اجرای نمای سنگ استاد حسینی

اجرای سنگ کاری
اجرای انواع نماهای رومی، کلاسیک و مدرن با بهترین کیفیت
اجرای انواع سنگ کاری و نماهای داخلی

✳️امروزه به طراحی معماری نمای ساختمان ها, بیشتر از گذشته اهمیت می‌دهند. این مسئله به این دلیل است که در زیبایی ساختمان‌ها در مرحله ی اول, نمای بیرونی ساختمان قابل مشاهده است.

✳️به واقع سنگ یکی از زیباترین و ارزشمندترین مصالح ساختمانی در ساخت نمای ساختمان است. سنگ ساختمانی مورد استفاده در سنگ کاری نمای ساختمان در دو نوع طبیعی و مصنوعی است. با توجه به تنوع سنگ‌ها برای سنگکاری نما در بازار مصالح، انتخاب سنگ مناسب و زیبا کمی سخت می‌شود. بسته به نوع و طرح آن‌ها برخی از سنگ‌ها برای سنگ کاری داخل ساختمان و برخی دیگر برای سنگ کاری نمای ساختمان مناسب هستند.

سنگ کاری چیست؟

سنگ کاری در خدمات ساختمانی، به مجموعه ای از فعالیت ها گفته می ‌شود که با هدف نصب انواع سنگ در اندازه ها و کیفیت های مختلف در مکان ‌های متفاوت ساختمان صورت می گیرد. سنگ کاری ساختمان به دو بخش سنگ کاری داخل ساختمان و سنگ کاری نمای ساختمان تقسیم می‌شود.

سنگ کاری داخل ساختمان

سنگ کاری داخلی ساختمان خودش شامل انواع مختلفی است. سنگ کاری دیوار راه پله و فضای داخل پارکینگ، سنگ کف ساختمان یا خدماتی مثل ساب زدن سنگ کف ساختمان جزء این دسته است. در سنگ کاری داخل ساختمان از سنگ های طبیعی و مصنوعی استفاده می شود. در این قسمت ساختمان مقاومت و استحکام سنگ مطرح نیست و چیزی که برای مشتری اهمیت دارد، طرح و زیبایی سنگ است. در انتخاب سنگ برای سنگ کاری داخل ساختمان لازم است به مکان استفاده آن توجه شود تا نیاز به ترمیم سنگ کف ساختمان به حداقل برسد.

سنگ کاری نمای ساختمان

مهم ترین نوع خدمات سنگ کاری، سنگ کاری نما است. پس طبعا مراحل اجرای نمای سنگ ساختمان اهمیت دارد. در این نکته باید اشاره کرد که سنگ کاری نمای ساختمان ویلایی متفاوت از ساختمان های آپارتمانی است. برای انتخاب نما در سنگ کاری نمای ساختمان ویلایی دقت کنید که به خاطر حجم بالای کار و قیمت بالا انتخاب نامناسبی نداشته باشید. در انتخاب سنگ نمای ساختمان باید نکاتی مانند مقاومت در برابر شرایط جوی، جذب پایین آب، مقاومت در برابر سایش و باران های اسیدی را مد نظر داشت.

یکی از انواع سنگ کاری نما، سنگ کاری نمای رومی ساختمان است. این نما به دلیل اجرای پیچیده و مصالح مقاوم، فوق العاده زیبا است. سنگ کار نما رومی از سنگ های سفید و رنگ روشن مانند تراورتن، گرانیت، شبه گرانیت و مرمر استفاده می کند. در برخی موارد برای کاهش هزینه ها به جای سنگ، سیمان سفید نیز به کار برده می شود که زیبایی سنگ را ندارد. برای اینکه در سنگ کاری نمای رومی ساختمان زیبایی کار دیده شود می بایست در انتخاب سنگ دقت بیشتری کرد. به طور معمول استفاده از سنگ تراورتن در نمای رومی بسیار رایج است. علت اصلی این است که تراورتن سطح صیقلی ندارد و دارای حفره‌های زیاد است که این ویژگی باعث می‌شود هنگام نصب تراورتن به نما، مشکل کمتری ایجاد شود

به مدیریت : حسین استاد حسینی

09131932086

 

 

 

اجرای نمای سنگ استاد حسینی در انار , اجرای سنگ کاری  , نما رومی , نما کلاسیک , نما مدرن , سنگ کاری , سنگ کاری داخل ساختمان , سنگ کاری نمای ساختمان در انار کرمان , اجرای نمای سنگ در انار کرمان ,