نمایندگی و خدمات پس از فروش سونی

🔴تنها نمایندگی سونی در گیلان(شعبه دیگری ندارد)

❇️لوازم خانگی را می‌توان در شمار پر کاربرد ترین محصولات الکترونیکی دانست که در منازل مورد استفاده قرار می‌گیرند. وجود ابزاری مثل یخچال، اجاق گاز، لباسشویی و … در همه ی منازل ضروری است و تصور زندگی بدون این محصولات تقریبا غیر ممکن است.

❇️با توجه به حجم کاربری بالای این دستگاه‌ها کاملا طبیعی است که پس از مدتی دچار ایراد شده و نیاز به تعمیر یا سرویس داشته باشند.

❇️برای تعمیر لوازم خانگی سونی به صورت تخصصی و بی نقص، می‌توانید با نمایندگی مجاز سونی در شهر رشت تماس بگیرید. تعمیر انواع تلویزیون، سینمای خانگی، ساندبار، سیستم‌‌‌های صوتی و سایر لوازم خانگی این برند، در واحدهای تخصصی نمایندگی sony انجام می‌شود.

❇️تعمیرکاران با تجربه و دوره دیده بر روند کار نظارت دارند و از بروز هرگونه خطا و اشتباه در روند تعمیرات لوازم خانگی سونی جلوگیری می‌کنند.

🔵تعمیر تلویزیون سونی

با توجه به تعداد بالای کاربرانی که از تلویزیون‌‌‌های سونی استفاده می‌کنند، نمایندگی سونی یکی از فعالیت‌‌‌های خود را بر ترمیم این دستگاه معطوف کرده است. تیم تعمیرات پس از عیب یابی دستگاه و شناسایی بخش‌‌‌های آسیب دیده، اقدامات لازم را برای برطرف کردن مشکلاتی همچون تصویر نداشتن، قطع و وصل شدن تصویر یا صدا، عدم وجود سیگنال، خاموش شدن، روشن نشدن و مواردی از این دست انجام می‌دهند.

🔵تعمیر موبایل سونی

اگر از گوشی‌‌‌های سونی استفاده می‌کنید، می‌توانید برای رفع مشکلات عملکردی آن به شکل تخصصی و حرفه ای از نمایندگی خدمات پس از فروش سونی کمک بگیرید. مهارت بالای تعمیرکاران در کنار بهره مندی از آرشیو کامل قطعات اصل و تجهیزات پیشرفته، موجب ارتقا چشمگیر سطح کیفی خدمات تعمیر موبایل سونی شده است. مهندسین ارشد IT بر فرایند ترمیم گوشی نظارت دارند و از بروز هرگونه خطا در اجرای مراحل جلوگیری می‌کنند. تعمیر و تعویض ال سی دی، تعویض باتری، تعمیر تاچ، تعمیر دوربین، تعویض گلس، فلش نرم افزاری، ویروس کشی، تعمیر و تعویض برد آسیب دیده، تعویض خازن‌‌‌های معیوب، تعمیر آی سی تغذیه و …، بخشی از اقداماتی هستند که با هدف تعمیر گوشی سونی انجام می‌شوند.

به مدیریت:نازنین خنده محی

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

سونی , لوازم خانگی برند سونی , sony , لوازم صوتی سونی , موبایل سونی , نمایندگی و خدمات پس از فروش سونی در گیلان , خدمات پس از فروش سونی در رشت , تعمیرات لوازم خانگی , تعمیر گوشی موبایل , تعمیر تلویزیون ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed