طراحی اجرای صفر تا صد استخر مشاوره رایگان در چمستان مازندران

✳️مراحل ساخت استخر   

💫تسطیح خاک  

🔸🔹بعد از حفاری محل استخر و اتمام عملیات گودبرداری ، در مرحله بعدی خاک را جهت ادامه عملیات عمرانی تسطیح نموده و عملیات کف سازی استخر آغاز میشود . این عملیات شامل تسطیح کف استخر به همراه کمپکت کردن شن و خاک کف استخر است که باید توسط دستگاه های کمپکت انجام شود .

💫آرماتور بندی استخر 

🔸🔹در صورت نیاز به ساخت استخر بتنی پس از مرحله تسطیح کف استخر مرحله بعدی ، آرماتور بندی استخر است که باید با توجه به شرایط فنی استخر و محاسبات دقیق وزن سازه انجام شود . انتخاب نوع آرماتور و نحوه چینش آنها در کیفیت نهایی کار بسیار تاثیرگذار است و حتما باید از اکیپ های متخصص در این امر بهره جست .

💫لوله کشی استخر 

🔸🔹در این مرحله باید نهایت دقت را در اجرای اتصالات به خرج داد چرا که شبکه تأسیسات استخر در زیر بتن ریزی باقی می‌ماند و امکان تعمیر یا بازسازی آن بسیار سخت و دشوار است . دقت کافی شود که تمام شبکه لوله کشی مورد نیاز نصب شده باشد و مورد تست فشار و نشتی قرار گیرد.

💫چراغ استخر و سیم کشی استخر 

🔸🔹سیم کشی استخر ، مرحله بسیار مهم و نیاز به دقت بالا قبل از پوشش استخر ، برای استفاده برق به داخل کاسه استخر جهت تخلیه آب ، تصفیه آب و چراغ استخری و روشنایی زیر آب به سیم کشی مناسبی برای انجام تاسیسات الکتریکی و تامین نیروی برق مورد نیاز می‌باشد .

💫بتن ریزی استخر 

🔸🔹مهمترین عملیات در مرحله ساخت استخر بتنی عملیات بتن ریزی استخر می‌باشد . حساسیت ویژه در بتن ریزی استخر و استفاده از مواد مقاوم کننده بتن مخصوصا فوق روان کننده بتن و الیاف بتن میتواند باعث افزایش مقاومت مکانیکی بتن و آب بندی استخر در مرحله بتن ریزی گردد .

💫آب بندی استخر یا عایق کاری استخر 

🔸🔹آب بندی استخر چه پس از ساخت استخر بتنی و چه پس از ساخت استخر با بلوک امری لازم الاجرا و ضروری است که باید با حساسیت های ویژه ای انجام پذیرد . ایزولاسیون استخر جزو حساسترین مراحل ساخت استخر میباشد .

💫کاشیکاری استخر 

🔸🔹پیمانکار ساخت استخر نقش اصلی کیفیت نهایی را در کاشیکاری استخر به عهده دارد . کاشیکاری استخر با تمام کاشی کاری های دیگر متفاوت است . به هیچ عنوان عملیات کاشیکاری استخر را به کسی که کاشی کاری معمولی را فراگرفته نسپارید .

به مدیریت:کاردگر

شماره تماس:
09113156773
09113156773

 

 

 

🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺

 

 

ساخت وطراحی صفر تاصد استخر در آمل

 

مشاوره استخر پارس نوین در آمل مازندران , طراحی استخر پارس نوین در آمل مازندران , ساخت استخر پارس نوین در آمل مازندران , استخر پارس نوین اجرای استخر در مازندران , طراحی استخر کارگر , هزینه طراحی استخر در چمستان , هزینه ساخت استخر در چمستان ,