بازرگانی و تولیدی میرزایی

?تولید و واردکننده قطعات دروگرهای BCS

?انواع کمباین،موور و ماشین آلات کشاورزی

?نمایندگی انحصاری کمپانی گورال ترکیه

❇️موور

?موور وسیله ایست که جهت برداشت علوفه و یونجه از آن استفاده می گردد. این وسیله دارای مدل های دیسکی و شانه ای ایست، که مدل دیسکی برای تراکتورها و مدل شانه ای برای مدل های دوچرخ عمومیت دارد.

?موورهای دیسکی از دیسک دوار تشکیل شده است. این دیسک ها مجهز به تیغه های گریز از مرکز هستند که با توجه به سرعت بالای دیسک ها به سمت بیرون متمایل شده و سبب برش علوفه و یونجه می شوند.

?در این نوع یونجه چین ها علوفه به سمت وسط و ما بین دیسک ها کشیده می شود. میزان خرابی و هزینه نگهداری و استفاده از این نوع دروگر یونجه بسیار کم و ناچیز می باشد.

❇️دروگر

?یکی از وسایلی که کمک های زیادی به صنعت کشاورزی و کشاورزان کرده است دروگر میباشد. از این وسیله برای قطع و برداشت علف های خشک استفاده میشود چه بسا که تعدادی از کشاورزان از دروگر ها برای از بین بردن علف های هرز هم استفاده می کنند.

?دروگر ها برای قطع کردن ساقه ها با تیغه های که دارند از نیروی ضربه ای استفاده میکنند. این دستگاه دارای تیغه هایی می باشد که بر خلاف یکدیگر حرکت کرده و به همین دلیل عمل برش را به راحتی انجام میدهد.

به مدیریت:حیدر میرزایی

شماره های تماس:
09141018404
09368746038
04132455883

 

 

 

 

 

ماشین آلات کشاورزی , تیغه کمباین , موور , علف چین , انواع ماشین آلات کشاورزی , بازرگانی و تولیدی میرزایی در تبریز , نمایندگی تیغه کمباین و موور و علف چین میرزایی در تبریز , کاربرد موور , کاربرد دروگر ,