Address & Contact

Our Address

بوشهر ، بندر گناوه

Telephone

قطعات بدنه و موتور خودرو اوراقی 3000 

🔹 واردات کالا از امارات و دوبی به ایران اوراقی 3000 در گناوه بوشهر🔹

🔹 واردات انواع گیربکس دستی و اتوماتیک فرانسوی

🔹 ارسال به تمام نقاط کشور

🔹 تعمیر و نصب بر روی تمامی خودروها

🔹 واردات انواع قطعات خودرو موتور و بدنه زانتیا 206 ، 405 ، آزرا ، ماکسیما  ، مگان ، سانتافه

🔹 واردات انواع قطعات خودرویی bmw تمامی مدل ها از جمله انجین.گیربکس.بدنه

https://www.instagram.com/omid__zarenejad/

 شماره تماس
09160695723
09177786254

🔹 دوستانی که در دوبی بار دارن از صفر تاصد کار را با ضمانت نقدی پذیرا هستیم🔹

🔹 دوستانی که نیاز به لنج برای بارگیری دارند در طول تمام ایام لنج برای بارگیری در تمام اسکله های دوبی🔹

 

واردات انواع انجین ، موتور های خودرو مارک روز بازار ایران از جمله پژو ۴۰۵ ، پژو ۲۰۶ تیپ دو ، پژو تیوفایو tu5 ، زانتیا 1800 ، زانتیا 2000

فروش انجین به صورت تکمیل به همراه دورچین و گیربکس صورت میگیرد .

مشتریان عزیز میتوانند موتور تنها یعنی از کارتل تا سرسیلندر را از ما بخواهند یا به اصطلاح موتور لخت ، و موتور با دورچین که شامل گیربکس، منی فولد سرد و گرم ، کوئل، استارت ، دینام ، کمپرسور کولر، پمپ هیدرولیک ، میباشد .را از ما بخواهند و سفارش بدهند .

در ضمن سر سیلندر و نیم موتور انجین های نام برده موجود میباشد‌.

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

🔹 آشنایی با قطعات خودرو یا لوازم یدکی خودروها فقط مناسب تعمیرکاران یا فروشندگان لوازم یدکی نیست. داشتن اطلاعاتی حتی اندک در مورد قطعات و لوازم یدکی خودرو حتی برای یک صاحب خودرو هم میتواند در شرایطی کمک کننده و یا حتی ضروری باشد.

🔹 هر قطعه در یک خودرو دارای یک شماره فنی یا پارت نامبر ( PA – Part Number ) منحصر به فرد میباشد که این روزها سفارش آن قطعه را بسیار آسان کرده.

🔹 امروزه کافیست شماره فنی قطعه مورد نظر خود را بدانید تا براحتی بتوانید آنرا از فروشنده لوازم یدکی تهیه کنید.

🔹 اما به هرحال هر قطعه دارای یک نام و مشخصات خاص خود نیز هست که علاقه مندان و فعالان در حوزه فروش لوازم یدکی و تعمیرات خودرو باید با آنها آشنایی داشته باشند.

🔹 قطعات مصرفی خودرو شامل قطعاتی میشود که به طور پیوسته و در فاصله‌‌‌های زمانی تقریبا” مشخص میبایست توسط مالک اتومبیل و یا تعمیرکار اتومبیل مورد بازرسی قرار گیرد و در صورت نیاز تعویض شود.

🔹 در کل و در کلیه اتومبیل‌‌‌های سواری در حدود ١٠ و یا ١۵ قطعه وجود دارد که در دسته کالاهای مصرفی قرار میگیرند و رسیدگی به موقع و تعویض لوازم مصرفی در زمان مشخص شده که توسط کمپانی تولید کننده اتومبیل در دفترچه راهنمای اتومبیل شرح داده شده است، میتواند از بروز مشکلات جدی در اتومبیل جلوگیری و در نهایت از هزینه‌‌‌های بسیار بالای تعمیر و تعویض قطعاتی که در صورت تعویض به موقع قطعات مصرفی خودرو میتوان از آسیب رسیدن به آنها جلوگیری کرد.

🔹 دیفرانسیل

🔹 یکی از مهمترین اجزای خودرو را دیفرانسیل تشکیل می‌دهد. این جز مهم وظیفه تغییر جهت انتقال نیرو را به‌ عهده دارد. در واقع دیفرانسیل نیروی موتور را به قسمت‌های مساوی تقسیم می‌کند تا هر قسمت چرخ را به گردش درآورند.

🔹 اگر ماشین دیفرانسیل نداشته باشد چرخ‌ها قفل می‌شوند و هنگام پیچیدن یک چرخ روی زمین کشیده می‌شود. دیفرانسیل نقش مهمی در خودرو دارد.به طور کلی همه خودروهای دارای سه نوع دیفرانسیل جلو،‌ عقب و چهار هستند.

🔹 گیربکس

❇️گشتاور تولیدی توسط موتور باید متناسب با نیاز خودرو به چرخ ها منتقل شود. وظیفه‌ کنترل و تنظیم این قدرت با گیربکس یا جعبه دنده‌ خودرو است. درواقع گیربکس به راننده اجازه می دهد تا خودرو را با سرعت‌های مختلف در شرایط متفاوت کنترل کند. اهمیت این بخش از این جهت است که هر موتوری قادر به تولید میزان مشخصی از توان و گشتاور است. اما از طریق گیربکس می‌توان بدون بالا بردن دور موتور و گشتاور، به سرعت دلخواه رسید.

مدیریت : سعید پوشیده

 

 

 

 

 

 

توزیع لوازم یدکی در گناوه , لوازم یدکی , انواع لوازم یدکی , لوازم یدکی خودرو , قیمت لوازم یدکی , دیفرانسیل , موتور , گیربکس , بدنه , فروش انواع قطعات یدکی خودرو ,