Address & Contact

Our Address

شیراز، بلوار زند

هتل پارس

هتل بین المللی پارس شیراز در قلب شهر شیراز با امکانات رفاهی عالی اقامت خوشی را برای مسافران فراهم نموده است. هتل پارس شیراز یکی از مجلل ترین هتل های جنوب کشور می باشد. سونا و استخر هتل پارس شیراز در نوع خود بی نظیر بوده و برای خانم ها و آقايان قابل استفاده می باشد .

نزدیکی به بازار و اماکن دیدنی و زیارتی – استخر و سونا رایگان – سرویس دهی خوب – پرسنل آموزش دیده

هتل پارس شیراز برای هر چه بهتر بر گزار شدن همايشها و کنفرانسها، دو سالن مرواريد و زمرد را با تجهيزات کامل صوتی، تصويری که هرکدام با گنجايش 250 نفر آماده ارائه‌ی خدمات می باشند، مهيا نموده است.
همچنين سالن برليان هتل پارس برای برگزاری ميتينگهای مختلف و مجالس خصوصی در نظر گرفته شده است که محيطی آرام و با امکانات کامل را در اختيار شما قرار می دهد در مجاورت سالنهای کنفرانس، سالن عقد با محيطی دلنشين و به ياد ماندنی جهت محافل و رسومات عقد و  ازدواج زوجهای جوان فراهم آمده است. کافی نت هتل پارس در تمام مدت آماده سرويس دهی بوده و چنانچه ميهمانان در اتاق تقاضا داشته باشند، دستگاه کامپيوتر مستقل با امکان دسترسی به شبکه جهانی اينترنت در اختيار آنان می باشد. تاکسی سرويس هتل پارس شیراز با سرويسهای شخصی و اتوبوسهای مجهز کولردار و با امکانات کامل آماده ارائه خدمات شبانه روزی به ميهمانان گرامی مي باشد.
همچنين لباسشوئی هتل پارس شیراز  آماده‌ی ارائه‌ی خدمات شبانه روزی به مسافران عزيز می باشد.

مجموعه‌ی استخر، سوناهای خشک و بخار، جکوزی در محيطی با طراحی بسيار زيبا، رويائی و دل انگيز همراه با بوفه و انواع نوشيدنيها و مجهز به وسايل ورزشی وبدنسازی و سالن ماساژ آماده ارائه‌ی خدمات می باشد. سالن بيليارد و بولينگ هتل پارس شیراز در آينده‌ی نزديک بهره برداری شده و آماده‌ی ارائه‌ی خدمات می باشد.

هتل پارس شیراز دارای دو برج مشتمل بر 186 اتاق، سوئیت، رویال سوئیت و آپارتمان می باشد. تمام اتاقهای هتل پارس مجهز به سيستم قفل الکترونيکی، سرويس بهداشتی، تلويزيون مجهز به امکانات دريافت کانالهای ماهواره ای و 5 شبکه تلويزيون محلی ودر صورت تمايل شما مجهز به کامپيوتر با امکان دسترسی به اينترنت می باشد. اتاقهای هتل پارس شیراز شامل اتاقهای يکنفره (Twin)، دونفره (Double) و سوئيت می باشد. در برج شماره 1، اتاقهای هتل پارس در طبقات4 تا 9 واقع شده اند که شامل اتاقهای يک نفره و دو نفره بوده و طبقات 10 و 11 هر کدام با 7 سوئيت، که محيطی آرام، مرفه و با منظره ای زيبا از شهر شيراز آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به ميهمانان گرامی هتل پارس  می باشد. برج شماره 2 که علاوه بر اتاقها و سوئيتها شامل دستگاههای هتل آپارتمان است که محيطی بسيار راحت و بی نظير را برای شما به ارمغان می آورد، در آينده بهره برداری می شود.

هتل دارای پارکینگ با ظرفیت 70 خودرو می باشد .