Address & Contact

Our Address

مشهد، تربت حیدریه،میدان ورزش، جنب بانک ملت

Telephone

فروش بهترین برندهای چینی بهداشتی،فروشگاه لوازم ساختمانی خانه من در تربت حیدریه مشهد 

💫از سرامیک‌های بهداشتی برای ساخت دستشویی، کاسه توالت و غیره استفاده می‌کنند اما ما اغلب این سرامیک‌های بهداشتی را با نام «چینی بهداشتی» می‌شناسیم. امروزه چینی بهداشتی نیز به‌عنوان یکی از اجزای مهم دکوراسیون منزل شناخته می‌شود.

🌀هماهنگی با عناصر محیطی 

💫ویژگی‌های ظاهری شامل مدل، طرح، رنگ، اندازه مناسب و سلیقه مناسب با توجه به دکوراسیون منزل و دکوراسین داخلی هستند. رعایت همه این معیارها و شاخص‌ها برای زیبایی دکوراسیون داخلی اهمیت دارند؛ زیرا مدل قطعه لوازم بهداشتی باید با سایر لوازم مرتبط و مجاور هماهنگ باشد.

🌀سایز و رنگ  

💫شاخص سایز (اندازه) معمولاً شامل کاسه روشویی و زیردوشی می‌شوند که رعایت آن از نظر اندازه فضای نصب اهمیت دارد. اگر دو یا چند قطعه از لوازم منزل هر کدام به تنهایی چندان هم زیبا و جذاب نباشند ولی دارای یک طرح و رنگ و مدل واحد باشند، در دکوراسیون داخلی زیبا به نظر خواهند رسید. بر عکس لوازم مرتبط با هم هر قدر که به تنهایی زیبا باشند اما اگر هماهنگی نداشته باشند معمولاً چندان زیبا به نظر نمی‌رسند.

🌀نداشتن خط و خش برای جلوگیری از نفوذ آب  

💫در هنگام خرید چینی بهداشتی دقت کنید دارای موج، خط و خش و کدری نباشند. چنانچه خط و خش و موج و کدری وجود داشته باشد علاوه بر ایراد ظاهری موجب می‌شوند که آب به لایه درونی آنها نفوذ کند و به تدریج علاوه بر خراب شدن باعث شود تا رطوبت آب به‌تدریج به اطراف محل نصب نفوذ کرده و موجب آسیب به محل نصب نیز شود.

✳️انواع هود 

🌟هود زیرکابینتی: هودهای زیرکابینتی از رایج‌ترین و پراستفاده‌ترین انواع هود آشپزخانه هستند. هزینه خرید آنها در مقایسه با سایر مدل‌ها نسبتا کمتر است و تقریبا با تمامی انواع دکوراسیون‌های داخلی آشپزخانه‌ها سازگارند.

🌟هود دیواری: در برخی آشپزخانه‌ها محل اجاق گاز جایی است که بالای سر آن کابینتی وجود ندارد. در چنین شرایطی مشخصا استفاده از هود زیرکابینتی میسر نخواهد بود. این مسئله‌ ما را به یکی دیگر از انواع هود آشپزخانه یعنی هودهای دیواری می‌رساند.

🌟هود جزیره‌ای: هود جزیره‌ای از دیگر انواع هود آشپزخانه است و مورد مصرف آن برای کسانی است که محل اجاق گازشان جایی در وسط آشپزخانه است: جایی که نه از دیوار خبری هست و نه از کابینت بالای سر اجاق گاز. هود جزیره‌ای، به مجرای تهویه در سقف متصل می‌شود و از این طریق، دود،حرارت و بو را از محیط آشپزخانه خارج می‌کند.

🌟هود مخفی یا توکار: کارایی و کارکرد هود مخفی یا توکار به‌اندازه سایر انواع هود آشپزخانه خوب و مؤثر است. این مدل هود بیشتر از همه برای کسانی مناسب است که می‌خواهند دکوراسیون آشپزخانه‌شان با معیارهای زیباشناسانه خودشان سازگار باشد.

🌟هود آسانسوری: هود آسانسوری از دیگر انواع هود آشپزخانه است و کارایی آن، در مقایسه با سایر مدل‌ها، کمتر است. هود آسانسوری جایی روی پیشخوان کابینت، نزدیک اجاق گاز قرار می‌گیرد و فقط هنگام استفاده، بیرون می‌آید؛ در غیر این صورت به زیر کابینت‌ها برمی‌گردد.

✳️انواع شیرآلات 

💥شیرآلات توپی:  شیرآلات ساختمانی توپی که شیرآلات تک اهرمی‌نیز نامیده می‌شوند اغلب در آشپزخانه‌ها کاربرد دارند.ساختار شیرهای توپی به صورتی است که اهرم شیر به دور کلاهک توپی در بخش بالای بدنه شیر می‌چرخد.اهرم شیر در این گونه شیرآلات در واقع توپ فلزی و یا پلاستیکی داخل بدنه شیر را کنترل می‌کند.

💥شیرآلات دیسکی: نسل جدید شیرآلات ساختمانی لوکس و مدرن، شیرآلات بهداشتی سرامیکی هستند.شیرآلات بهداشتی سرامیکی نیز به عنوان شیرآلات تک اهرمی‌شناخته می‌شوند که اهرم آن‌ها روی بدنه استوانه ای شکل عریض قرار گرفته است.

💥شیرآلات کارتریجی: یکی از انواع شیرآلات ساختمانی دو اهرمی‌ شیرآلات کارتریجی هستند که دارای ظاهری شبیه به شیرآلات فشاری دو اهرمی‌دارند.تنها تفاوت این شیرآلات ساختمانی این است که شیرآلالت کارتریجی از نوع بدون واشر هستند اما شیرآلات فشاری دارای واشر هستند.هرچند این دو نوع شیرآلات دارای شاهری مشابه هستند اما به راحتی می‌توان تفاوت در عملکرد آن‌ها را متوجه شد.

💥شیرآلات فشاری: یکی از قدیمی‌ترین شیرآلات ساختمانی شیرهای فشاری هستند که بیشتر در ساختمان‌‌‌های قدیمی‌به چشم می‌خورند.شیرآلات فشاری از نوع شیرآلات واشردار محسوب می‌شوند و در مقایسه با دیگر شیرآلات دارای قیمت پایین تری هستند و در مقایسه با دیگر انواع شیرآلات دارای عملکرد بهتر و مشکل چکه کردن کمتر هستند.

✳️انواع مختلف گاز های موجود در بازار 

🔹🔸توکار 

🔹🔸رومیزی 

🔹🔸مبله با فر  

🔹🔸 مبله بدون فر 

✳️انواع سینک ظرفشویی 

💎سینک ظرفشویی استیل 

💎سینک ظرفشویی کامپوزیت 

💎سینک ظرفشویی چدنی 

💎سینک ظرفشویی سنگی  

💎سینک ظرفشویی مسی 

💎سینک ظرفشویی شیشه‌ای 

💎سینک ظرفشویی سرامیکی 

به مدیریت:حسین حسین زاده

فروش هود خانه من در تربت حیدریه مشهد , فروش سینک خانه من در تربت حیدریه مشهد , فروش اجاق گاز خانه من در تربت حیدریه مشهد , فروش شیرآلات خانه من در تربت حیدریه مشهد , فروش بهترین برندهای چینی بهداشتی در تربت حیدریه , فروشگاه لوازم ساختمانی خانه من در تربت حیدریه , قیمت هود در مشهد , قیمت سینک در مشهد , قیمت اجاق گاز در مشهد ,