نمایندگی فروش و پخش رویال گرانیت در اصفهان

💎 پخش سرامیک استخری رویال گرانیت

💎 لغزنده نبودن و قابلیت استفاده در انواع محیط‌‌‌های داخل و خارج ساختمان و محیط‌‌‌های در معرض رطوبت دائم مانند استخرها،این محصولات را از سایر محصولات متمایز می‌کند.

💎 این محصولات قابلیت کاربرد در جکوزی، آب نما، نمای ساختمان و فضای شهری و نیز فضای داخلی ساختمان را دارند و در انواع رنگ‌ها و طرح‌ها متنوع، دامنه گسترده ای از چیدمان لوکس را پیشنهاد می‌کنند که برای هر محیط زندگی ایده آل بوده و بیانگر سبکی منحصر به فرد است که سبک کلاسیک را با مفاهیم مدرن ترکیب نموده است.

💎 بدنه پرسلانی، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر یخ زدگی، مقاومت در برابر اسیدها و مقاومت در مقابل شوک‌‌‌های حرارتی، برخی از مهمترین ویژگی‌‌‌های این محصولات می‌باشند.

💎 خلق ترکیب های هنرمندانه و شکوهمند از رویال گرانیت به منظور تامین و اعتلای زیبایی و کیفیت مورد نیاز در فضاهای زندگی💎

💎 سرامیک استخر و سونا به سادگی روی سطوح غیر هموار و منحنی مانند لبه استخر و جکوزی نصب می‌گردد و تاثیر بسزایی در جلوه بصری محیط مورد نظر دارد. علاوه بر این سرامیک استخری ایرانی از مقاومت بالا برابر جذب رطوبت و شوک حرارتی برخودار بوده و با عملکرد مناسب خود توانسته رضایت استخر داران و مصرف کنندگان را به خود جلب نماید.

💎 سرامیک با کیفیت بالا در استانداردهای جهانی 💎

مدیریت: امید آزادی

www.instagram.com/royal.granite.isf

http://royalgranite-isfahan.ir/

آدرس:  

اصفهان: خیابان حکیم نظامی‌، جنب سایپا اصفهان خمینی شهر: بلوار امیرکبیر، روبروی قرض الحسنه جوادیه نجف آباد: بلوار آیت نبش بلوار فجر، فروشگاه سیروس

 

 مشاوره و فروش:   ۰۹۱۳۱۱۹۹۷۵۹ ۰۹۱۳۱۱۷۸۶۷۵

پیگیری و ارسال: 09138208675

 فروش نمایندگی و شهرستان:    09137268675

 

 

سرامیک , سرامیک کف , سرامیک مات , سرامیک پرسلان , سرامیک گرانیتی , سرامیک طرح سنگ , سرامیک دیوار , راک سرامیک , راک سرامیک ایران , اصفهان , اسلب , سرامیک طرح بتن , سرامیک سرویس بهداشتی , مرکز سرامیک اصفهان , سرامیک بین کابینتی , رویال گرانیت , سرامیک استخری , 

 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed