فروشگاه شیرآلات بهداشتی و هود و سینک ناصری

❇️ انواع شیرآلات بهداشتی آشپزخانه و دستشویی، حمام، تجهیزات آشپزخانه با کیفیت بالا و قیمتی مناسب

❇️ فروش شیرآلات بهداشتی بادوام قهرمان با مناسب ترین قیمت 

❇️ فروش انواع دوش بالایی و دوش کشی ساخته شده از بهترین متریال 

به مدیریت: جناب آقای ناصری 

⭕️شیرآلات اهرمی

🔰شیرآلات اهرمی‌نسل جدید شیرآلات بهداشتی هستند که در آشپزخانه و سرویس‌‌‌های بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. مهمترین مشخصه ظاهری این شیرآلات آن است که تنها یک دستگیره و یا اهرم برای قطع وصل کردن جریان آب دارند. برخلاف شیرآلات سنتی که دارای دو دستگیره چرخشی هستند و جنس آنها از آلیاژ برنج است.. انواع اهرمی‌در واقع جایگزینی برای شیرآلات قدیمی‌هستند که دارای تنوع بسیاری می‌باشند.

⭕️مزیت‌‌‌های شیرآلات اهرمی

🔰همانطور که گفته شد شیرآلات اهرمی‌تنها یک دستگیره دارند که با همین دستگیره یا اهرم می‌توان شدت جریان و دمای آب را تنظیم نمود. این خصوصیت باعث می‌شود تا با وجود نگرانی‌‌‌های کم آبی در بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران، در مصرف آب صرفه جویی شود.

🔰مزیت دوم آن است که این شیرآلات از دوام بالایی برخوردار هستند و بر خلاف شیرآلات سنتی به ندرت دچار مشکل چکه کردن خواهند شد. زیرا در انواع اهرمی‌صفحه کارتریج یا همان دیسک سرامیکی جایگزین واشر شده است. در نتیجه یر دارای انعطاف پذیری بالایی در هنگام قطع و وصل کردن جریان آب دارد. سرامیک نسبت به لاستیک ماده ای سخت تر و مقاوم است، به همین دلیل در زمان‌‌‌های طولانی تری فرسوده می‌شود.

هود ایلیا استیل

 

گاز ایلیا استیل

 

سینک فلزی تو کار

گاز صفحه 5 شعله. 2سال گارانتی معتبر قیمت مناسب. کیفیت عالی. سر شعله قارچی

 

پنل دوش چند کاره

 

 

شیرآلات اهرمی‌در رنگ‌‌‌های مختلف با 5سال گارانتی تعویض

 

 

 

 

 

شیرآلات شیراز , کاتالوگ شیرآلات  , نمایندگی شیرآلات  , لوازم جانبی شیرآلات  , تجهیزات آشپزخانه , سینک ظرفشویی , هود آشپزخانه , لوازم بهداشتی ساختمان , شیرآلات بهداشتی اهرمی‌, فروش انواع شیرآلات استاندارد مدرن و کلاسیک در شیراز , شیرآلات بهداشتی در شیراز  , شیرآلات اهرمی‌در شیراز  , مزیت‌‌‌های شیرآلات اهرمی‌, قیمت شیرآلات اهرمی‌, شیرآلات ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed