صنایع فلزی و یخچال سازی نگین

?فروش یخچال های نو و دست دوم تریلی و کامیون و خاور

?تعمیرات یخچال

✳️مروزه از یخچال کامیون ها و تریلی های یخچال دار در صنایع و مصارف بسیاری استفاده می شود. این وسایل برای نگهداری و حمل و نقل محصولاتی که بر اثر گرما ممکن است فاسد شوند مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله مواردی که این یخچال ها به کمک ما می آیند، می توان به حمل و نقل انواع محصولات لبنی، محصولات گوشتی و پروتئینی، محصولات کشاورزی، محصولات دارویی و … اشاره کرد. یونیت های یخچالی در انواع مختلف و ظرفیت های متفاوتی تولید می شوند. دلیل این تنوع، مصارف گوناگون یخچال کامیون ها است.

?اهمیت انتخاب یونیت متناسب با حجم و نوع بار

?در حقیقت بهره وری پس از ظرفیت و اندازۀ یخچال مهم ترین عامل در خرید یونیت های یخچالی خواهد بود. زیرا تأمین هزینه های عملیاتی یخچال نقش مهمی در هزینه های جاری خودرو خواهد داشت. به همین خاطر لازم است که از یخچال های مدرن و با مصرف انرژی پایین تر استفاده شود. همچنین انتخاب خودروهایی که مصرف سوخت پایین تری دارند نیز در اولویت خواهد بود.

?امروزه یونیت های یخچال دار در انواع مختلف بنزینی و دیزلی تولید می شوند. به طور کلی گفته می شود که انتخاب خودروهای بنزینی برای مسافرت های کوتاه مدت و حمل بار در فضاهای شهری انتخاب بهتری نسبت به خودروهای دیزلی است و عملکرد مناسبتری از خود نشان می دهند. در نقطۀ مقابل، برای حمل بار در مسافت های طولانی پیشنهاد می شود که از کامیون های یخچال دار دیزلی استفاده کنید. زیرا هزینه های جاری خرید سوخت و تأمین انرژی را به شکل چشمگیری کاهش خواهد داد.

?اهمیت دسترسی به بار

?امروزه کابین یونیت های یخچالی به اشکال مختلفی طراحی می شوند. برای مثال درب های اصلی یخچال می توانند قابلیت باز شدن با زوایای بازتر تا 270 درجه را نیز داشته باشند. یا گاهی ممکن است از درب های کوچک در کناره های یخچال استفاده شده باشد. دلیل این نوع از طراحی ها دسترسی ساده تر به بارهای موجود در یخچال است. به شکلی که در موارد خاص با سرعت بیشتری بتوان محصولات را بارگیری کرده یا از یونیت خارج نمود. این موضوع به خصوص برای کارخانه هایی که دارای کاروان حمل و نقل هستند اهمیت ویژه ای دارد. زیرا به این شکل در هر دفعه بارگیری، می توانند در زمان کارکنان صرفه جویی نموده و فرایند بارگیری را سرعت ببخشند. به علاوه که بهبود نحوۀ دسترسی به بار در زمان تخلیه نیز کمک بسیاری به راننده می کند.

به مدیریت : حسین طالاری

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

صنایع فلزی و یخچال سازی نگین , یخچال سازی , فروش یخچال های تریلی , فروش یخچال های کامیون , فروش یخچال های خاور  , تعمیرات یخچال  , یخچال سازی نگین در خراسان جنوبی , فروش یخچال های کامیون در خراسان جنوبی ,   فروش یخچال های نو و دست دوم کامیون و تریلی ,