Address & Contact

Our Address

کرج ، کمال شهر ، بعد از میدان شهید بهشتی ، 28 متری کابینت سازان ، جنب سی ان جی نصیری

طراحی و ساخت سازه های استیل پارسا استیل

?اجرا ، ساخت و مونتاژ پله های تمام استیل و انواع سازه های استیل و نرده های استیل

?اجرای نرده های شیشه ای و انواع نرده های پلکسی

?پله استیل چیست؟


?در دنیای امروز به دلیل حس زیبایی شناسی که در انسانها وجود دارد طراحان دکوراسیون داخلی از پتانسیل پله های استیل برای زیبایی منازل و محیط های تجاری و اداری استفاده بسیار زیادی می کنند.

?پله استیل به پله هایی گفته میشود که برای ارتباط بین دو سطح که به صورت تمام استیل می باشند اجرا میشود. جنسی که بر روی کف پله ها استفاده میشود را میتوان از انواع مختلفی مانند چوب، شیشه ، پلکسی و غیره بسته به نیاز مشتری استفاده کرد.

?برای اجرا و نصب این نوع از پله ها ، شاسی های کف پله ها را با پیچ و همچنین جوش به هم اتصال می دهند. چیدمان این نوع پله مفصلی را می توان بصورت نیم گرد و صاف و پاگرد خور اجرا کرد. پله های استیل با توجه به فضا و نیاز مشتری در انواع مختلفی اجرا میشود.

?انواع نرده‌‌ها پلکسی :

?نرده پلکسی به روش تولید INJECTION و به صورت انبوه تولید می‌شوند این روش تولید باعث می‌شود تا نرده‌های تولید شده در کیفیت بالا و مدت زمان کوتاه به بازار ارائه گردند. در ابتدای تولید نردها شامل طرح‌ها ساده بود ولی با گذشت زمان طرح نرده‌ها تغییر کرده و زیباتر شد همچنین نرده‌ها تلفیقی با استیل نیز اضافه شدند. موضوع دیگری که بر زیبایی نرده‌ پلکسی می‌افزاید اجرای نرده‌ها پلکسی با هندریل از جنس پلکسی است . هندریل پلکسی که از زمان تولیدش بیش از یکسال نمی‌گذرد به روش اکسترود تولید می‌گردد و پس از تولید پرداخت می‌شوند تا در کنار نرده‌ها پلکسی طرحی زیبا از نرده را برای مصرف کنندگان ایجاد نمایند .


⭕️مزیت نرده پلکسی :

• مقاومت بالا نسبت به رطوبت و ضربه
• ضد خش می باشد
• سطح صاف و صیقلی آن به راحتی تمیز و براق می شود

?مزایای نصب نرده استیل چیست؟

?مهم ترین مزای نرده استیل مقاوت بالا در برابر سرما، گرما، رطوبت، گرد و غبار و همچنین قابلیت نصب در فضای داخلی و فضای خارجی را داشته و نظافت آن آسان است. به همین دلیل برای پله های داخل ساختمان، بیرون ساختمان، تراس و دور استخر کاربرد بسیاری دارد.

 

به مدیریت : حبیب اسمائیلی برلیان

 

 

 

 

 

طراحی و ساخت سازه های استیل در کرج , پارسا استیل در کرج  , نرده استیل  , پله های تمام استیل , نرده های شیشه ای , نرده های پلکسی , سازه های استیل , پله استیل ,