Address & Contact

Our Address

هرمزگان،میناب،میدان استقلال،بازارکانال،روبه روی پاساژماجدی

Telephone

                                فروشگاه لوازم برقی خانگی میناب صادقی

✳️ فروش چایساز ، غذاساز و اتو لوازم خانگی میناب در هرمزگان✳️

✳️ بورس انواع لوازم برقی و خانگی

✅ فروش عمده و جزیی انواع لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه

 

✅ خرید به صورت آنلاین و حضوری

✅ ارسال به سراسر کشور

✅ سفارش جهیزیه شما عزیزان پذیرفته می‌شود

✅ بدون شک خانه، امن ترین و آرامش بخش ترین محیط برای افراد می‌باشد. محیطی ساکت و آرام که پناهگاهی برای رهایی از تمامی‌مشغله‌ها و نگرانی‌‌‌های آن‌ها در طول روز می‌باشد. زیرا همان طوری که می‌دانید امروزه افراد ساعاتی طولانی از روز را در محیط‌‌‌های کاری و اداری سپری می‌نمایند.

✅ محیط هایی شلوغ و استرس زا که تا حدودی آرامش را از آن‌ ها سلب می‌نماید و موجب ایجاد تنش هایی جدی در آن‌ها می‌شود. تنش هایی آزار دهنده و خسته کننده که بر روحیه آن‌ها تاثیر می‌گذارد و موجب ایجاد اضطراب‌‌‌های درونی در افراد می‌شود.

✅ این در حالی است که خانه مانند پناهگاهی امن از آن‌ها در برابر فشار‌‌‌های کاری و استرس‌‌‌های ناشی از آن از افراد محافظت می‌نماید و موجب ایجاد احساس آرامش و راحتی در آن‌ها می‌شود. آرامشی که حاصل از نحوه چیدمان و دیزاین آن می‌باشد. دیزاین و چیدمانی که بسته به لوازم خانگی موجود در محیط‌ها قابل اجرا می‌باشد.

 

 

مدیریت : اقای حسین صادقی

 

 

فروشگاه لوازم خانگی ,  لوازم آشپزخانه , فروشگاه لوازم خانگی و آشپزخانه در میناب , یخچال  , فریزر , فروشگاه میناب , خردکن , لوازم خانگی , ابمیوه گیری , اتو , ابسردکن , تستر , گوشتکوب , همزن برقی کاسه دار , جارو برقی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed