Address & Contact

لوله بازکنی و تخلیه چاه در بندر انزلی

لوله بازکنی و تخلیه چاه در بندر انزلی،خمام،زیباکنار و کیاشهر

بازکردن انواع لوله آشپزخانه، کفشور، حمام،توالت ایرانی و فرنگی و لوله های سخت و سیمانی با دستگاه ژنراتور بدون کثیف کاری و تضمینی

ترکیدگی و نشت یابی با دستگاه دیجیتالی کامپیوتری

درآوردن اشیا ازداخل لوله

با کادر مجرب وحرفه ای

حضور 20 دقیقه ای درمحل، بصورت شبانه روزی، با نازلترین قیمت

❇️علائم و علت گرفتگی لوله

در صورت بروز مشکل گرفتگی لوله با چاه منزل شما می توانید از طریق تماس با متخصصان و کارشناسان ما علت بوجود آمدن این امر را بررسی و رفع کنید. تا زمانی که علت گرفتگی لوله و چاه مشخص نباشد نمی توان این مشکل را بطور کامل برطرف کرد و بعد از مدتی، ممکن است لوله و چاه دچار گرفتگی شود.

علت گرفتگی لوله در آشپزخانه به طور رایج، ریختن باقی مانده مواد غذایی و چربی ها داخل چاه می باشد. حتی شستن ظروف چرب با آب سرد نیز می تواند باعث گرفتگی لوله شود. زیرا چربی ها در دمای پایین به صورت نیمه جامد تبدیل شده و می توانند در دیواره لوله رسوب کنند. تکرار این عمل می تواند طی مدتی، گرفتگی لوله را به همراه داشته باشد. برای پیشگیری از وقوع این مشکل می توانید از توری یا سبدهای مخصوص برای خالی کردن پسماند مواد غذایی استفاده کنید.

علت گرفتگی چاه توالت نیز به صورت رایج، افتادن اجسام داخل آن می باشد. گزارش افتادن دستمال توالت، تلفن همراه و سایر اجسام به داخل چاه تا کنون بسیار زیاد بوده است. جالب است بدانید ریختن مو داخل چاه می تواند به مرور زمان باعث گرفتگی لوله شود. زیرا به هم گره خورده و باعث تجمع رسوبات می شوند. برای پیشگیری از بروز این مشکلات می توانید از چاه بست برای ورودی چاه توالت استفاده کنید.

اگر تخصصی در لوله باز کنی ندارید حتما از افراد متخصص در امر لوله بازکنی و تخلیه چاه استفاده کنید، زیرا هر اقدام اشتباه توسط افراد غیر ماهر موجب هل دادن و حرکت شئ در عمق لوله می شود که در این صورت مجبور هستید که برای بازکردن آن کنده کاری و لوله کشی مجدد انجام دهید.

به مدیریت:آقای حاجیلو

شماره های تماس :

09126414996
09194418148
09115427166
09115427121
09119280208
09115427175

 

 

 

 

 

لوله بازکنی ارزان , قیمت لوله بازکنی , لوله بازکنی , دستگاه لوله بازکنی دیجیتال , لوله بازکنی در انزلی , خدمات تخلیه چاه در خمام ,  انواع خدمات تخلیه چاه در زیباکنار , خارج کردن اشیا از چاه , تشخیص ترکیدگی لوله ,  لایروبی و ته زنی چاه , لوله بازکنی و تخلیه چاه همشهری در انزلی و خمام , لوله بازکنی همشهری در کیاشهر , لوله بازکنی محدوه رضوانشهر ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
مهدی زاده 4 دی 1400 11:48 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

بسیار حرفه ای وتمیز

مهدی زاده 4 دی 1400 11:48 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

بسیار حرفه ای وتمیز

فرد 21 مرداد 1400 12:28 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

خیلی کارشون تمیز و بادقته

There are 3 next ratings View Next Ratings