تابلو برق استخر و جكوزى ، تابلو برق صنعتى ، تابلو برق

١- طراحى ، ساخت ، مونتاژ تابلو برق صنعتى و خانگى

٢- طراحى و ساخت تابلو برق هاى سيستم هاى گرمايشي و سرمايشى( بويلر و چيلر )

٣-ساخت و توليد تابلو هاي برق صنعتى و اتوماسيون

٤- هوشمند سازى ساختمان تحت پروتكل knx

٥- هوشمند سازى ساختمان تحت پروتكل s bus

٦- هوشمند سازى بي سيم ساختمان

برندهای اشنايدر ، Abb ،  tis ، مين ول ،  ls ، هيونداى ، ال اس

 

 

⌚️ طراحی و ساخت تابلو برق ، اتوماسیون صنعتی و خانگی هوشمند برتر 

⌚️ مهندسين مشاور هوشمند برتر با اهتمام گروهى از مهندسين برتر دانشگاهى فعاليت خود را زمينه هوشمند سازى ساختمان و اتوماسيون صنعتي و خانگي آغاز كرد و در جهت تكميل خدمات و محصولات خود تابلو برق سازي از جمله استخر ، سونا ، جكوزى را در دستور كار خود قرار داد.

⌚️ اين مجموعه با در دست داشتن طيف وسيعى از برندهاي اروپايى ، آسيايى و بومى شده ايرانى ، اقدام به مدرن سازى ويلا و منزل شما خواهد كرد 

⌚️ همچنين هوشمند سازى استخر ، موتورخانه و جكوزى در جهت كاهش مصرف انرژى با قابليت كنترل از طريق موبايل و گزارش وقايع تجهيزات موتورخانه از افتخارات تخصصى اين مجموعه مى باشد .

⌚️ طراحی و ساخت تابلو برق های تصفیه و گرمایشی استخر جکوزی

⌚️ هوشمندسازی موتورخانه استخر وجکوزی با قابلیت کنترل گرمایشی از طریق موبایل

⌚️ سیستم های مدیریت و کاهش مصرف گاز

⌚️ سیستم های هوشمند مانیتورینگ SCADA ,BMS

⌚️ سیستم های هوشمند ساختمان Smart Home

⌚️ سیستم های نور پردازی محوطه

⌚️ سیستم های آبیاری قطره ای و تحت فشار

⌚️ سیستم های نظارت تصویری و حفاظتی

⌚️ تابلو برق و سیستم هوشمند موتورخانه استخر جکوزی

⌚️ سیستم های هوشمند ساختمان (روشنایی_سرمایشی_گرمایشی_پرده برقی)

⌚️ سیستم های برق اضطراری

⌚️ مهندسین مشاور هوشمند برتر

⌚️ طراح و مجری پروژه های هوشمند ساختمان

⌚️ طراح و مجری سیستم های الکتریکال و هوشمند سازی استخر وجکوزی

⌚️ ضرورت کنترل موتورخانه و استخر ویلا از راه دور

 بسیار اتفاق می افتد که در زمستان برای رفتن به محل ویلا و یا محل تفریحات قشلاقی دچار استرس می شویم چرا که به خاطر سرد بودن محل ویلا و گرم نشدن سریع ویلا متاسفانه چندین ساعت را باید در سرما سپری کنیم.

همچنین جهت استفاده از استخر و جکوزی در ویلا، باید به مدت چند ساعت صبر کنیم تا دمای آب آن ها به مقدار مطلوب برسد و سپس بتوانیم از آن ها استفاده نماییم.

 

 

البته بعضی از صاحبان ویلا با توجه به این مشکلات و پرهیز از بیماری به خاطر مجاورت در سرمای چندین ساعته عموما از رفتن به ویلا امتناع می کنند، اما این راه حل فقط خط زدن صورت مسئله است و برای این مشکل راه حل کاملا علمی و فنی وجود دارد که در حال حاضر در تمام دنیا استفاده می شود.

⌚️ نحوه کنترل موتورخانه از راه دور

راه حل این موضوع استفاده از سیستمهای تله متری است این سیستمها قادرند تا از صدها کیلومتر دورتر فقط با استفاده از سیگنالهای مخابراتی تجهیزات الکتریکی را روشن و خاموش نمایند، این سیستمها دارای خروجی هایی هستند که مانند کلید برق عمل کرده ولی توسط موبایل فرمان می پذیرند.

این سیستم در صورت اتصال به موتورخانه باعث می شود تا صاحب ویلا هر زمان که قصد رفتن دارد تنها با یک اس ام اس و یا از طریق اینترنت، موتورخانه و یا پکیج ویلا را روشن کرده و وقتی به ویلا میرسد با دمای هوای مطلوب و مناسب اقامت مواجه گردد.

همچنین جهت آماده نمودن استخر و جکوزی برای استفاده، می توان چند ساعت قبل از حرکت به سمت ویلا، از طریق موبایل، پمپ گرمایش استخر و جکوزی را روشن نموده تا هنگام رسیدن به ویلا از امکانات آماده لذت برد.

 

همچنین می توان دمای دیگ آبگرم، ویلا، استخر و جکوزی را از راه دور ملاحظه نمود و در صورت نیاز دمای مورد نیاز را برای هر کدام از طریق موبایل و اینترنت از راه دور تنظیم کرد.

همچنین در مناطق سردسیر که امکان ترکیدگی لوله ها بر اثر عدم کارکرد مداوم وجود دارد این سیستم می تواند روزانه برای مدت محدودی روشن شده تا باعث عدم ترکیدگی لوله های آب به خاطر سرمای شدید گردد.

⌚️ مزایای دیگر استفاده از سیستم کنترل از راه دور

ضمنا در مدل کاملتر آن می توان برای آبیاری ویلا برای فصلهای گرم سال نیز بهره برد و بدون نیاز به باغبان محوطه و فضای سبز ویلا را با آبیاری مناسب سرسبز نگهداشت.

ضمنا وجود خروجی های اضافه در این سیستم می تواند در فصول گرم سال سیستم خنک کننده را همانند سیستم گرم کننده قبل از ورود به ویلا فعال نماید.

⌚️ در انتها می توان از خروجیهای اضافه آن برای روشنایی محوطه و یا داخل ویلا بطور موقت و از راه دور استفاده کرد تا القای حضور مجازی، سارقان را از محوطه ویلا دور نماید.
این سیستم با هدف کاهش مصرف انرژی، ارتقای کیفیت شرایط آسایشی، افزایش سطح امنیت، ایمنی و اعمال مدیریت بر تمامی اجزای داخل ساختمان در یک واحد مسکونی اجرا می شود.

⌚️ کنترل اجزای مختلف ساختمان برای کاربر از طریق پنل های اتاقی بصورت محلی، از طریق پنل مرکزی و با استفاده از ریموت و از راه دور نیز میسر بوده و بعلاوه کاربر می تواند از طریق ipad و یا موبایل نیز کنترل واحد خود را در دست گیرد.

⌚️ در کنار مزایای سیستم های مدیریت خانگی در کاهش مصرف انرژی و تامین امنیت واحد مسکونی، ساکنان می توانند از مزایای متعدد سیستم از قیبل ارتباط با اینترنت، استفاده از امکانات صوتی تصویری (Multimedia) و کنترل تجهیزات خانگی نیز استفاده نموده و یا با تعریف سناریوهای عملکرد مختلف (مانند سناریوی خواب، عدم اشغال واحد، مسافرت و …) و برنامه ریزی عملکرد اجزا، راحتی و آسایش خود و دیگر ساکنان را برآورده سازند.

 

مدیریت : مهندس عماد غفاری
09125872858?

 

 

هوشمندسازی موتورخانه استخر , اتوماسیون صنعتی , استخر , جکوزی , تابلو برق استخر و جكوزى ، تابلو برق صنعتى ، تابلو برق ,