فروش مصالح ساختمانی و بلوک و قطعات بتنی زائری 

? انواع بلوک و قطعات بتنی

? عرضه تمامی‌مصالح ساختمانی نظیر سیمان سیاه، سیمان سفید، انواع گچ‌‌‌های زیرکار و روکار، پودر سنگ، انواع آجر، آهک، خاک رس، کود حیوانی، انواع بلوک، فوم سقفی و ماسه شسته، سنگ لاشه

? بیس سرندی شن و مخلوط سنگ‌‌‌های رنگی برای کف استخر و کفپوش حیاط

? گچ،سیمان،آجرفشاری وسفالی

? آجرتنی و ۳ سوراخه،بلوک سیمانی

? بلوک پوکه ای،شن،ماسه،ماسه بادی

? خاک،سیمان سفید،پوکه،آهک،پودروخاک سنگ،سفال تیغه ۱۰و۱۵ سانتی

? گچ و خاک بلور و سنگر، گچ سفیدکاری( طلایی)،گچ سوپرطلایی

? مصالح ساختمانی به متریال هایی گفته می‌شود که از آن‌ها در احداث و تولید سازه‌‌‌های مختلف استفاده می‌شود. در احداث یک بنا مصالح مختلفی به کار می‌روند که به صورت طبیعی یا مصنوعی و خام یا ترکیبی بوده و هر کدام دارای ویژگی‌‌‌های منحصر بفرد می‌باشند.

?  آشنایی با این مصالح به منظور ترسیم نقشه‌‌‌های ساختمانی و اجرای آن‌ها ضروری است، از این رو فعالان حوزه ساخت و ساز باید به خوبی با مواد و مصالح ساختمانی آشنا باشند تا سازه ای مقاوم و با دوام احداث نمایند. رایج ترین مصالحی که از گذشته تا امروز مورد استفاده قرار گرفته اند و همچنان جایگاه خود را در صنعت معماری و ساختمان سازی حفظ نموده اند چوب، سیمان، فلز، آجر و بتن می‌باشند.

?  این متریال‌ها به دلیل مقاومت بسیار بالا و هزینه مقرون بصرفه در پروژه‌‌‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. در دنیای مدرن امروز مصالح ساختمانی نوین توسط صنعتگران تولید و به بازار عرضه می‌شوند که در مقایسه با مصالح قدیمی‌قابلیت‌ها و مزایای بی شماری دارند.

?  هر یک از این مصالح با توجه به مقاومت و کارایی خود در قسمت‌‌‌های مختلف ساختمان به کار می‌روند

 

 

مدیریت: آقای زائری و خانم حیدریان
09174010434
09179730618
07744010917

 

 

 

 

 

 

 

 

لیست مصالح ساختمانی , انواع مصالح ساختمانی , عمده فروشی مصالح ساختمانی ,تهیه و توزیع مصالح ساختمانی , انواع مصالح ساختمانی در بوشهر,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed