خدمات طراحی و ساخت تابلوهای تبلیغاتی سیاه و سفید

⚜️ ارسال به تمامی شهرستان ها⚜️
⚜️ استفاده افک های زیبای نور دررنگ های متنوع⚜️
⚜️ یک تابلو زیبا یکی از راه های معرفی کسب وکار خواهدبود⚜️

⚜️ یکی ازعوامل تاثیرگذاردر شناخت برند ویا محصول شما استفاده ازتابلو های تبلیغاتی ازجمله تابلو چلنیوم و تابلو استیل و…می باشد

⚜️ تابلوهای تبلیغاتی یکی ازابزارهای بازاریابی وجذب مشتری است که سبب رونق کسب و کار می شود با کمترین هزینه

❇️تابلو کامپوزیت چیست؟

⚜️ تابلو کامپوزیت نوعی تابلوست که با استفاده از ورق های آلومینیومی کامپوزیت طراحی و پیاده سازی می شوند و از این ورق ها به عنوان زیرساز جهت نصب انواع حروف برجسته در صنعت تابلوسازی بهره می برند با این ترفند می توان با یک تیر دو نشان زد یعنی شما هم می توانید هر نوع حروف برجسته ای را که مدنظرتان است سفارش دهید و هم به جای زیرساز پی وی سی ، از زیرساز کامپوزیت بهره مند شوید تا جذابیت تابلوی تبلیغاتی شما دوچندان شود .

⚜️ ویژگی های فنی تابلو کامپوزیت چیست ؟

⚜️ در زیرساز تابلو کامپوزیتی از قوطی استفاده می شود که به اصطلاح شاسی کش می گویند

⚜️ ورق کامپوزیت بکار رفته در تابلوسازی معمولا دارای ضخامت ۴ میلی متر و قطر ۰٫۵ سانتی متری است و سبکی آن باعث شده که طرفداران زیادی بدست آورد .

⚜️ هنگام اسمبل کردن ورق های کامپوزیتی از کناره های اچ وی ال جهت محکم سازی بهتر کار استفاده می شود.

❇️تابلو چلنیوم چیست؟

⚜️ تابلو چلنیوم از مدرن ترین و درخشان ترین تابلوهای تبلیغاتی است که به شکل های متفاوت همچون تابلو چلنیوم ساده ، تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم طلایی ، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو چلنیوم دوبل ، تابلو چلنیوم لترمکس و دیگر مدل ها و با استفاده از رول چلنیوم که جنس آلومینیومی دارد طراحی و پیاده سازی می شود . تابلو چلنیوم با نمایی براق و درخشان توانسته جایگاه اول را در تابلوسازی برای خود کسب کند و بیشتر به عنوان تابلو مغازه یا تابلو فروشگاهی سفارش داده می شوند اما برخی از شرکت ها نیز برای زیباتر شدن فضای مکان تجاری خود تابلو چلنیوم را در اولویت قرار می دهند.

⚜️ نصب ، اجرا و طراحی انواع تابلوهای تبلیغاتی ، حروف چلنیوم ، حروف استیل⚜️
⚜️ ساخت تابلوهای فلکسی ، ساخت نمای کامپوزیت ، نمای چوب ترموود و چوب پلاست⚜️

⚜️ دارای اکیپ مجرب⚜️
⚜️ با سابقه درخشان در امور طراحی، ساخت و اجرای تابلوهای تبلیغات محیطی با جدید ترین متد روز دنیا در خدمت شما مشتریان گرامی‌ هستیم⚜️
⚜️ با بهره گیری از توان بالای طراحان گرافیست بهترین طرح‌ها را برای شما خلق میکنیم و به شما ارائه می‌دهیم و مهندسان و مجریان توانمند ما را برای شما به بهترین شکل ممکن و به نحو احسن اجرا می‌نمایند.

✨ کیفیت برتر در پروژه‌‌‌های مختلف تابلو سازی و رضایت مشتریان از امتیازات ماست✨

⚜️ نصب نمای کامپوزیت به روش‌‌‌های مختلفی انجام میگیرد. به طور کلی نمای کامپوزیت بیشتر برای ساختمان‌‌‌های اداری، تجاری، پالایشگاه‌ها و فرودگاه‌ها و پمپ بنزین و… استفاده میشود. به جهت اهمیت آن در باز سازی نمای ساختمان و همچنین کاربرد ضد زلزله و بعضاً بدلیل خاصیت عایق بودنش، نوع و نحوه اجرای آن بسیار مهم میباشد.

⚜️ مهم ترین نکته در نصب نمای کامپوزیت توجه به اسم خارجی این محصول میباشد که ترکیب سه کلمه aluminum composite panel میباشد و این بدین معنی است که سازنده اولیه این محصول تاکید بر ساخت و نصب این ورق‌ها بصورت پانل یا همان کاست‌‌‌های شیار خورده داشته است.

⚜️ نصب نمای کامپوزیت در ایران به روش‌‌‌های مختلفی انجام میگیرد که متاسفانه همه روش‌ها استاندارد نیستند. در زیر به شرح کامل این روش‌ها مفصلا پرداخته میشود.

⚜️ اما نکته مهم در نصب نمای کامپوزیت و بازسازی نمای ساختمان زیر سازی و یا همان شاسی کشی فلزی و نحوه اتصال آن در ساختمان‌‌‌های اسکلت فلزی و ساختمان‌‌‌های بتنی است.

⚜️ کامپوزیت‌‌‌های پانل شده با زیر سازی فلزی و آلومینیومی‌به اسکلت ساختمان متصل میشود. مرحله بعد از زیر سازی نصب کامپوزیت نما میباشد.

مدیریت:آقای مجتبی میری

 

 

 

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

 

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

 

 

تابلوسازی , تابلوساز , چلنیوم , کامپوزیت , حروف پلاستیک , حروف برجسته , ملزومات تابلوسازی , شرکت تابلوسازی , کارگاه تابلو سازی , تابلوهای تبلیغاتی , نمای کامپوزیت , نمای کامپوزیت چیست ,