شرکت بازرگانی اهن الات (میلگرد و شمش اهن  و بریکت اهن اسفنجی )عبدل زاده 

 

شماره  تماس 09142584288

 

 

⭐️فروش انواع میلگرد A3
⭐️بریکت گرم و سرد
⭐️آهن اسفنجی  کنسانتره آهن 
⭐️شمش 5sp-3sp
💎ارسال به سراسر کشور
💎صادرات به عراق،ترکیه، استانبول،ارمنستان،گرجستان ، ازبکستان

❇️میلگرد، به پروفیلی با سطح مقطع دایره‌ای و توپُر گفته می‌شود که اغلب افراد، نوع فلزی آجدار آن را که در ساختمان‌سازی کاربرد دارد، می‌شناسند. به طور معمول، جنس میلگرد از فولاد است؛ اما باید بدانید که تنوع تولید این محصول، بسیار زیاد بوده و در صنعت، انواع میلگرد، تولید و استفاده می‌شود.

🔴انواع میلگرد👇

🔰 میلگرد A1

🔸اگر بخواهیم از میلگرد A1، تعریفی داشته باشیم باید بگوییم که میلگرد ساده‌ای است که هیچ آجی بر روی سطح آن نیست. این نوع میلگرد به طور کلی به عنوان «میلگرد داکتیل» شناخته می‌شود.

🔸میلگرد A1 یک استوانه‌ی فولادی است که از نظر ترکیب شیمیایی، تقریبا 24درصد کربن و 60درصد سیلیسیوم دارد و به همین دلیل، نسبت به سایر میلگردهای A2 تا A4، نرم‌تر بوده و مقاومت کششی پایین‌تری دارد.

🔸میلگرد A1 با تنش جاری ۲۳۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی ۳۸۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع، به ‌عنوان میلگرد نرم شناخته شده و عمدتاً به‌صورت صاف و بدون آج است.

🔸این میلگرد برای آهنگری و جوشکاری مناسب است.میلگردهای A1 به دلیل ترکیب شیمیاییِ کم‌کربن، برای استفاده در مصارف جوشکاری ایده آل هستند؛ اما از نظر سختی، در گروه میلگردهای نرم قرار دارند.

🔰 میلگرد A2

🔸میلگرد A2، نوعی میلگرد آجدار است که آج آن به صورت یک مارپیچ از ابتدا تا انتهای میلگرد، ادامه پیدا کرده و در هیچ کجا قطع نمی‌شود. این نوع میلگرد به خاطر ظاهری که دارد، به عنوان میلگرد با آج مارپیچ ساده نیز شناخته می‌شود.

🔸تنش جاری ۳۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و تنش گسیختگی ۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و تغییر شکل نسبی پلاستیکی (در زمان گسیختگی) باعث شده تا میلگرد A2 را به ‌عنوان میلگرد نیمه خشک (ترد) و نیمه‌نرم نیز بشناسند.

🔸در استاندارد 3132 ملی ایران، این نوع میلگرد با نام میلگرد آج 340 شناخته می‌شود.میلگرد A2 برای استفاده در ساختمان‌سازی سبک، گزینه‌ی بسیار مناسبی است و حتی در تولید خاموت نیز از آن استفاده می‌شود.

🔰 میلگرد A3

🔸میلگرد A3 با تنش جاری ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و تنش گسیختگی ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع، به‌عنوان میلگرد خشک (ترد) شناخته می‌شود که مناسب عملیات ساختمانی بوده و به‌ صورت آجدار و عمدتاً آج جناقی است. برای آهنگری و تغییر شکل‌های فراوان با زوایای تُند، میلگرد A3 مناسب نیست و به هیچ وجه عملیات جوشکاری بر روی آن مجاز نیست.

به مدیریت:عبدل زاده

09142584288

 

 

*دیتا شیت کارخانه*

*اسفنجی لوله ای برتر از اسفنجی دانه بندی و ضایعات ، برای کارخانجات فولادی . مستقیم از تولید کننده*
➖ سولفور زدایی شده
➖و low کربن
➖ با MD حدود 95
➖آنالیز کاملا استاندارد که بر خلاف اسفنجی دانه بندی شده در ذوب متغیر نیست
➖نیاز به ادتیوهای کمتر
➖ کاهش مصرف انرژی در کل پروسه .
➖کاهش مصرف گرافیت بدلیل سولفور پایین

 

 

فروش میلگرد داخلی و خارجی

فروش میلگرد صادراتی

 

فروش بریکت گرم و سرد

 

 

 

میلگرد , انواع میلگرد , میلگرد صادراتی , کاربرد انواع میلگرد , میلگرد A1 , میلگرد A2 , میلگرد A3 , قیمت انواع میلگرد در تبریز , بریکت سرد و گرم , شرکت ریخته گری عبدل زاده در تبریز , فروش میلگرد صادراتی عبدل زاده در تبریز , آهن آلات , شمش ,

فروش اهن اسفنجی بریکت گرم لوله ی شمش اهن   میلگیرد

 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
علی 21 فروردین 1401 6:00 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

فوقعاده بود برخورد شون

علی 21 فروردین 1401 6:00 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

فوقعاده بود برخورد شون