مزون لباس مجلسی و نامزدی تاج 

ارائه دهنده انواع لباس ایرانی و خارجی

فروشگاه مزون لباس:

مجلسی
نامزدی
محضری پوشیده


کت شلوار
کت دامن
کت اورال
لباس کوتاه✨در تنوع رنگ طرح

سایز از ۳۶ تا 60

⚡️ورود آقایان جهت بازدید و خرید آزاد می باشد⚡️

 

 

پارچه‌های با کیفیت

✳️گاهی پیدا کردن لباس مورد نظر شما که در یک ژورنال دیده‌اید در بازار و در بین لباس‌های آماده مقدور نیست، زیرا لباس‌های تولید انبوه به منظور مقرون به صرفه بودن کمتر از پارچه‌های خاص استفاده می کنند و کیفیت پارچه بعد از قیمت در درجه دوم اهمیت قرار می‌گیرد. 

✳️اما در مزون تاج در مشهد به بهترین و مرغوب‌ترین پارچه‌ها و طرح‌ها دسترسی خواهید داشت.

🔰 طراحی و دوخت سفارشی

👗 داشتن استایل شخصی یا سبک پوشش منحصر به فرد یکی از عواملی است که برای برخی افراد بسیار حائز اهمیت است.

👗 اگر شما نیز جزو این دسته افراد باشید، طراحی سفارشی لباس نامزدی یا دوخت لباس فرمالیته را انتخاب خواهید کرد چرا که شما با دوخت لباس مجلسی یا هر لباس خاص دیگری این امکان را خواهید داشت که لباسی بر اساس مدل و طرح مورد علاقه خود طراحی کنید.

👗 بدین صورت سبک پوشش خود را کاملا منحصر به فرد و متمایز نمایید. به طور مثال در دوخت لباس فرمالیته پارچه های حریر، تور و گیپور بیشتر استفاده می‌شود تا لباس ساده‌تر باشد و سادگی و بی‌آلایشی را به تصویر بکشد.

👗 در طراحی این لباس‌ها یقه‌های کراپ، پیراهن‌های کوتاه و بسیاری موارد دیگر پرطرفدار است که احتمالا در لباس‌‌های حاضری پیدا نخواهید کرد.

👗 انتخاب دقیق رنگ مورد علاقه یا افزودن طرح‌ها و مدل‌های خاص به لباس از مزیت‌های طراحی و دوخت لباس به شمار می‌رود.

👗 در مزون تاج مشاوران و طراحان لباس برای طراحی یک لباس متمایز و مناسب به فرم اندام و رنگ پوست و موی شما نیز توجه می‌کنند.

🔴 مزون چیست؟

💠 همه ما برای حضور در یک مهمانی، نامزدی، عروسی و … همواره به فکر تهیه لباس های مختلف هستیم، و شاید به جای خرید لباس به فکر دوختن لباس بیافتیم. مزون، بوتیک، پاساژ و فروشگاه‌های اینترنتی مواردی هستند که می‌توانند شما را در رسیدن به هدف‌تان کمک کنند.

💠در هر شهری که زندگی می‌کنیم تعداد زیادی مزون لباس وجود دارد که بعضا به ارایه محصولات خارجی را ارایه می‌کنند، البته هستند مزونهایی که به طراحی و دوخت لباس می‌پردازند. اگر بخواهیم تعریفی از مزون که ریشه فرانسوی دارد بکنیم، باید بگوییم که مِزون مکانی برای ارایه محصولات مد و فشن است که به روشی متفاوت از بوتیک و فروشگاه آن محصولات را ارایه می‌کند

⚡️ تفاوت مزون و بوتیک

🔸 همانند کلمه مزون، بوتیک نیز یک کلمه فرانسوی است و در معنی به جایی گفته می‌شود که لباس‌ مانند شومیز، مانتو، شلوار و… در آنجا به فروش می‌رسد.

🔸 ولی مزون از لحاظ فضا، مکان و نحوه ارائه خدمات و همچنین نوع کاری که در بوتیک‌ها و فروشگاه‌ها می‌شود بسیار متفاوت است.

🔸 یکی از تفاوت مزون و بوتیک اینست که از نظر دسترسی این دو بسیار متفاوت هستند، به این صورت که فروشگاه‌ها و بوتیک‌ها به راحتی در کل شهر در دسترس هستند و هرجا که خرید و فروشی انجام شود آنجا هستند و افرادی که بخواهند لوازم تهیه کنند به راحتی می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

 

 به مدیریت : افسانه قنبریان

شماره تماس:
09159316577
05137604004

 

 


جشنواره لباس مجلسی تاج

ویژه سال ۱۴۰۰

 

 

 

مزون و دوخت لباس مجلسی تاج در مشهد , مزون و دوخت لباس مجلسی تاج  ,  مزون در مشهد ,  دوخت لباس مجلسی د ر مشهد  , لباس نامزدی , لباس مجلسی و شب  , لباس های ژورنالی مجلسی در مشهد  , لباس مجلسی  در مشهد , لباس فرمالیته در مشهد ,