فروش باتری خورشیدی و دزدگیر تاج در تربت حیدریه

✳️انواع دوربین مدار بسته چیست؟

🌟دوربین مداربسته دام ( Dome ): اصطلاح دام به معنای گنبد است. همان ‌طور که از معنای این دوربین‌‌ها واضح است اصطلاح دام به شکل بدنه این نوع از دوربین‌‌‌‌های مداربسته گفته می‌شود. این دوربین‌ها بیشتر برای نصب بر زیر سقف طراحی شده اند.

🌟دوربین مداربسته باکس ( Box ): اصطلاح باکس به معنای جعبه است. این دسته از دوربین‌‌‌های مدار بسته ظاهری مستطیلی شکل و پلاستیکی دارند که لنز آن‌‌ها به صورت جدا بر روی دوربین نصب می‌‌شود.

🌟دوربین مداربسته بولت ( Bullet ): اصطلاح بولت به معنای گلوله است. دوربین‌‌‌‌های بولت دوربین‌هایی با بدنه معمولا استوانه ‌ای شکل و عموما فلزی هستند.

🌟دوربین مداربسته اسپید دام ( Speed dome ): دوربین‌‌‌‌های گردان را با نام‌‌‌‌های متفاوتی می‌‌شناسند. با قابلیت دوربین‌‌‌های Speed dome سیستم‌‌‌های مدار بسته، دوربین را به هر جهتی که بخواهید می‌توانید بچرخانید.

🌟دوربین‌‌‌های مینیاتوری: دوربین‌‌‌های مینیاتوری همانگونه که از نامشان پیداست دوربین‌‌‌های کوچکی هستند که بیشتر به عنوان دوربین‌‌‌های مخفی استفاده می‌شود.

🌟دوربین مداربسته حرارتی ( Thermal ): دوربین‌‌‌‌های حرارتی یا گرمایی نوعی از دوربین‌‌‌‌های مداربسته هستند که تصاویر خود را به جای نور با توجه به شکل حرارتی محیط می‌ سازند.

✳️دزدگیر اماکن چگونه کار می‌کند؟

🔰سیستم دزدگیر اماکن، به گونه ای است که همه اجزا اعم از سنسورها به سیستم مرکزی اتصال دارند. سیستم مرکزی نیز به یک اپلیکیشن موبایل متّصل است. این قابلیت‌ها به ما این اجازه را می‌دهند که بتوانیم محل را از راه دور تحت کنترل داشته باشیم.

🔰در صورتی که بخواهیم محل مورد نظر را ترک کنیم؛ می‌توان دزدگیر را فعّال کرده و اگر در محل حضور داشته باشیم؛ می‌توان با استفاده از صفحه کلید و یا با استفاده از اپلیکیشن آن را غیر فعال کنیم.

✳️باتری خورشیدی 

🔶عیبی که سیستم های خورشیدی دارند این است که تا وقتی نور خورشید وجود داشته باشد، می توان از انرژی تولید شده توسط آن استفاده نمود. ولی در هنگام شب که نور خورشید نیست، هیچ راهی برای دریافت این انرژی وجود ندارد. در چنین زمانی باتری های خورشیدی به کمک می آیند.

🔶این باتری ها در واقع انرژی دریافت شده در طول روز را در خود ذخیره می کنند. به این ترتیب می توان از انرژی سیستم های خورشیدی در طول شب نیز استفاده کرد. در کل باتری خورشیدی در این سیستم مسئولیت ذخیره سازی انرژی را بر عهده دارند.

💠انواع باتری های خورشیدی 

1- باتری یو پی اس

2- باتری AGM

3- باتری ژله ای

باتری UPS بین دو گزینه دیگر، انتخاب بهتری برای سیستم خورشیدی می باشد، چرا که هم از نظر اقتصادی به صرفه تر است و هم امتحان خود را در این زمینه پس داده است.

به مدیریت: سید هاشم موسوی نژاد

 

 

 

 

فروش دوربین مداربسته در تربت حیدریه , فروش سیستم های امنیتی تاج در تربت حیدریه , قیمت دوربین مداربسته در تربت حیدریه قیمت فروش سیستم های امنیتی در تربت حیدریه , قیمت دزدگیر در تربت حیدریه , انواع دوربین مداربسته تاج , فروش باتری خورشیدی در تربت حیدریه , قیمت باتری خورشیدی در تربت حیدریه ,