تولیدی کابینت mdf،دربهای اتاقی،سرویس خواب صنایع mdf اهورا در چهارمحال بختیاری

✳️کاربرد انواع ام دی اف هایگلاس 

💫ساخت قفسه ها، شلف ها، انواع وسایل چوبی در دکوراسیون داخلی منازل مسکونی.

💫کابینت سازی: در صنعت کابینت سازی از این ورق ها در ابعاد ۲۴۴*۱۲۲ با ضخامت ۱۷ میلیمتر استفاده می شود. که در برابر هرگونه ضربه مقاوم باشد. اما این ورقه ها در مقابل رطوبت مقاومت زیادی نداشته و در صورت ورود رطوبت و آب به داخل آن ها سطح آن ها باد می کند پس در هنگام نصب آن ها برای کابینت و قفسه در آشپزخانه به آن ها لبه های مقاوم می چسبانند تا از نفوذ رطوبت به درون آن ها جلوگیری شود.

✳️انواع ام دی اف( MDF) 

🔸🔹 ام دی اف را میتوان با توجه به خواص ویژه آن تقسیم بندی نمود:

🔸🔹 ام دی اف نازک ( Thin MDF ) 

🔸🔹 ام دی اف ضخیم ( Thick MDF ) 

🔸🔹 ام دی اف مقاوم در برابر رطوبت 

🔸🔹 ام دی اف مقاوم در برابر حشرات و قارچ ها 

🔸🔹 ام دی اف با روکش های تزئینی ( Decorative Surfaced MDF )  

🔸🔹 ام دی اف های قالب گیری شده (در ساخت درب های چوبی) 

✳️مزایا   

🔺استحکام بیشتر و وزن کمتر نسبت به جوب طبیعی  

🔺قابلیت شکل پذیری آسان و لبه های صاف  

🔺ظاهر زیبا و حالات شبه چوبی 

✳️کابینت ام دی اف (MDF) 

🌟ورق‌‌‌های ام دی اف شبیه ملامینه هستند (ورقی با روکش ملامینه) اما با مغزی ای متفاوت. مغزی این ورق‌ها بجای نئوپان از جنس متریالی به نام ام دی اف می‌باشد که فشردگی بیشتری دارد.

🌟ام دی اف‌ها یکی از انواع کابینت‌ها می‌باشند که از ضایعات دور ریختنی چوب‌‌‌های دیگر درست شده و قادرند رنگ و شکل‌‌‌های متنوعی به خود بگیرند. این نوع از کابینت‌ها قادرند با هر سبک خانه ای هماهنگ شده و جلوه ای زیبا به آشپزخانه بدهند، از این رو در بین افراد خواهان بیشتری دارند.

🌟این نوع از کابینت‌ها در برابر رطوبت هوا مقاوم بوده و آسیب زیادی نمی‌بینند و به همین علت کاربرد آن‌ها در محیط آشپزخانه که هنگام آشپزی رطوبتش بالا می‌رود، مناسب است. علاوه بر ساخت کابینت، از این ترکیب در ساخت مبلمان، میز و صندلی، دکور و کف سازی اتاق‌ها نیز استفاده می‌شود. ام‌دی‌اف در برابر حرارت فوق‌العاده مقاوم بوده و عایقی مناسب در برابر صدا می‌باشد.

✳️کمد دیواری  

💎کمدهای دیواری روکش چوب و تمام چوب با دوام و مرغوب می‌باشند و با توجه به امکان ایجاد کشو، قفسه، آویز و کانتر می‌توان نهایت استفاده را از فضا کرد.

💎کمد دیواری‌ها به گروه‌های مختلفی دسته‌بندی می‌شوند. کمد دیواری بر اساس نوع در آن به کمد با در‌های لولایی و کمد با درهای ریلی یا کشویی تقسیم می‌شود. نوع لولایی از دیرباز مورد استفاده بوده ولی این روزها با کوچک شدن خانه‌ها و اتاق‌ها نوع ریلی به علت اشغال کمتر فضا، مورد توجه بیشتری است.

💎کمد دیواری در سبک‌های مدرن و کلاسیک ساخته می‌شوند که سبک مدرن به دلیل سادگی و کارایی بیشتر پرطرفدارترین مدل کمد دیواری جدید اتاق خواب است. 

به مدیریت: آقایان عباسی و علی یاری

شماره های تماس

09137048001

09132808615

 

 

ساخت و سفارش تخته نرد

 

 

 

 

 

💥💥💥💥💥💥💥

تخته نرد با mdf

 

💥💥💥💥💥💥💥

تخته نرد با چوب گردو

 

💥💥💥💥💥💥💥

کابینت

 

💥💥💥💥💥💥💥

کابینت

 

💥💥💥💥💥💥💥

کمد دیواری

 

💥💥💥💥💥💥💥

میز تلویزیون

 

💥💥💥💥💥💥💥

جاکفشی

تولید انواع مصنوعات چوبی اهورا در شهرکرد , نصب انواع مصنوعات چوبی اهورا در شهرکرد , اجرای انواع مصنوعات چوبی ام دی اف اهورا در شهرکرد , , مصنوعات چوبی ام دی اف اهورا , قیمت مصنوعات چوبی ام دی اف , صنایع ام دی اف در شهرکرد , تولید مصنوعات چوبی در شهر کرد , کابینت در شهرکرد , تولیدی کابینت mdf در شهرکرد , تولید کمد دیواری در شهرکرد , تولید سرویس خواب در شهر کرد , تولید سرویس خواب نوزاد در شهر کرد , تولیدی میز تلویزیون در شهرکرد , ام دی اف در شهر کرد ,