صنایع سرامیک آسمان

ست پاسماوری

✅تولید ظروف سرامیک

✅تولید گلدان سرامیک

✅فروش به صورت عمده و تک فروشی

✅محصولات سرامیک آسمان دارای تخفیف ویژه برای شما مشتریان عزیز می باشد.

✅ظروف چینی و سرامیک در صورتی که دارای پوشش لعاب مناسب و خصوصیات ذکر شده فوق برطبق استاندارد باشند، ظروف مناسبی برای صرف غذا هستند. پوشش استاندارد شده لعاب این ظروف بر ترکیبات غذایی تاثیری نداشته و می‌توان آنها را برای نگهداری و مصرف مواد غذایی گرم و سرد به کار برد. این ظروف برای حرارت دادن غذا قابل استفاده نیستند.

✅ظروف سرامیکی عمدتا به دو دسته تقسیم می شوند:

?ظرف سرامیکی سفید

?ظروف با روکش سرامیکی

✅گلدان های سفالی به طبیعت نزدیک‌ترند. حس و حالی که یک گلدان سفالی می‌تواند از نزدیکی با طبیعت القا کند، از گلدان‌های پلاستیکی بسیار بیشتر است.آنچه عیب بزرگ این گلدان‌هاست، یک مزیت هم به حساب می‌آید. به علت وزن بیشتر در برابر کج‌شدن مقاوم‌ترند. کافی‌ست یک گلدان سفالی دم‌دست و پا داشته باشید تا اهمیت این مسئله را بهتر دریابید.

✅جالب است بدانید که بخش اعظم گیاهان آپارتمانی به‌ سبب غرقاب ماندن و پوسین ریشه‌ها از بین می‌روند. گلدان‌های سفالی از جداره ‌هایشان تنفس دارند و همین مسئله باعث می‌شود که چندان با مشکل غرقابی دست‌به‌گریبان نباشید.اگر مایل باشید و بتوانید که هزینه بیشتری برای این گلدان‌ها بپردازید، گلدان‌هایی خاص‌تر و زیباتر در اختیار داشته باشید.

به مدیریت:مجتبی رضا قلی

 

ست پاسماوری

 

 

 

تولید ظروف چینی و سرامیک ,  تولید گلدان سرامیکی ,  قیمت گلدان سرامیکی ,  صنایع سرامیک آسمان در تهران ,  قیمت ظروف سرامیکی در تهران ,  ظروف سرامیکی پذیرایی ,  قابلمه سرامیکی ,  انواع گلدان سرامیکی ,  کاربرد ظروف سرامیکی ,  مزایای گلدان سرامیکی , ست پاسماری , پاسماوری سرامیکی , پاسماوری فلزی , ست پاسماری ٧ پارچه طرح lord , پاسماوری رنگی,