قفل های هوشمند و سیستم های کنترل تردد ویرا حافظ

قفل هوشمند وسیله الکترونیکی جهت حفاظت از درب ورودی ساختمان ها می باشد که توسط فناوری های WiFi و بلوتوث به کاربران این اجازه را می دهد که با ارسال سیگنال های امن و کلیدهای دیجیتالی از طریق برنامه نصب شده بر روی گوشی های هوشمند، کامپیوتر و هر وسیله دیگر با امکان اتصال به WiFi  و بلوتوث، قفل درب ورودی ساختمان را از راه دور کنترل و آن را باز و بسته نمایند.

✅سیستم کنترل تردد به معنای مدیریت و کنترل تردد یا دستیابی به یک منبع و گرفتن سرویس از آن می باشد. همچنین این سیستم وظیفه اعلام خطر را نیز برعهده دارد. اعطا یا سلب مجوز دسترسی به منبع سرویس، شامل قفل و یا باز کردن درب ها و دنبال کردن مسیر ورود و خروج اشخاص می باشد که می تواند داخل یک ساختمان، یک محدوده یا طبقه خاصی از آن یا حتی تعدادی از ساختمان های وابسته به یک منطقه باشد.
همچنین می توان از همین سیستم کنترل تردد جهت مدیریت دسترسی به سایر سرویس های عمومی نظیر خدمات عمومی، کاربردهای مالی و اعتباری، سیستم های حضور و غیاب و یا رستوران استفاده نمود.

به مدیریت:آقای اسعدی

http://Ddlock.ir

آدرس پیج اینستا
لطفا بازدید نمایید و به کسانی که فکر میکنید به محصولات و خدمات ما نیاز دارن با ارسال این پیام اطلاع رسانی کنید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

گاوصندوق دیجیتال
گاو صندوق هتلی
سیف باکس

قفل کمدی باشگاهی

قفل هوشمند کاداس مدل k7

کارت rfid.
کارت ثبت نام
کارت هوشمند
کارت pvc
کارت مغناطیسی

چشمی هوشمند درب .
چشمی دیجیتال
چشمی اندروید .
چشمی وایفای

قفل شیشه سکوریت
قفل هوشمند درب شیشه ای
قفل اثر انگشتی
قفل ریموتی

قفل هوشمند درب کاداس مدل s8
قفل دیجیتال درب ضد سرقت کاداس
دستگیره دیجیتال

 

دستبند سیسلیکونی
دستبند جیری
دستبند تیوپی
کلید استخری
کلید باشگاهی

 

گیت کنترل تردد
گیت باشگاهی
راهبند باشگاهی
گیت ۳ اهرم
گیت میله ای
گیت تمام استیل

قفل هوشمند(شب بند) بدون دستگیره کاداس مدل R7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قفل هوشمند ,  قفل هوشمند ساختمان ,  سیستم کنترل تردد ساختمان ,  قیمت قفل هوشمند در شیراز ,  انواع قفل های هوشمند ,  فعال کردن قفل هوشمند  , نصب قفل هوشمند , گاو صندوق دیجیتال, گاو صندوق هتلی,سیف باکس,قفل کندی رمزی,قفل کمدی استیل دستبندی, چشمی دیجیتال درب,دستبند استخری,دستبند باشگاهی,کارت ثبت نام,کارت هوشمند,کلید استخری,کلید باشگاهی,قفل دیجیتال رمزی,قفل کمدی رمزی لمسی,کارت pvc,دستبند سیلیکونی,دستبند فنری,قفل کمدی باشگاهی , قفل اپارتمانی,قفل هوشمند درب,قفل کارتی,قفل کارتی,قفل کنترل از راه دور,قفل سیمکارتی,لاکر,قفل امنیتی,قفل ضد سرقت ,