Address & Contact

Our Address

کرج،شهرک ارم،خیابان یاسمن شرقی،پلاک 59

Telephone

قالیشویی آوازه

💦شستشوی انواع قالی،فرش دستی،پتو و…

💦ترمیم و رفو کردن فرش،ریشه زنی،لکه بری

💦 شستشوی انواع مبلمان

💦شستشوی انواع موکت و فرش فانتزی،تشک،پشتی،صندلی اتومبیل

💦تجهیزات مدرن مکانیزه و دستگاه‌‌‌های ضد چروک برای به نهایت رساندن کیفیت و سرعت انجام سفارشات مشتریان

💦 مواد شوینده استاندارد و سازگار با انواع فرش و بدون آسیب رساندن به بافت فرش ها

💦کادری مجرب برای سرویس دهی خوب و جلب رضایت حداکثری مشتریان

💦بهره مندی از پر سرعت ترین آبگیر‌‌‌های دنیا

💦 استفاده از مواد شوینده با کیفیت

❇️استفاده از مواد شوینده با کیفیت و گران قیمت باعث خواهد شد فرش شما به مرور زمان پوسیده نشده و لکه‌‌‌های آن به بهترین وجه از بین رفته و پاکیزه گردد. مواد شستشوی درجه یک از موارد اصلی کیفیت کار یک قالیشویی بحساب میرود.

❇️تعمیرات فرش‌‌‌های قدیمی‌منزل، روفوگری قالی شست و شوی انواع فرش ماشینی ایرانی و خارجی منزل، شستشو با عالیترین و نازلترین قیمت، مرمت فرش، بازسازی ریشه زنی و رنگ برداری انواع فرش

❇️سابقه درخشان دارای انواع ماشین آلات و موادشوینده و با داشتن نیروهای توانمند در زمینه شستشویی انواع فرش‌‌‌های ماشینی، دست بافت و تعمیرات فرش‌‌‌های قدیمی‌در خدمت هموطنان عزیز میباشد.

❇️شستشو با اصول مذهبی و کر اسلامی

🔴مزایای خشکشویی فرش:

💎کوتاه بودن زمان خشک شدن

💎نسبتا ارزان بودن

💎ایده آل برای شستشوی موضعی

💎مناسب برای فرش‌‌‌های ظریف و بدون رنگ ثابت

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔴مبل شویی

🛋 مبل شویی یا شستشوی مبل یکی از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده از سوی مراکز قالیشویی به حساب می‌آید. مبل شویی جزو امور تخصصی حوزه‌ی نظافت منزل محسوب می‌شود و تنها برخی از قالیشویی‌های حرفه‌ای قادر به ارائه‌ی خدمات مبل شویی هستند.

🛋 برای انجام فرآیند مبل شویی نیاز به استفاده از دستگاه‌های صنعتی همچون وکیوم آب و بخارشو است؛ به همین دلیل سرویس‌های مربوط به مبل شویی و شستشوی مبل معمولا در فضای متفاوتی نسبت به خدمات شستشوی قالی و فرش انجام می‌شوند.

🛋 خدمات مربوط به مبل شویی بسته به نوع بافت رویه‌ی مبل و همچنین نوع لکه یا آسیب وارد شده به آن متفاوت است؛ از همین رو مراکزی که سرویس‌های مبل شویی را ارائه می‌کنند باید ابتدا بتوانند نوع بافت مبل و آسیب‌های وارد شده به آن را به خوبی تشخیص دهند.

به مدیریت:ایزدیان

09125645338

 

 

قالیشویی در کرج , مبل شویی در کرج , خشکشویی , مزایای خشکشویی فرش , شستشوی فرش دستبافت و ماشینی , شستشوی موکت , قالیشویی آوازه در فردیس کرج , انواع خدمات قالیشویی در کرج , مبل شویی , رفوگری , قالیشویی تمام اتوماتیک آوازه در فردیس کرج ,