✳️فروش ادوات کشاورزی تاجیک

مدیریت : علیرضا تاجیک ایجدان 

www.adavatekeshavarzitaj.ir

www.vihankeshavarzi.ir

www.vihankeshavarzi.com

📞 تلفن : 09120650210

واتساپ : 09108474666

 

بزرگترین گردهمایی برندهای ملی و کارآفرینی کشور
جناب مهندس تاجیک برترین کارآفرین نمونه در سال 1401

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

فروش تخم پنبه دانه

تشکیل شده از سه قسمت 1-تارهای سفید رنگ 2-پوسته چسبیده به مغز که به رنگ قهوه ای تیره بوده 3-مغز دانه که حاوی پروتئین و روغن زیادی می باشد و به رنگ سفید بوده تشکیل شده است. از تارهای تخم پنبه برای تهیه نخ در کارخانه های ریسندگی استفاده می شود ولی از پوسته و مغز تخم پنبه برای خوراک دام استفاده بسیاری می شود.

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

👥 درباره مدیریت 

رشته دانشگاهی بنده کشاورزی نبود اما به کشاورزی علاقه وافری داشتم. من معتقدم، انسانی که بتواند ثروت درونی اش را کشف کند و مسیر بهره برداری از آن را یاد بگیرد، انسان موفق و توانمندی خواهد شد. برای همین برای دستیابی به موفقیت و پیشرفت در زمینه ی کشاورزی شروع کردم به یادگیری این مسیر و فنون و تکنیک های مختلفی را یاد گرفتم. خب طبعا این مسیر اصلا برام راحت نبود ولی علاقه و پشتکار باعث شد به صورت خستگی ناپذیری اهدافمو پیگیری و دنبال کنم، عشق به یه کار، روز و شب و خستگی و دلسردی نمی‌شناسد. در واقع من خودمو باور داشتم و برای خودم این چشم‌اندازو به صورت روشن ترسیم کرده بودم و گام های خودم را با قطعیت به سمت هدفم بر می داشتم و با همان میزان توان و انگیزه مسیرم رو ادامه دادم. در حال حاضر این شرکت کوچک را راه اندازی کردم و قطعا با پشتکار و پافشاری روی خواسته‌هایم اون رو توسعه و گسترش خواهم داد. به طور خلاصه رمز موفقیت شامل خودباوری، آزادسازی توانمندی، هدف گرایی، تصمیم گیری، برنامه ریزی، اجرای دقیق برنامه ها و تلاش مستمر است.

مهندس علیرضاتاجیک ایجدان

 

 

 

www.vihankeshavarzi.ir

 

تیغه گریدری

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فروش ادوات کشاورزی تاجیک

انواع ادوات کشاورزی

💠ماشین آلات کشاورزی به یک سری تجهیزات پیشرفته مجهز می‌شوند تا بتوان از آن‌ها در کارهای مختلف به منظور کاربردهای متنوع استفاده کرد. به عنوان مثال از وسایل کشاورزی می‌توانیم موارد زیر را نام ببریم
💠تانکر‌هایی طراحی ‌شده‌اند که به ماشین‌های مختلف مانند تراکتور و یا تریلرها متصل می‌شوند تا بتوان از آن‌ها برای حمل و نقل انواع مختلف محصولات و کالاها استفاده کرد.
💠برخی اوقات نیز برای سمپاشی و یا آبیاری کردن محصول نیاز است که تانکر مخصوص این نوع کار به تراکتور و تریلر متصل شود که این تانکرها جزو ادوات کشاورزی محسوب می‌شوند.
💠ادوات کشاورزی به صورتی ساخته می‌شوند که کشاورز بتواند در انواع مختلف زمین‌ها مانند سطوح شیب دار و غیر صاف از آن‌ها استفاده کند. همچنین در ساخت این نوع تجهیزات شرایط مختلف جوی نیز لحاظ می‌شود.

از دیگر ابزار و وسایل کشاورزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

🔹گاوآهن:جهت شخم زدن زمین استفاده می‌شود.

🔹نشاکار:برای انتقال گیاه و نهال به عمق زمین استفاده می‌شود.

🔹مرزکش: برای جداسازی زمین‌های کشتی مانند شالیزارها استفاده میشود.

🔹مته:برای ایجاد سوراخ به منظور نصب حفاظ دیوار و همچنین استفاده‌های دیگر می باشد.

🔹دمنده: یک سیستم فشار هوا برای از بین بردن و یا جمع آوری علف‌های هرز و یا چمن است.

🔹واگن: برای حمله حیوانات و یا محصولات مختلف است.

🔹هاروستر:برای قیچی کردن و برداشت محصول می باشد.

🔹کولتیواتور:جهت خرد کردن خاک و جمع آوری علف‌های هرز است.

🔹سمپاش:جهت سمپاشی زمین‌های کشاورزی کاربرد دارد.

🔹بذرپاش:برای پاشیدن بذر‌های مختلف در زمین

فواید استفاده از ادوات کشاورزی

همانگونه که گفتیم استفاده از ادوات فواید بسیار زیادی را به دنبال دارد. در ادامه برخی از این فواید را برای شما بیان خواهیم کرد.

۱– افزایش میزان تولید

مکانیزه کردن کشاورزی و استفاده از ادوات کشاورزی باعث می‌شود که سرعت انجام کارها بسیار افزایش پیدا کند به همین دلیل هم کشاورزان می‌توانند زمان مضاعفی برای کار بر روی زمین‌های بیشتر داشته باشند. همچنین استفاده از این تجهیزات باعث می‌شود که کیفیت انجام کارها نیز بهتر شود که نتیجه آن افزایش میزان تولید خواهد بود.

۲– افزایش بهره‌وری نیروی انسانی

مکانیزه کردن کشاورزی باعث می‌شود که بهره‌وری کار بسیار بالا رفته و تولید نیز بسیار افزایش پیدا کند. استفاده از تجهیزات کشاورزی و ادوات باغی باعث خواهد شد که مزارع مختلف به نیروی انسانی کمتری نیاز داشته باشند.

۳– کاهش هزینه‌ها

همانگونه که بیان شد استفاده از ادوات کشاورزی باعث می‌شود که هر مزرعه به نیروی انسانی کمتری نیاز داشته باشد که این مورد با کاهش هزینه‌ها رابطه مستقیم دارد. همچنین گفتیم که در کشاورزی مکانیزه کشاورزی این فرصت را خواهد داشت که روی زمین‌های بیشتری فرایند کشاورزی خود را دنبال کند که این باعث می‌شود دامنه کاری بسیار بیشتر شده و هزینه‌ها به طور چشمگیری کاهش پیدا کند.

۴– پیدایش زمینه‌های مختلف برای پیشرفت‌ها

با ورود تجهیزات کشاورزی و رواج کشاورزی مکانیزه پیشرفت‌های زیادی در زمینه آبیاری، احیای زمین و جلوگیری از فرسایش خاک حاصل شد. این‌ها نشانگر این اصل هستند که با افزایش کشاورزی مکانیزه روش‌های جدیدتر و بهتری برای فرآیند‌های مختلف کشاورزی به وجود خواهد آمد و این امر باعث افزایش بهره‌وری کلی این صنعت خواهد شد.

۵– افزایش درآمد مزرعه

فوایدی که در بالا به آن‌ها اشاره شد همگی دست به دست هم می‌دهند تا درآمد مزرعه افزایش پیدا کند. پس می‌توان گفت که یکی از فواید استفاده از ادوات کشاورزی، افزایش درآمد مزارع و کشاورزان خواهد بود.
این‌ها فقط بخشی از مزایای استفاده از تجهیزاتو ادوات کشاورزی در فرآیندهای مختلف این کار هستند.

 

راه ارتباطی ما در روبیکا : 

09120650210

advat_tajik

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

 

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

 

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

 

 

 

 

 

ادوات کشاورزی , تریلر , تیلر، ثابت , کمپرسی , سم پاش فرغونی , سم پاش پشت تراکتوری , بیل تیلر , چرخ آهنی , تیلر چهارچرخ , آسیاب , علوفه خرد کن , فروش ادوات کشاورزی تاجیک  ,