Address & Contact

Our Address

اردبیل،میدان آزادگان،پشت میدان بار،ولوو یدک جواد

لوازم یدکی و اوراقی ماشین های سنگین استوک یدک جواد  

✨پخش و فروش انواع لوازم یدکی

💫کیفیت مشتری مداری شعار ماست ✅
💫فقط با یک تماس مشتری دائمی ما خواهید شد
💫همراه: 09364055668 – 09144595096
💫واتس اپ:09144595096
💫آدرس:اردبیل،میدان آزادگان،پشت میدان بار،ولوو یدک جواد

🔺 آشنایی با قطعات خودرو یا لوازم یدکی خودروها فقط مناسب تعمیرکاران یا فروشندگان لوازم یدکی نیست. داشتن اطلاعاتی حتی اندک در مورد قطعات و لوازم یدکی خودرو حتی برای یک صاحب خودرو هم میتواند در شرایطی کمک کننده و یا حتی ضروری باشد.

🔺 هر قطعه در یک خودرو دارای یک شماره فنی یا پارت نامبر ( PA – Part Number ) منحصر به فرد میباشد که این روزها سفارش آن قطعه را بسیار آسان کرده.

🔺 امروزه کافیست شماره فنی قطعه مورد نظر خود را بدانید تا براحتی بتوانید آنرا از فروشنده لوازم یدکی تهیه کنید.

🔺 اما به هرحال هر قطعه دارای یک نام و مشخصات خاص خود نیز هست که علاقه مندان و فعالان در حوزه فروش لوازم یدکی و تعمیرات خودرو باید با آنها آشنایی داشته باشند.

🔺 قطعات مصرفی خودرو شامل قطعاتی میشود که به طور پیوسته و در فاصله‌‌‌های زمانی تقریبا” مشخص میبایست توسط مالک اتومبیل و یا تعمیرکار اتومبیل مورد بازرسی قرار گیرد و در صورت نیاز تعویض شود.

🔺 در کل و در کلیه اتومبیل‌‌‌های سواری در حدود ١٠ و یا ١۵ قطعه وجود دارد که در دسته کالاهای مصرفی قرار میگیرند و رسیدگی به موقع و تعویض لوازم مصرفی در زمان مشخص شده که توسط کمپانی تولید کننده اتومبیل در دفترچه راهنمای اتومبیل شرح داده شده است، میتواند از بروز مشکلات جدی در اتومبیل جلوگیری و در نهایت از هزینه‌‌‌های بسیار بالای تعمیر و تعویض قطعاتی که در صورت تعویض به موقع قطعات مصرفی خودرو میتوان از آسیب رسیدن به آنها جلوگیری کرد.

🔺 امروزه روش‌ها و دستگاه‌‌‌های زیادی ابداع شده اند که با استفاده از آنها عیب یابی و تعمیر خودروها راحت تر شده است.دستگاه دیاگ لانچ یکی از وسایلی است که در مراکز تعمیر خودرو برای عیب یابی سریع خودروها مورد استفاده قرار میگیرد.

به مدیریت:جواد بایرامی

درب گیربگس اتومات ۲۱۵

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

زانو پمپ فرمان رنو FH13

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

شیم F12

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

دفرانسیل 10/31 14/39

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

موتور عمودی FH12

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

پمپ باد رنو

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

انواع پمپ فرمان رنو افهاش FM

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

پیستون FH12 در حد نو

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

رادیاتور رنو کراکس ۴۲۰

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

موتور کامل FH500

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

اپی ام FH500
🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

لوازم یدکی , انواع لوازم یدکی , قیمت انواع لوازم یدکی استوک در اردبیل , پخش و فروش لوازم یدکی و اوراقی در اردبیل , لوازم یدکی جواد , لوازم یدکی ماشین , لوازم یدکی انواع خودروهای داخلی و خارجی در اردبیل , پخش لوازم یدکی در اردبیل ,