نصب و تعمیرات:

پکیج کولرگازی آبگرمکن  لباسشویی ظرفشویی اجرای لوله کشی توکار کولرگازی

 ایده آل دما 

? نصب ، تعمیرات و سرویس انواع پکیج ، کولرگازی آبگرمکن ، ماشین لباسشوئی ، ماشین ظرفشوئی و دوربین مداربسته

? تعمیر در منزل در اسرع وقت

? سرویس کامل پکیج و رادیاتورها

? قطعات انواع پکیج

? عیب یابی کد خطای پکیج

? تعمیر انواع برندهای پکیج دیواری 

? فروش و نصب کولرگازی

? تعمیرات و گازگیری انواع کولرگازی

? مواد مصرفی ماشین ظرفشوی اورجینال(نمک،ژل،قرص)

? تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی

? روشن نشدن پکیج، گرم نشدن آب خروجی، خاموش شدن پکیج و … از جمله مواردی‌اند که با مشاهده آن‌ها باید اقدام به تعمیر پکیج کرد. از جمله مواردی که در تعمیرات پکیج باید مورد توجه قرار داد، انتخاب یک تعمیرکار حرفه‌ای است که قیمت مناسبی هم برای تعمیر پکیج ارائه می‌دهد.

? در کنار خدمات تعمیر شبانه روزی، خدمات سرویس پکیج را هم داریم که با عنوان سرویس کامل و سرویس دوره‌ای ارائه می‌شود. از جمله تفاوت‌های اصلی میان تعمیر و سرویس پکیج، خدماتی است که ذیل هر یک از این خدمات ارائه می‌شود. مثلا در صورتی که پکیج شما روشن نشود، احتمالا جرقه زن خراب شده است و نیاز به تعمیر هست؛ اما سرویس پکیج، در زمان بروز مشکلی در پکیج انجام نمی‌شود. بلکه برای حفظ سلامت دستگاه، به صورت سالانه یا هر ۶ ماه یک مرتبه، پکیج توسط سرویسکار بررسی می‌شود.

? سرویس پکیج شامل خدمات متفاوتی می‌شود. به صورت معمول پیشنهاد می‌شود سرویس پکیج در فواصل زمانی شش ماهه انجام شود (در ابتدای بهار و پاییز). سرویس پکیج با فواصل زمانی مشخص، موجب کاهش احتمال نیازمندی پکیج شما به تعمیر پکیج می‌شود؛ و در صورتی هم که موردی برای پکیج‌تان روی داده است، می‌توانید به تعمیر پکیج خود بپردازید.

? این امر موجب کاهش آسیب‌های وارده به پکیج می‌شود. بد نیست بدانید که سرویس پکیج برندهای مختلف با هم تفاوتی ندارند. مثلا روش سرویس پکیج ایران رادیاتور همانند دیگر پکیج‌هاست و تفاوت چندانی با سرویس پکیج برندهای دیگر ندارد.

http://ideal-dama.ir/

مدیریت : آقای احسان رشیدی

 

 

 

تعمیرات پکیج , تعرفه تعمیرات پکیج , تعمیرات تخصصی پکیج و آبگرمکن ایده آل دما , نصب و تعمیرات کولرگازی و پکیج , آبگرمکن , لباسشویی , ظرفشویی , اجرای لوله کشی توکار , کولرگازی ,

 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed