Address & Contact

Our Address

تنکابن ، نشتارود ، خیابان ۱۵خرداد جنب تراشکاری پلاک۱۱۵

Telephone

ساخت استخر روباز وسرپوشیده در مازندران 0911317249

طراحی و اجرای استخر و سونا جکوزی مایسا

🔹 ساخت استخر شیشه ای – طراحی و ساخت جکوزی

🔹 ساخت استخر یکی از شاخه های مهندسی معماری می باشد و همچنین امروزه از محبوب ترین اقدامات ساخت و ساز می باشد .

🔹 ساخت استخر شیشه ای و طراحی و ساخت جکوزی و همچنین نور پردازی استخر 

🔹 اجرای تخصصی برق استخر ، کاشی کاری استخر و … از خدمات این مجموعه می باشد

🔹 اجرای استخر شیشه ای در دکوراسیون جدید ساختمان ها جلوه ای زیبا و خاص به ساختمان ها می بخشد. اجرای استخر شیشه ای در مکان های مختلف مانند هتل ها، منازل مسکونی، ادارات، مطب ها و بسیاری از مکان های دیگر طرفدارن بسیاری دارد. اگر دقت کرده باشید در این چند سال اخیر برای استیج تالارها، استودیوها، رستوران ها و در بسیاری از برنامه های تلویزیونی استفاده از شیشه های دکوراتیو با زیبایی بسیار است.

🔹برای نصب و اجرای استخر شیشه ای از شیشه های نشکن لمینت یا سکوریت با ضخامت های متفاوت استفاده می شود که توان و تحمل بالایی در برابر ضربه و فشار زیاد را دارد به همین دلیل به راحتی می توان با نصب در دیواره ها و یا کف فشار وارده را تحمل کرد. برای افزایش جلوه و زیبایی بیشتر از شیشه ای طرح دار نیز به وفور استفاده می شود.

🔹 استخر شیشه ای نسل جدیدی از شیشه بالکن ها می باشد که به عنوان پوششی اطراف استخر را محاصره می کند تا در هنگام گرما به صورت تاشو، جمع شود و از هوای لذت بخش آفتابی استفاده نمود و در هنگام سرما، جلوی نفوذ سرما را به داخل استخر شیشه ای بگیرد.

🔹در استخر شیشه‌ای بخش زیادی از استخر به ‌وسیله شیشه طراحی می‌شود و یا حفاظ دور استخر را توسط شیشه‌ کار می‌کنند. برای این‌گونه استخرها اجرای استخر کف شیشه‌ای موجب جذابیت بیشتر استخر می‌شوند. دلیل این جذابیت را می‌توان در انعکاس نور و ایجاد تلالو حاصل از بازتابش نور از شیشه استخر می‌شود که حتی نوعی حس خطر و افزایش زیبایی بصری و ایجاد هیجان در شناگر می شود.

مدیریت:مهندس مهدی رودگر

طراحی و اجرای استخر و سونا جکوزی مایسا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طراحی و ساخت استخر روباز در مازندران
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 

طراحی و ساخت استخر سرپوشیده در مازندران
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 

طراحی و ساخت استخر،سونا،جکوزی در شمال غرب مازندران
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 

اجرای تاسیسات استخری در مازندران

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 

 

 

 

 

استخر روباز در تنکابن مازندران , استخر سرپوشیده در مازندران , استخر در نشتارود , استخر عمومی , اجرای تاسیسات استخر , ساخت استخر و سونا و جکوزی مایسا در مازندران , ساخت استخر در تنکابن , ساخت استخر در ساری ,ساخت استخر در رامسر , ساخت استخر در چالوس , ساخت استخر در نور , ساخت استخر در آمل , ساخت استخر در بابل , ساخت استخر در نکا , ساخت استخر در محمودآباد , ساخت استخر در متل قو , ساخت استخر در قائمشهر , ساخت استخر در رویان , ساخت سونا و جکوزی در مازندران , ساخت سونا و جکوزی در ساری , ساخت سونا و جکوزی در آمل , ساخت سونا و جکوزی در بابل , ساخت سونا و جکوزی در تنکابن , ساخت سونا و جکوزی در نور , ساخت سونا و جکوزی در چالوس , ساخت سونا و جکوزی در رامسر , ساخت سونا و جکوزی در محمودآباد , ساخت سونا و جکوزی در متل قو , ساخت سونا و جکوزی در قائمشهر , ساخت سونا و جکوزی در رویان , طراحی و اجرای استخر و سونا جکوزی مایسا