واردکننده پرینترهای استوک و مانیتورهای جهان کپی دشتی

?پرینتر

پرینترها در انواع و مدل‌های متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند که عبارتند از: چاپگر ماتریس سوزنی، چاپگر لیزری، چاپگر جوهرافشان، تماسی و غیرتماسی. در اواسط دهه ۱۹۸۰ بود که پرینترهای جوهر افشان به بازار معرفی و ارائه شدند و با گذشت مدت زمانی اندک توانستند جایگاه خود را به عنوان یکی تجهیزات پرکاربرد و مفید مستحکم سازند. چاپگرها در انواع «رنگی» و «سیاه و سفید» وجود دارند. منبع تأمین رنگ در چاپگرها، بسته به نوع چاپگر، تونر یا کارتریج است.

?نکات مهم در زمان خرید پرینتر:

?کیفیت چاپ (dpi) پرینتر یا تعیین شمار نقطه‌های پرینتر
?سرعت موتور به صورت صفحه در دقیقه یا حروف در دقیقه
?حافظه داخلی به صورت کیلوبایت یا مگابایت
?حداکثر صفحات چاپ شده در ماه (Monthly duty cycle)
?قابلیت و امکانات کار در شبکه، سینی ورودی کاغذ استاندارد و انتخابی
?سینی‌های چندمنظوره یا ورودی‌های کاغذ، چاپ روی دو طرف کاغذ
?نمایشگر لمسی، غیر لمسی و ساده و مدل‌های دیگر
?اسلات‌های کارت رسانه و پورت‌های پیکت بریج
?پورت USB
?سازگاری سیستم عامل

?مانیتور

?یک دستگاه مانیتور ، حال از هر نوعی ، معمولا با استفاده از کانکتور های HDMI ، DVI و یا VGA به کارت گرافیک متصل میشود.بقیه کانکتورها هم میتواند شامل USB ، Display Port و یا Thunderbolt باشد. قبل از خریدن مانیتور جدید اطمینان حاصل کنید که مانیتور و کارت گرافیک از یک کانکشن پشتیبانی میکنند یا خیر.برای مثال شما نمیخواهید که مانیتوری تهیه کنید که تنها از پورت HDMI پشتیبانی میکند در حالیکه کارت گرافیک تان از پورت VGA پشتیبانی میکند.

?هر چند که کارت گرافیک ها از پورت های متعدد و مختلفی برای اتصال پشتیبانی میکنند اما در هر حال بایستی به این موارد توجه کافی داشته باشید.نکته ای که در رابطه با مانتیور ها وجود دارد این است که دستگاه های مانیتور Serviceable نیستند.به این معنی که چندان عاقلانه نیست که دستی به درون قطعات داخل مانیتور برد و آنرا دستکاری کرد مگر در مواردی که مشکلی برای مانیتور پیش بیاید که در این موارد نیز باید به متخصصان فنی سخت افزار مراجعه کرد.

به مدیریت:آقای دشتی

۰۹۱۷۳۷۹۱۱۹۵
۰۷۷۳۷۲۲۳۰۱۳

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

 

 

 

 

مانیتور , پرینتر , انواع مانیتور , انواع پرینتر , واردکننده پرینترهای استوک و مانیتورهای جهان کپی دشتی در کنگان , قیمت انواع پرینتر , پرینتر سه بعدی , پرینتر رنگی , ویژگی های پرینتر مناسب , کاربرد انواع پرینتر , وارکننده انواع پرینتر و مانیتور در کنگان بوشهر ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed