دفتر مرکزی در مشهد


 

🔸 سفال خود رنگ ، تولید شده از خاک می باشد که پس از افزودن مواد اولیه مورد نیاز و مخلوط شدن در اکسترودر ، وارد دستگاه پرس شده و به شکل مورد نظر در می آید . سپس وارد کوره شده و سیکل طبیعی خود را برای پخت طی می کند .

🔹 تایلهای سفالی در طول تاریخ بعنوان پوشش سقف های شیبدار مورد استفاده بوده اند. تایل های سفال طبرستان بر طبق آخرین استانداردهای متداول دنیا و در دو نوع خودرنگ و لعابدار تولید می گردد.

🔻 سفال طبرستان با مواد اوليه داخلی و خاک رس منطقه و با استفاده از پوشش سفال در بام‌ها علاوه بر سازگاري با محيط زيست، زيبايي و بافت سنتي جلب اعتماد و اطمينان معماران را نيز به همراه آورده است.

💠 سفال سقف طبرستان برای بام ویلا

🔰 سفال سقف طبرستان متریالی بسیار مناسب برای نصب بر روی پشت بام ویلا در شمال یا هر منطقه دیگری است.برخی از افراد بر این تصورند که سفال بام فقط مناسب برای شمال است.یا بعضی از افراد فکر می کنند که این متریال اصلا برای شمال که دارای رطوبت بالاست مناسب نیست.

🔰 قابل ذکر است که سفال بام طبرستان از جمله متریال هایی است که هم برای مناطق معتدل و مرطوب شمالی و هم برای مناطق گرم و خشک بامپوش بسیار مناسبی است. و این را در طی چند سالی که در مناطق مختلف اجرا شده به عینه به اثبات رسانده است.

💠 نصب سفال سقف طبرستان

⚜️ نصب انواع سفال سقف از جمله طبرستان نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد تا آب بندی کامل انجام گردد.از این رو توصیه می شود کار اجرا و نصب آن را به افراد با تجربه و کار آزموده بسپارید.کار نصب دقت بالایی را در حین اجرا می طلبد.

💠 خواص فیزیکی سفال طبرستان

✳️ مقاوم در برابر آتش سوزی
✳️ مقاوم در برابر زلزله و برخورد
✳️ دارای طول عمری به اندازه یک قرن
✳️ عایق در برابر صدا
✳️ عایق در برابر حرارت و …

🔴 خرید و اجرای سفال طبرستان چه توجیهی برای خریدار یا استفاده کننده دارد؟

🌀 به علت مقاوم بودن و داشتن طول عمر بالا، یک بار برای همیشه است.

🌀 به عبارت دیگر یک بار هزینه می شود و برای حداقل صد سال مورد استفاده قرار می گیرد.

🌀 در برابر حرارت نقش عایق را بازی می کند و باعث می شود در هوای بسیار گرم یا خیلی سرد هوای محیط داخل ساختمان مطبوع شود و گرما و سرمای شدید برای ساکنین اذیت کننده نباشد.همچنین در این حالت انرژی کم تری برای گرمایشی و سرمایشی محیط داخلی استفاده می شود.بنابراین از نظر اقتصادی هم به صرفه تر است.

به مدیریت : حمید کاشانی مطلق

 

فیسبوک👇
https://m.facebook.com/707158346321053/

 

 

 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed