نمایندگی فروش  و پخش رویال گرانیت

•  لغزنده نبودن و قابلیت استفاده در انواع محیط های داخل و خارج ساختمان و محیط های در معرض رطوبت دائم مانند استخرها،این محصولات را از سایر محصولات متمایز می کند.

•  این محصولات قابلیت کاربرد در جکوزی ، آب نما ، نمای ساختمان و فضای شهری و نیز فضای داخلی ساختمان را دارند و در انواع رنگ ها و طرح ها متنوع، دامنه گسترده ای از چیدمان لوکس را پیشنهاد می کنند که برای هر محیط زندگی ایده آل بوده و بیانگر سبکی منحصر به فرد است که سبک کلاسیک را با مفاهیم مدرن ترکیب نموده است.

•  بدنه پرسلانی، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر یخ زدگی، مقاومت در برابر اسیدها و مقاومت در مقابل شوک های حرارتی، برخی از مهمترین ویژگی های این محصولات می باشند.

 خلق ترکيب هاي هنرمندانه و شکوهمند از رويال گرانيت به منظور تامين و اعتلاي زيبايي و کيفيت مورد نياز در فضاهاي زندگي

•  سرامیک استخر و سونا به سادگی روی سطوح غیر هموار و منحنی مانند لبه استخر و جکوزی نصب می گردد و تاثیر بسزایی در جلوه بصری محیط مورد نظر دارد. علاوه بر این سرامیک استخری ایرانی از مقاومت بالا برابر جذب رطوبت و شوک حرارتی برخودار بوده و با عملکرد مناسب خود توانسته رضایت استخر داران و مصرف کنندگان را به خود جلب نماید.

 سرامیک با کیفیت بالا در استانداردهای جهانی 

مدیریت : امید آزادی

www.instagram.com/royal.granite.isf

http://royalgranite-isfahan.ir/

آدرس : 

اصفهان: خیابان حکیم نظامی ، جنب سایپا اصفهان

خمینی شهر: بلوار امیرکبیر

 نجف آباد: بلوار آیت نبش بلوار فجر ، فروشگاه سیروس

 

 مشاوره و فروش :  ۰۹۱۳۱۱۹۷۵۹ ۰۹۱۳۱۱۷۸۶۷۵

پیگیری و ارسال : 09138208675

 فروش نمایندگی و شهرستان :   09137268675

 

 

سرامیک , سرامیک کف , سرامیک مات , سرامیک پرسلان , سرامیک گرانیتی , سرامیک طرح سنگ , سرامیک دیوار , راک سرامیک , راک سرامیک ایران , اصفهان , اسلب , سرامیک طرح بتن , سرامیک سرویس بهداشتی , مرکز سرامیک اصفهان , سرامیک بین کابینتی , رویال گرانیت , سرامیک استخری ,