طراحی ویژه: در طراحی فریزر های ویترینی به جذابیت بیشتر توجه می‌ شود. استفاده از شیشه های شفاف تر، بهره بردن از نورهای LED و درب های کشویی یا بازشونده رو به بیرون، از جلوه های تزییناتی این یخچالهاست.

❄️جابه‌جایی: اغلب این مدل از یخچالها بر روی پایه های چرخ دار سوار شده اند. این موضوع مسئلۀ جابه‌جایی را ساده‌تر کرده و استفاده از یخچال ویترین را در اولویت قرار می دهد.

❄️قدرت سرماسازی: طراحی موتور یخچال های ویترینی نیز مدرن تر شده و همین موضوع مدیریت دمای فریزر را راحت‌تر کرده است. دمای فریزرهای ویترینی با توجه به کاربرد آن قابل تنظیم است.

❄️نظافت یخچال: نظافت فضای درونی یخچال های خوابیده یکی از معضلات همیشگی این یخچال ها به شمار می رود. موضوعی که در یخچال های ایستاده حل شده است. فضای بزرگ یخچال و درب هایی که کاملاً باز می شوند، نظافت یخچال را بسیار ساده کرده است.

به مدیریت:ابوالفضل رحمنی

شماره تماس

09210036734
09304183878

 

 

 

 

 

 

یخچال , یخچال صنعتی , یخچال فروشگاهی , انواع یخچال فروشگاهی , یخچال ویترینی , انواع یخچال ویترینی , قیمت یخچال ویترینی در قزوین , تولید یخچال های ویترینی صنایع برودتی تاچ در قزوین , صنایع برودتی تاچ در قزوین , مزایای یخچال ویترینی , تولید انواع یخچال فروشگاهی در قزوین ,