راه اندازی ، سرویس و نگهداری آسانسور تهرانپارس 09126599041

🔺مدیریت آسانسور اوج با سابقه زیاد و طلایی (از سال ۸۳) توانسته با در نظر گرفتن شرایط و علاقه کارفرمایان مدرن ترین و با کیفیت ترین انواع آسانسورها را اجرا کند و با پشتیبانی قوی ، راحتی و آسایش را برای کارفرمایان فراهم کند.یکی از اصول شرکت ما بر این است که پیش از هر چیزی منافع مشتری را در نظر گرفته، شاید فکر کنید که این اصل با منافع مالی شرکت منافات دارد اما باید به شما بگویم که همین اصل باعث شده است تا اعتماد مشتریان جلب شود.

🔺تکنسین های این شرکت جزوه بهترین افراد در ضمینه کاری خود هستند و با حساسیت انتخاب شده اند تا علاوه بر داشتن دانش فنی اخلاق حرفه ای را نیز رعایت کنند، از این منظر هم مطمئن باشید که کار به نحو احسن اجرا خواهد شد.تجهیزات و قطعات مورد نیاز هر پروژه از هر لحاظ از بهترین نوع خود انتخاب می شوند، مگر در شرایط خاص، مگر اینکه خود متقاضی این درخواست را انجام دهد که برای کمتر شدن هزینه از تجهیزاتی با کیفیت دیگری استفاده شود.

⚡️مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید⚡️

 آسانسور اوج با بکارگیری از نیروهای فنی و خدمات تخصصی آماده ارائه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور میباشد

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

💥 سرویس و نگهداری انواع آسانسور اوج

💥 طراحی ، نصب و بازسازی انواع آسانسورهای کششی ، گیرلس و هیدرولیک

💥 اخذ استاندارد و کسب مجوز

💥 نصب و نوسازی تزئینات داخلی روی تمامی‌کابین‌‌‌های قدیمی‌و فرسوده

💥 با کادری مجرب و فنی

💎 با ما راحتی و آسایش را تجربه کنید 💎

💥 مونتاژ و استانداردسازی انواع آسانسور

💥 بازدید تجهیزات داخلی و خارجی کابین و بررسی موتورخانه

💥 سرویس و نگهداری انواع آسانسور کششی و هیدورلیکی

💥 تامین قطعات تخصصی آسانسور

💥 بازسازی کابین‌‌‌های قدیمی‌و تزئینات داخلی کابین

💥 تعویض سقف و کف کابین آسانسور

💥 ارائه خدمات به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل

💥 طراحی، مشاوره و بازدید به صورت رایگان انجام میگیرد

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

✳️ ویژگی‌های یک آسانسور خوب 

💫راحتی نخستین ویژگی مهم یک بالابر خوب است. مقصود از راحتی عدم بروز آلودگی صوتی، کم سر و صدا بودن و نلرزیدن کابین آسانسور است.

💫بازدهی مناسب دیگر ویژگی مهم یک بالابر خوب است. مقصود از بازدهی مناسب آن است که ساختار و طراحی بالابر بسته به موقعیت مورد استفاده به‌نحوی باشد که از نظر ظرفیت و سرعت جواب‌گوی نیاز افراد باشد. بازدهی مناسب بیش از هرچیز از هدررفت وقت جلوگیری می‌کند.

💫در دسترس بودن ویژگی مهم دیگر یک بالابر خوب است. مقصود از دسترس بودن درواقع تأمین این اطمینان در کاربر است که می‌تواند در اوقات به‌هنگام نیاز از آن استفاده کند.

💫ویژگی مهم دیگری که بی‌تردید یکی از ضروری‌ترین و اساسی‌ترین ویژگی‌های هر آسانسوری به‌شمار می‌آید، ایمنی است. طراحی بالابر باید به‌نحوی باشد که تا جای ممکن از بروز هرگونه حادثه‌ی خطرناک ممانعت به‌عمل آید و احتمال بروز هرگونه پیش‌آمد ناگوار به حداقل برسد. هیچ‌چیز مهم‌تر از جلوگیری از بروز خسارت‌ها و صدمه‌های مالی و جانی نیست.

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

✳️اهمیت تعمیر سرویس آسانسور 

⚡️آسانسورها برای ساختمان های چند طبقه سرمایه گذاری های مهمی هستند ، زیرا نقش به سزایی در حمل و نقل مردم و بارها در اسرع وقت بین طبقات دارند. با توجه به همه مسافرانی که از این تجهیزات استفاده می کنند ، سرویس نگهداری آسانسور بسیار حیاتی و ضروری است. بازرسی تعمیر و نگهداری پیشگیرانه آسانسور در حصول اطمینان از رعایت مقررات ساختمان و اطمینان از همه تجهیزات در شرایط کار خوب است. خرابی آسانسور می تواند باعث ناراحتی مستاجر ، تعمیرات پرهزینه و ایجاد خطرات ایمنی شود.

⚡️انجام بازرسی های منظم تعمیر و نگهداری آسانسور می تواند این خطرات را کاهش دهد. بررسی های منظم تعمیر و نگهداری ارائه شده توسط شرکت های بازرسی آسانسورو همچنین پیمانکار آسانسور به اطمینان از ایمنی عمومی و تضمین عملکرد روان و کارآمد ساختمان کمک می کند. علاوه بر این ، آسانسورهایی که به خوبی نگهداری می شوند ، قابلیت فروش املاک را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند و خطر مشکلات مربوط به مسئولیت و نارضایتی مستاجر را کاهش می دهند. برای شرکت های خدمات بازرسی آسانسور بسیار مهم است که فناوری مناسبی را انتخاب کنند که بتواند به تکنسین های خود در ارائه بازرسی های کارآمد کمک کند.

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

✳️برخی از رایج ترین عوامل تاثیر گذار در طول عمر آسانسورها عبارتند از :

⚡️عدم نگهداری صحیح و سرویس به موقع آسانسور 
⚡️عدم به روز رسانی قطعات آسانسور  
⚡️مراحل نامناسب نصب آسانسور  
⚡️استفاده بیش از حد از آسانسور 
⚡️استفاده بیش تر از حداکثر ظرفیت آسانسور 
⚡️استفاده نامناسب همچون استفاده از آسانسور مسافربر به جای آسانسور باربر 
⚡️در معرض هوا قرار گرفتن به خصوص در مناطق ساحلی که مستعد خوردگی و زنگ زدگی می باشند 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

✳️دسته بندی آسانسورها بر اساس مکانیسم 
⚜️آسانسور هیدرولیکی

آسانسور هیدرولیکی توسط پیستونی که درون یک سیلندر حرکت می کند ، از طریق نیرو تغذیه می شود. حرکت پیستون را می توان با پمپاژ روغن هیدرولیک به سیلندر انجام داد. پیستون کابین آسانسور را به راحتی بالا می برد و روغن را می توان با یک شیر الکتریکی کنترل کرد.

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

⚜️آسانسور بادی ( پنوماتیک )

آسانسور پنوماتیک را می توان با یک سیلندر خارجی بسیار شفاف طراحی کرد. کارکرد ، نگهداری و نصب این دسته از آسانسورها در مقایسه با آسانسورهای سنتی بسیار ساده است. به دلیل طراحی مستحکم آن ، قابل استفاده در منازل می باشد. از مزایای اصلی استفاده از این آسانسورها می توان به طراحی محکم و روان ، سرعت و انعطاف پذیری ، کارآمد بودن انرژی و بسیار بی خطر بودن اشاره کرد.

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

⚜️آسانسورهای کششی

این دسته از آسانسورها جز محبوب ترین ها هستند که شامل کابل های فولادی و طناب های بالابر بوده که در بالای قرقره به موتور متصل شده است. کاربرد این نوع از آسانسورها برای ساختمان هایی با ارتفاع متوسط و بلند بوده و سرعت حرکتی بسیار بیشتر از آسانسورهای هیدرولیک دارند. وزنه تعادل در این آسانسورها باعث می شود که آسانسور بسیار کارآمد باشد.

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

⚜️آسانسور کپسولی

این دسته از آسانسورها در ساختمان های بسیار شیک به عنوان دکوراسیون آن ساختمان استفاده می شوند. ویژگی و برتری این آسانسور عمدتا به دلیل طراحی آن است.

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

✳️نصب آسانسور

🌀نصب آسانسور یکی از اصلی ترین و مهم ترین مراحل است که در هنگام راه اندازی یک آسانسور باید رعایت شود ، استفاده از تیم متخصص آسانسور و پله برقی برای نصب و راه اندازی آسانسور ساختمانی و کارگاهی بسیار مهم است.

🌀استفاده از کردن از استاندارد های سازمان استاندارد کشور و به کارگیری این استاندارد ها در ساخت و نصب انواع آسانسور های بسیار مهم تلقی می‌شود به همین دلیل به شما پیشنهاد میکنیم از یک تیم خوب و خبره در این زمینه استفاده کنید.

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹
✳️نیروی متخصص نصاب آسانسور

⚡️به کارگیری نیروی متخصص به شما این امکان را میدهد در زمان دریافت استاندارد های آسانسور به راحتی بتوانید این مراحله را بگذرانید و هیچ گاه اسانسور شما دچار سانحه نخواهد شد ، بدیهی است آسانسور هایی که دارای استاندارد های لازم نمی‌باشند در زمان سانحه هیچ گونه تعهد از سوی بیمه برای این آسانسور ها تعلق نخواهد گرفت.

⚡️پس نصب آسانسور و رعایت استاندارد های روز آسانسور در ایران و تمام کشور های جهان بسیار حائز اهمیت است پس بهتر است در هنگام نصب با دقت و رعایت اصول این کار انجام شود تا دچار مشکل نشوید.

⚡️نصب انواع آسانسور و راه اندازی آن با یک دیگر متفاوت است برای مثال فاصله در اسانسور هیدرولیکی و آسانسور کششی متفاوت است و باید این میزان فاصله های کف و سقف در این نوع آسانسور ها به درستی رعایت شود ، اتاق آسانسور در جایی که موتور آسانسور در داخل آن قرار خواهد گرفت باید ایزوله باشد و از استاندارد ها برخوردار باشد.

⚡️طرز ایزوله کردن کابین آسانسور و ایست کامل در تمام طبقات از اصلی ترین مواردی است که گاهاً به ان توجه نمی‌شود و یکی از اصلی ترین عوامل نقض کننده در زمان سانحه در چال و کابین آسانسور محسوب می‌شود.

⚡️پس اگر به دنبال استاندارد و جلوگیری از اتفاق های ناگوار هستید باید استاندارد های ساخت آسانسور را به خوبی در هنگام نصب رعایت کنید و از دیوارکشی و ریل های با مقاومت بالا در چاله آسانسور استفاده شود.

⚡️اصلی ترین موارد در زمان نصب یک آسانسور استفاده از اتاقک موتورخانه و استفاده از ریل های آسانسور با کیفیت بالا می‌باشد استفاده از موارد گفته شده به جلوگیری از سانحه در حین حمل و نقل با آسانسور کمک خواهد کرد.

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

مدیریت : آقای علی محمدی

 

 

 

 

 

 

 

 

نصب و تعمیر آسانسور , تعمیر گیربکس آسانسور , تعمیر آسانسور , تعمیرات آسانسور , قطعات آسانسور , کابین , قطعات ,